Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PBZ I-Stock izgubio 5,97 posto

"Među dioničkim investicijskim fondovima, gubitci su se kretali u rasponu od 5,97 posto za fond PBZ I-Stock do 0,17 posto za fond Erste Total East. Fond ST Global Equity bio je u plusu za 0,03 posto.
Kod mješovitih investicijskih fondova, gubitci su se kretali u rasponu od 1,97 posto za fond PBZ Global fond do 0,11 posto za fond ST Aggressive. Fond ST Balanced bio je na dobitku za 0,04 posto."

Prilično užasni rezultati.
PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ja mislim da je zapravo još jako malo drhtavih ruku ostalo. Poznajem jako puno ljudi koji su se prije godinu dana počeli baviti dionicama sa snovima o velikoj zaradi i koji su već sve rasprodali i zakleli se da nikad više u dionice a ni u fondove. Moje skromno mišljenje je da ili da smo na dnu ili jako blizu dna.


PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

potpuno netočno, zašto tako misliš, radi rezultata u ovoj godini?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

potpuno netočno, zašto tako misliš, radi rezultata u ovoj godini?
[/quote]

PBZ nije investicijska kuća, već banka. Osnovali su društvo za upravljanje investicijskim fondovima. A i zgodna im je ona Milica …

I love the Smell of Profits in the Morning


napisao sam prije tjedan dana da grobi ide ispod 3k i ići će,zašto mislite da nećete kupovati ht na 240 ili atpl po 1700kn kad će biti prodavača koji će vam rado prodati po discontu dobre dionice,kad prodaješ srebro ne prodaješ ga jer imaš višak love nego zato što znaš da to možeš lako unovčiti.Puno dionica ni nema ozbiljniju kupnju bidovi su smiješni tako da ovo srebro jedino i valja,zato šparajte cash još malo, ovo u americi tek je krenulo…našoj nevolji nema kraja pa bar ugrabite dobre dionice po niskoj cijeni…

Kao što sam i naglašavao. Puno je papira, malo kupaca.
Bidovi su jazovke.
Neće biti klasični odbijanac, već opet stagnacija, nakon velikog pada.
Baš zbog toga jer su ljudi u strahu ulagati, kad je vani metež.

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić




PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

potpuno netočno, zašto tako misliš, radi rezultata u ovoj godini?
[/quote]

PBZ nije investicijska kuća, već banka. Osnovali su društvo za upravljanje investicijskim fondovima. A i zgodna im je ona Milica …
[/quote]

Bilo je tamo puno zgodnih Milica svojevremeno [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Pernata zivotinjo prijatelju pa gdje si ti? 🙂

Nijesmo se dugo culi 😉
Nije valjda da si kupovao ovih dana?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Bilo je tamo puno zgodnih Milica svojevremeno [lol]

sad su prešle u TO one sigurno … [tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning


Večeras u emisiji "Otvoreno" gosti: Šuker, Linić, Vidoševi i Motušić. Zanimljiva ekipa.

Da zanimljiva, biti će to pravi show 🙂 Ručice če rezati zrak, CRVENO se možda s burze preseli na koje lice, no većina će se truditi imati osmjehe od uha do uha i pametno će potkrijepiti činjenicu da su razni L. Brothersi okupirali naše poznatije kvartove, a jedan čarter će skoro i na Hvar i Brijune.
Predložiti će da i mi stisnemo remen za energente do 2020 ka i naši starci za INU da bi mogle mirovine početi stizati u 2050. Reći će i da je provizija na transakcije vrlo solidna zadnjih 5 dana, al i da očekuju još više suradnje od nas skupa sa CG.

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Bilo je tamo puno zgodnih Milica svojevremeno [lol]

sad su prešle u TO one sigurno … [tongue]
[/quote]

tamo znam samo za onu Barač i Biondić, sve komade je valjda Pevec odveo [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



PBZ je jedna od najnesposobnijih investicijskih kuća u Hrvatskoj.
I šta im sad preostaje nego lupati po bidu i isplaćivati udjele.

potpuno netočno, zašto tako misliš, radi rezultata u ovoj godini?
[/quote]

Potpuno netočno?
Od 42 dionička fonda PBZ Equity od osnutka ima rezultat od -37,67% što ga čini drugim najgorim dioničkim fondom, dakle gori od Equity-a je samo Prospectus Global Equity.
U ovoj godini po prinosima je na "visokom" 30-tom mjestu od 42.
Od 17 mješovitih fondova PBZ Global je na "visokom" 8-om mjestu od osnutka,
a ove godine sa gubitkom od 28,72% od njega je gori samo KD Balanced.
Katastrofalno.
Bolje im je da to što prije zatvore i posvete se isplatama penzija i uplatama za struju i vodu
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Dečki moji, pozdrav svima..

portfelj mi je rekordnih -44,03% banana, ode sav naslijeđeni novac, neki bi rekli kako došlo tako otišlo:(((

hvala kolega na utjesi, ne nerazmišljam o prodaji, jednostavno mi je postalo zanimljivo kako pada, trenutne rashode servisiram iz plaćice

Ako nećeš rasprodati još ćeš se jednoga dana tome i smijati.

[/quote]

Tko hoće, može..




Bilo je tamo puno zgodnih Milica svojevremeno [lol]

sad su prešle u TO one sigurno … [tongue]
[/quote]

tamo znam samo za onu Barač i Biondić, sve komade je valjda Pevec odveo [lol]
[/quote]

ne znam za barac, al biondic je vise nego ok [embarass]


Potpuno netočno?
Od 42 dionička fonda PBZ Equity od osnutka ima rezultat od -37,67% što ga čini drugim najgorim dioničkim fondom, dakle gori od Equity-a je samo Prospectus Global Equity.
U ovoj godini po prinosima je na "visokom" 30-tom mjestu od 42.
Od 17 mješovitih fondova PBZ Global je na "visokom" 8-om mjestu od osnutka,
a ove godine sa gubitkom od 28,72% od njega je gori samo KD Balanced.
Katastrofalno.
Bolje im je da to što prije zatvore i posvete se isplatama penzija i uplatama za struju i vodu
[bye]

Lažeš ko pas!

I love the Smell of Profits in the Morning

Od 42 dionička fonda PBZ Equity od osnutka ima rezultat od -37,67% što ga čini drugim najgorim dioničkim fondom, dakle gori od Equity-a je samo Prospectus Global Equity.
U ovoj godini po prinosima je na "visokom" 30-tom mjestu od 42.

Katastrofalno.
Bolje im je da to što prije zatvore i posvete se isplatama penzija i uplatama za struju i vodu
[bye]

Pbz equity od osnutka da danas je u plusu 37,67%
Bolje da provjeriš, prije nego li napišeš ovakve neistine.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close