Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kada kreće popravak crobexa. u koliko sati?

u 16,10….. samo se sjetimo kad su openheim i luković prodavali svoje dionice……., e di nam pamet bila….

što je gospodo radi guza ko meduza,trebali ste se već davno zbrisat sa burze(kao ja)!!!
Sve će ovo proć, niš se ne sekirajte,malo će te popapati normabelčića i koju pivu, jebo novce, nisu novci najbitniji na svijetu…



Kolege forumasi, ocekujete li neki konkretni rezultat od vikend sastanka G7? Nesto u smislu neke nove mega mjere koja bi barem smirila paniku? Ima li tko od vas kristalnu kuglu za prodati? Moze i polovnu 😀 Jutros su na cnbc-u spekulirali da bi se G7-micari mozda mogli dogovoriti da drzave jamce za sve medjubankovne pozajmice, ali odmah su se ogradili da bi to znacilo jamciti za daleko preveliku kolicinu novaca (bilijuni u kojoj god valuti) tako da to i nije vjerojatno. Nekako mi se cini da je sve ovo vec jako predaleko otislo i da bi mogli u skoro vrijeme biti svjedoci jos egzoticnijih mjera za odledjivanje svjetskog financijskog sustava jer inace…. brrrrrr… Dakle kugla? Anyone?

Bit ce to uobicaeno bla bla truc truc… svaka vlada je ostavljena da se sama hebe sa bilijunima i trilijunima govana u bilancama banaka. Americka gjubrad ce podnuditi "suradnju" vladama zemalja u razvoju a znamo kako prodju oni kojima USA pomaze. Pogotovo Ukrajini, serdnjoj Aziji, ist evropi. Uvalice im jos duga, bezvrijednih dolara i derivata od derivata. Usput ce se prasad iz WB i IMFa odlasiti kako je nuzna bolja regulacija TK. Njemacka ih je odhebala… [pray] kad bi i ostali to napravili – bilo bi super.
[/quote]

jednostavno ne očekujem ništa dobro, bojim se da će sad počet pucat po šavovima mirovinski fondovi pa osiguravajuće banke i kuće i…… jebiga sam se sebi čudim do sad sam uvijek bio optimista!!!!!

RBA CE izasao iz ATGR.
Pretpostavljam, mirovinci sigurno sada ne prodaju

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


RBA CE izasao iz ATGR.
Pretpostavljam, mirovinci sigurno sada ne prodaju

ali je previše još fondova u atgr. nije mi jasno da su mirovinci išli sjebat OIF-ove istog gazde. to mi nije jasno. pretpostavljam da je imovina OIF-ova sada sve većim djelomu manje likvidnim dionicama.

Promet 329 miliono, od toga 200 milja dionica (redovni, prijavljeni, blok), a crobex na -10,65%.

Mogli bi malo ušminkati crobex.


Promet 329 miliono, od toga 200 milja dionica (redovni, prijavljeni, blok), a crobex na -10,65%.

Mogli bi malo ušminkati crobex.

Svejedno će plivati leđnim stilom …

When speculation has done its worst, two and two still make four.


što je gospodo radi guza ko meduza,trebali ste se već davno zbrisat sa burze(kao ja)!!!
Sve će ovo proć, niš se ne sekirajte,malo će te popapati normabelčića i koju pivu, jebo novce, nisu novci najbitniji na svijetu…

Nisi Ti zbrisao nego si popušio lovu u Bosni [sad]

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Neda mi vrag mira pa i dalje trgujem , danas prodo jednu na -8% a kupio drugu na -18% ….
nekaj se mora radit ….

Pogledajte malo slovenski index…
A ovo: nije direktno vezano ali ipak..
http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Regija/tabid/103/View/Details/ItemID/44287/ttl/DB-Slovenija-bi-mogla-bezbolno-prezivjeti-recesiju/Default.aspx

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Regija/tabid/103/View/Details/ItemID/44224/ttl/I-Slovenija-osigurava-stedne-uloge-bez-ogranicenja/Default.aspx

nakon toga samo mogu reci – gdje smo mi od njihh…

Trenutno najveći minus ima crobex od svih burzi u okruzenju

Za one kojima se sviđa ovakvo stanje, a nisu svjesni toga što dolazi (čujem svako malo od kolega – "ja nemam dionice, nije me briga" – "ja nemam depozite, što me briga ako banke kihnu"). Pa i za one zajedljive forumaše koji misle da smo si sami krivi za pušionu i trenutno stanje Crobex-a – pogledajte dokle je panic level došao u američkih političara.

HONG KONG (MarketWatch) – U.S. authorities are considering radical new measures to shore up ailing financial markets, including guaranteeing billions in bank debt and insuring all U.S. bank deposits for a temporary period, according to a report Friday in The Wall Street Journal’s online edition.
The moves, if implemented, would mark the government’s most extensive intervention in the financial system, the Journal reported, citing unidentified people familiar with the situation. See full Journal story.
Backing all U.S. bank deposits, a measure which is currently only at the discussion stage, would be aimed at preventing a further exodus of cash from financial institutions, including small and regional banks, The Journal reported. The move is being floated as banking customers have pulled money out of healthy community banks under the assumption that only deposits held at larger financial institutions would be backed by government guarantees in the event of a failure.

Hell is Empty and all the Devils are Here


što je gospodo radi guza ko meduza,trebali ste se već davno zbrisat sa burze(kao ja)!!!
Sve će ovo proć, niš se ne sekirajte,malo će te popapati normabelčića i koju pivu, jebo novce, nisu novci najbitniji na svijetu…

eheheh, mislis na BLSE
imas li jos slobodnog mjesta u autu?

najvrednije stvari u životu su besplatne

Da da počelo je šminkanja OVOG GROBLJA ovdje ,opet će biti povijesni dan kao i svaki prije


što je gospodo radi guza ko meduza,trebali ste se već davno zbrisat sa burze(kao ja)!!!
Sve će ovo proć, niš se ne sekirajte,malo će te popapati normabelčića i koju pivu, jebo novce, nisu novci najbitniji na svijetu…

Nego daj reci, dal da sutra stavim na nase ili Ukrajince…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kažu da nisi izgubio dok nisi prodao. kako to gordo zvuči.

New Report

Close