Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prije neki dan kažu nema INGR po 160,00 ali zato ima po 135,00 dok bude dvorana gotova bit će i po 100,00 , a ledo se topi li se topi,da ga je danas pokupiti dok ne postane voda


U minusu sam za trecinu portfelja a to mi je sva ustedjevina… ali – OSTAJEM i NE DAM lopinama dionice, predugo sam na TK i istrenirao sa strpljenje, a to savjetujem i preostalim malim investitorma: ne dajte se zahebavati! Samo hrabro, najgore je ipak iza nas!… [thumbsup]

tako je.
a ako pukne margin , treba prabaciti pakete HTa u osiguranje.
ja mogu izrzati do crobex 1000 ako treba.
a ako treba cekati cu 5 godina, ali dionice ne dam!!!
i uopce mi nije bad.
[thumbsup]

@alfa8
Ti očito da ne vidiš ukupne K/P, jer da imaš ne bi bio tako optimističan.

Čini mi se da će nas spasiti sutrašnji praznik od daljnjeg pada i da opet nećemo odraditi pad do kraj
i udariti o dno i napraviti odbijanac.

Šta je je, nije vrijeme za one koje imaju slabije srce.
NHF, ali takva su vremena


@Tigrus

Tigriću moj, jesi li se nakupovao jučer LEDO-a i IGH? Tjerao druge da ulaze.
LEDO u blokadi.

ajde , koje skinuo 34 komada igh sa aska na 7450?

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a0d49b72-e73e-42df-8b75-7

ea0df7ddbe2&ref=lastadd

Evo optimizma

Prodavači opet posustaju.Zar nemaju municije ni za jedan sat borbe? [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@instinkt
jesam , nakupovao sam se.
i jos cu.
slijedeci ulaz na 2450.
ovo je bull shit kaj se dogadja.
nema veze sa mozgom.
a prasci namjerno pustaju da mali rasprodju dionice jer ce kao "sutra biti jeftinije"

U vezi naslova topica moj odgovor je – nemam komentara

danas ocito OMF povlaci lovu iz OIF-a sto ce to sutra objaviti neki mediji jer je brutalno iskrcavanje i gleda se gdje su se OMF-ovi postavili.Naravno da je OIF-u ocito last day danas za isplatu OMF-u

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

danas u prvih sat vremena pravo masakriranje, boze moj kaj nas jos ceka do kraja dana


danas ocito OMF povlaci lovu iz OIF-a sto ce to sutra objaviti neki mediji jer je brutalno iskrcavanje i gleda se gdje su se OMF-ovi postavili.Naravno da je OIF-u ocito last day danas za isplatu OMF-u

Ma jasno.
Opet se Novoselac pomahnitalo iskrcava.
Ne bi se čudio.
Samo što je onda to radio dok je crobex bio na 5000.

Fondovi se iskrcavaju ziher, vidi se po tome što se iskrcavaju tik do blokade.

OMF kupuju, ne prodaju, nažalost oni jedini kupuju zasada.
I puno malih panično prodaje, strah je velik.


danas u prvih sat vremena pravo masakriranje, boze moj kaj nas jos ceka do kraja dana

nista nas ne ceka.
ovo je bullshit.
papci sjede i smiju se kak mali panicare.
i misle jeftino otkupljivati udjele u fondovima sa svojom ekipicom.
moze, sto se mene tice, radite kaj ocete….



Ovaj forum radi protiv mali ulagača ovaj forum plaćeni oglas od veliki da se pljačka što bolje izvede 90% što pišu po ovom forumu radi za plaću a zadatak im je što više uplašit da se što više proda a onih 10% je ovakvih kao ja što smo zalutali na ovaj forum kad nešto pozitivno napišeš to se nepušta odma se briše tako da nema svrhe uopće sudjelovati tu pišu jedni te isti sa 100 linkova sramota za nazovimo novinara

slažem se…ja sam isto izgleda u ovih 10% naivnih dobronamjernika…meni već mjesecima prolazi tek svaki drugi post…a često se dijelovi tih postova cenzuriraju od strane moderatora…
najviše me poklapaju na liburniji, gdje je prije mjesec dana dok se je još moglo uteći iz te jazovke…svaki moj post upozorenja bio automatski izbrisan…
slićno je bilo i na INI i na ovoj temi…
kada god upozorim na nešto što je neupitno da će se dogoditi (pad, panika, propadanje) i kada savjetujem ljudima oprez, odmah me se briše…

treba kao valentine
tralala zelena je travica
tralala čevapićiće volim ja
tralalal dioki je bestbajica

i nećeš biti moderiran ili cenzuriran….
[/quote]

gledaj tvoji savjeti su OK i niko te zbog toga nece cenzurirati.ALI tvoje izrazavanje i omalovazavanje drugih kroz te svoje savjete je ono sto te cenzurira

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

koliki je crobex i promet?
hvala

New Report

Close