Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad samo gledajte kad se THNK odblokira kako buju popapali onaj nalog od 141 komad na asku. [lol]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

A daj molim te čuj JNAF u plusu 12% nakon minusa od 11%.
Neki fondić pokušava inscenirati navodni odbijanac sa 20-tak dionica i čeka da se kupnja malo digne i onda:
BUM PO BIDU

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Sad samo gledajte kad se THNK odblokira kako buju popapali onaj nalog od 141 komad na asku. [lol]

….jesi li ga baš morao plašiti,,,,cccc………eno maknuo se……. [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Sad samo gledajte kad se THNK odblokira kako buju popapali onaj nalog od 141 komad na asku. [lol]

Hehe. povučen nalog! E, to bi trebalo zabraniti! Kad je bal nek je bal za sve.
@Ententig&!"%#/ (hebote nick;-) ) tu mi je falio jedan [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Sad samo gledajte kad se THNK odblokira kako buju popapali onaj nalog od 141 komad na asku. [lol]

Nažalost, nestao. Na vrijeme.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

ispravak netočnog navoda
1.Čović nije iz INE
2. Radi se o Dragičeviću

***obrisano***
i Ina ode kao i Pliva

Evo šta kaže profesor ekonomije Ivan Lovrinčević.Njegov pogled na daljnji razvoj događaja.
Obratite pažnju na usporedbu u sredini teksta.Na šta smo mi spali da nas se uspoređuje sa zečevima.
http://mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idNac=2&idDCar=4340
Kakvi stručnjaci i takva i burza čini mi se.I Ljubo Jurčić plete po starom.

sijem žito raste grahorica

Al je danas veselo…..
Došli su na svoje oni kojima je kao bilo dosta one letargije, ili možda ne…….?

Nije sve tako sivo.....

Lista :Dragičević,Luković,Čuko,Prka,Čović…..

Jeli netko zna, kada će ovoj ludosti doći kraj.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)


2. Radi se o Dragičeviću

Koliko sam shvatio, studentima Ekonomskog fakulteta je u vezi sa zadnjim smanjenjem cijene demonstrirao kako u formuli za određivanje cijene naftnih derivata nigdje nema cijene nafte. Pa su na Novoj TV zgodno zapitali, a zašto se onda pri podizanju cijene pozivaju na naftu. Što li bi tek izvalio da je bio na Prometnom fakultetu!

Jedino mi padamo u cjeloj EU pa stvarno smo mi prvaci bravo F M LINIJAŠI

Slovenci i dalje u crvenom preko 4%, Srbi 3%…
Kod nas je još dobro (čitaj zatišje), ali ne treba se zavaravati da je bura prošla
oporavku kojeg toliko priželjkujemo ni traga
stabilizacija bi mogla nastupiti nakon prolaska rescue plana (svih 700 mlrd $!) i ako se zaustavi daljnje propadanje financijskih instituacija
oprez, blago zelenilo neka vas drži budnima i nadasve opreznima


Našima nije u interesu da se zaustavi klizanje cijena dionica. Žele ih dodatno oboriti da bi se onda na umjetno stvorenom dnu kupovalo jeftono. 25.09. HANFA je donijela izmjene pravilnika o ulaganjima fondova. No iste pravilnike nije poslala u Narodne novine. Tako da to nije tiskano u NN ni 26.09. ni 29.09. Dakle nije stupilo na snagu. Dakle žele još malo obarati cijene a onda jeftino kupovati.

Samodolova taktika mi je totalna nepoznanica. Zar ovo nije bila prilika za mirovince?
Ako nas šišaju neka to onda ide u mirovine a ne u nečije džepove koji su već prepuni naše love.

Da se podsjetimo od sutra kupljene INA dionice na marketu nemogu se prebacit u javnu
ponudu mola…..ovo bi moglo bit bitno u strategiji pozicioniranja u narednom periodu….
barem meni neznam za druge….

New Report

Close