Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Saladin: ” Baron jesi li 100% keš ili ? … i ako imaš koju dionicu, šta imaš osim IGH? ” Ja sam ti 100% u ingri, samo čekam da ode opet ispod 30k pa da uletim. Čekanje se isplati, ako znaš kad treba uletiti.[thumbsup]

a šta ako nebude?

Cookie Monster


Nadam se da vam je jasno zašto se kupuje pretežno skrivenim nalozima…..??[shocked][shocked][shocked]

Zato da se ne bi prodaja preplašila i povukla, ili zato da ne bi kupci počeli lupati po asku?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nelikvidnost žešća … prošle godine u ovo vrijeme se prašilo po 200 milja dnevno …

I love the Smell of Profits in the Morning


Nadam se da vam je jasno zašto se kupuje pretežno skrivenim nalozima…..??[shocked][shocked][shocked]

Oprosti, ali meni nije. Volio bih čuti tvoje mišljenje. [undecid]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

blueman:

Saladin:

Baron jesi li 100% keš ili ? … i ako imaš koju dionicu, šta imaš osim IGH?

Baron nema nista, sta je vama, ima portfelj od cc.a 20 tisuca kuna i sada glumi neznam koga…..
.I previse sam rekao.

A onda je lagao da je prodao Ingru. Jer ako ju je prodao, morao ju je i kupiti.
Vjerojatno virtualka.


prodao po 30T kada sam ja ušao, vidjet ćemo tko će biti gore. ja za sada vodim[smiley]

dan je pametniji od noći


nelikvidnost žešća … prošle godine u ovo vrijeme se prašilo po 200 milja dnevno …

Možda se čeka IPO Ajduka?[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


RealBear: ” Izgleda da tržište ponovo ne zna šta bi sa sobom, prometi mizerni. Kratkoročni indikatori RSI7, RSI14, slow stohastic na mnogim dionicama su probili prema gore, i indeks pleše se oko razine otpora. Oni koji mogu upravljati našim tržištem ne znaju šta bi pa se čeka potvrda iz Europe i svijeta o prestanka uptrenda (ili njegovoj potvrdi). Prošli put kad se ono burza izdigla iz pepela bila je slična situacija, TA oversold, približio se indeks ključnim razinama potpore i onda su krenule pozitivne vijesti o zaradama tehnoloških kompanija koje su redom pobjeđivale predviđanja. Naravno igrači iz Goldmana, Morgana i ostala bratija koja je dala te niže procjene je jako dobro znala da će tečajne razlike odraditi svoje. I onda su lijepo potukli ove na short pozicijama. E negdje oko odluke FED-a (30.04), call/put ratio na equity opcijama (inače jako dobar contrarian indicator jer pokazuje razmišljanje retail investitora) je jako probio gore. veliki dip koji je uslijedio tada te rotacija po sektorima pokazalo je na moguću promjenu strategije velikih i pomalo je bad news opet bad news. Znači postoje jako dobra šanse za novu turu prema dolje, ali sa vražijim FED-om i političarima nikad ne znaš kad bi mogli uletiti. Zato ne budite svinje, uložite u znanje [thumbsup] ” Ček malo, pa ti stvarno pišeš sa znanjem. Pišeš bolje od Petrova, ako je to istina što pišeš. Svaka čast na analizi.[thumbsup]

trziste moras razumjeti.sad se radi o tome da bi mogli puno vise izgubiti,u odnosu kokliko bi mogli zaraditi.
i moje je misljenje da dozrijevamo za lagani pad.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Sančo:

Nadam se da vam je jasno zašto se kupuje pretežno skrivenim nalozima…..??[shocked][shocked][shocked]

Zato da se ne bi prodaja preplašila i povukla, ili zato da ne bi kupci počeli lupati po asku?

Mislim da su oba razloga prisutna, hihi[thumbsup][thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


“… Tko god govori o devalvaciji kune kao spasu za izvoznike ili previše nasjeda na novinarske gluposti (koji su to izmislili opet zbog neznanja) ili stvarno ne razumije u kojoj situaciji se RH sad nalazi. Uostalom Rohatinski i Vujčić su izrazito kompetentni ljudi, jedni od najkompetentnijih koje trenutno imamo, dobili su i Fulbrightovu nagradu i monetarnu politiku vode izrazito korektno. A neki od vas sam nek i dalje sumnjaju u njihovu kompetentnost i vjeruju onom Šukeru kojem nije niti jasno što je to fiskalna politika (sumnjam da zna što su to fiskalni prihodi i rashodi i koja je njihova uloga, a kamoli nešto drugo).

Upravo tako, ali ne samo zbog situacije u kojoj se RH sad nalaz?! Stalno brinuti o stabilnosti nacionalne valute izraziti je znak zrelosti ekonomskog sustava i ispravnog vođenja gospodarske politike, odnosno primjene privredno-politčkih mjera i uključivanja u međunarodne financijske sustave, kako je to ranije sjajno izmislio prof. Pertot. Ako ga je tko tada razumio.
Za Šukera nisam siguran, mada znam da je puno naučio u zadnjih nekoliko godina i ne bih ga ovdje suprotstavljao Rohu i Vujčiću; zapravo su na istom poslu. Btw, Boris je moj ekonomski guru.
Jeste li primijetili da nisu sve tiskovine prenijele razlaz Rohe i Pantovčaka? Zašto?[huh]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Belex + 4,46 % , pa ljudi moji šta je ovo.
Srbi poludjeli?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Belex + 4,46 % , pa ljudi moji šta je ovo.
Srbi poludjeli?

Uračunali su sve u Belex pa to ti je[proud]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ivek kaj mislislis o ovome?
vec se dosta dinstamo na laganoj vatrici.mislim da polako dozrijevamo.u kojem cemo smjeru?
naime mislim da ako krenemo gore necemo toliko puno kao ako krenemo dole.
nemojte ovo shvatiti kao drukanje jer mi je pozicija 50%dionice,50%kes,tako da sam u svojevrsnij pat poziciji.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

New Report

Close