Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čini mi se da danas pametni prodaju,a "optimisti" kupuju [wink]


Koliko vidimo, u 12h je bio vrhunac.

pa ne može 100% u jednom danu. sad se štopa cijena i čekaju ameri. ako oni polude danas kako pokazuju futuresi onda sutra idemo dalje.

Gledajte to ovako, ovaj koji je kupio atpl po 1460 , 110 komada. Upravo je popušio 11 k kuna. Puno vune za par minuta.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

neobjasnjivo raste kao sto je i padalo, ovo je raj za daytradere, a za nas ostale bijednike, samo jos vise razloga da ne gledamo burzu ovih dana/mjeseci dok se sve ne stabilizira…..

kolko vidim danasnji vrh je 2500 sto ne znaci da se sutra nece probiti,ovo je tek prvi dan.Vidim da je puno pesimista i u rastu sto bi moglo cak oznacavati da smo dosegnuli dno [rolleyes] .Inace ocekivano prosli tjedan na dnu i sada lagani rast do petka kad treba stici lova od Ine pa da to pretovare [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

cini mi se da krece tobogan na nekim dionicama [undecid] ATPL,DDJH,INGR ????

Kako je ovo dobro kad imaš lovu i moć.Fondovi kupovali IGH u petak po 5800 a sad prodaju po 7200 .Koja zarada


Gledajte to ovako, ovaj koji je kupio atpl po 1460 , 110 komada. Upravo je popušio 11 k kuna. Puno vune za par minuta.

ja sam htio prodati po 1450 kupljene u petak, ali nisam dočekao ponovno otvaranje (jebem ti gablec).


kolko vidim danasnji vrh je 2500 sto ne znaci da se sutra nece probiti,ovo je tek prvi dan.Vidim da je puno pesimista i u rastu sto bi moglo cak oznacavati da smo dosegnuli dno [rolleyes] .Inace ocekivano prosli tjedan na dnu i sada lagani rast do petka kad treba stici lova od Ine pa da to pretovare [lol]

čekaju se ameri


Gledajte to ovako, ovaj koji je kupio atpl po 1460 , 110 komada. Upravo je popušio 11 k kuna. Puno vune za par minuta.

mnogi su gubili i vise s manjim kapitalom, ali do kraja tjedna cemo sumirati opravdano vjerujem pluseve…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Paul Krugman Wins 2008 Nobel Prize for Economics (Story Developing)

u 12.58h je krenuo napad na 2500,gledam sa zakasnjenjem pa ne znam kak ce zavrsiti.Ko zna nek mi ne govori jer to ko da mi kaze kraj filma koji pocnem gledat [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Kako je ovo dobro kad imaš lovu i moć.Fondovi kupovali IGH u petak po 5800 a sad prodaju po 7200 .Koja zarada

fondovi prodavali IGH u petak a kupovali po privatnim racunima i nece resavat prije 10k

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Sve je moguće


fondovi prodavali IGH u petak a kupovali po privatnim racunima i nece resavat prije 10k

A tebe su nazvali da ti to kazu pa da ti preneses nama?

New Report

Close