Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I dalje šećemo po rubu, samo prekrcaji valjda da izgleda da ima likvidnosti. U INU se i
dalje ulazi jer nema rizika gubitka……. nakon dugo vremena da su rekli analitičari pravu
istinu da se redi o opstanku manjih fondića i brokeraja a veliki nisu ludi da ih ne unište
do kraja sad kad je prilika..


I dalje šećemo po rubu, samo prekrcaji valjda da izgleda da ima likvidnosti. U INU se i
dalje ulazi jer nema rizika gubitka……. nakon dugo vremena da su rekli analitičari pravu
istinu da se redi o opstanku manjih fondića i brokeraja a veliki nisu ludi da ih ne unište
do kraja sad kad je prilika..

Pa i veliki fondovi padaju ko maca.U kolovozu ZB aktiv ,PBZ equiti,PBZ global svi preko 5%.Malim
fondovima ulagaći izvlaće malo,a velikim puno ,tako da su i jedni i drugi prisiljeni prodavati.Ako
ovo zelenilo u Evropi potraje ili barem postane stabilno bez ludih padova možda i nama svane.
Naši građani imaju puno novca,ali bježe sa burze,ali kada se promijeni smjer vratiti će se preko
fondova ili preko direktnog ulaganja.Sada imamo ravnotežu.Oni koji imaju dionice su postali
dugoročni,jer smatraju da njihove dionice vrijede više.Drugi smatraju da nije vrijeme za kupnju ,jer će biti niže,jer su sada dionice preskupe.Stranci/naše banke,naši veliki OIF,naši mirovinski fondovi/
odrađuju zadaću koju je gazda dao.Ne kupuj/ruši/njihovo je geslo i kada se oni nakrcaju možete i
vi početi kupovati/raste/.Tko nam je kriv da smo im dali da kontroliraju krvotok hrvatske privrede,jer financijski tokovi su krvotok.

Evo i akcije za fondove:

Od dana 03.09.2008.g. do 12.09.2008.g. društvo MP Invest d.d. kreće sa akcijom 0% ulazne naknade za fond MP-GLOBAL.HR , MP-MENA.HR , MP-BRIC.HR

Inače, ukupna imovina navedenih fondova je:
– MP global – 3,889 miliona kuna
– MP Mena – 4,901 miliona kuna
-MP Bric – 3,776 miliona kuna

Imaju oni i MP Balkan pa možete uložiti i u njega ako želite kad krene sa radom.

Za preporučiti je i ulaganje u Platinum fondove i to:
-JIE – 3,411 miliona kuna
-Blue Chips – 3,136 miliona kuna

Inače, ukupna imovina ovih 5 fondova je 19,113 miliona. Čak i da se ugase, to se ne bi niti osjetilo.


Evo i akcije za fondove:

Od dana 03.09.2008.g. do 12.09.2008.g. društvo MP Invest d.d. kreće sa akcijom 0% ulazne naknade za fond MP-GLOBAL.HR , MP-MENA.HR , MP-BRIC.HR

Inače, ukupna imovina navedenih fondova je:
– MP global – 3,889 miliona kuna
– MP Mena – 4,901 miliona kuna
-MP Bric – 3,776 miliona kuna

Imaju oni i MP Balkan pa možete uložiti i u njega ako želite kad krene sa radom.

Za preporučiti je i ulaganje u Platinum fondove i to:
-JIE – 3,411 miliona kuna
-Blue Chips – 3,136 miliona kuna

Inače, ukupna imovina ovih 5 fondova je 19,113 miliona. Čak i da se ugase, to se ne bi niti osjetilo.


nije da nebi osjetili vec to Oni i rade te drze (kontroliraju) Crobx na ovim razinama jer im je u interesu da ociste trziste a primjena novog zakona o T.K upravo velikima ide u prilog.Slicnu monopolisticki primjer smo imali nedavno sa gradjevincima gdije je Zderic preko J.Radica vrsio pritisak sa novim zakonom na male gradjevince samo sta eto nije im to uspjelo a kako stvari ovdije stoje ovima ce uspijeti i cisteci trziste stvaraju monopol samo velikimada bi u sutra mogli bolje unovciti nadolazecim stranim fondovima.



Evo i akcije za fondove:

Od dana 03.09.2008.g. do 12.09.2008.g. društvo MP Invest d.d. kreće sa akcijom 0% ulazne naknade za fond MP-GLOBAL.HR , MP-MENA.HR , MP-BRIC.HR

Inače, ukupna imovina navedenih fondova je:
– MP global – 3,889 miliona kuna
– MP Mena – 4,901 miliona kuna
-MP Bric – 3,776 miliona kuna

Imaju oni i MP Balkan pa možete uložiti i u njega ako želite kad krene sa radom.

Za preporučiti je i ulaganje u Platinum fondove i to:
-JIE – 3,411 miliona kuna
-Blue Chips – 3,136 miliona kuna

Inače, ukupna imovina ovih 5 fondova je 19,113 miliona. Čak i da se ugase, to se ne bi niti osjetilo.


nije da nebi osjetili vec to Oni i rade te drze (kontroliraju) Crobx na ovim razinama jer im je u interesu da ociste trziste a primjena novog zakona o T.K upravo velikima ide u prilog.Slicnu monopolisticki primjer smo imali nedavno sa gradjevincima gdije je Zderic preko J.Radica vrsio pritisak sa novim zakonom na male gradjevince samo sta eto nije im to uspjelo a kako stvari ovdije stoje ovima ce uspijeti i cisteci trziste stvaraju monopol samo velikimada bi u sutra mogli bolje unovciti nadolazecim stranim fondovima.
[/quote]

Ajmo malo biti realni,kad se non stop trubi o Mirovincima – tko tebi i bilo kome brani da ode i digne do sad zarađenu svoju mirovinu?! Ajde da vidim taj Zakon koji mi može spriječiti da raspolažem svojim vlasništvom kad hoću!!! Veliki zajeb….jer su mali loše upućeni…..i gotova stvar!! Može se na 100 načina zajeb…velike….samo treba znati…..pozdrav!!

Najprije, jedan veliki pozdrav ekipi !!!!!!!!! [smiley]

– nije me dugo bilo na forumu.
– jednostavno mi je trebao jedan dugi odmor bez buljenja u kompjutor i praćenja burze.

– a stvarno sam se dobro odmorila i provela.
– tata i mama su me poveli na more.
– a ja sam se najviše igrala na pijesku.

– sada pomalo trebam kužiti što se dešava na burzi.
– crobex se odlično drži, pa još uvijek je debelo preko 3.000

– još jednom, veliki pozdrav ekipi.
– nadam se kako ću Vas nastavljati zabavljati u svom stilu.

Ivana 7, ti najbolje znaš oko fondova.Ima li kakvih vrućih novosti ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kupuj INU i daješ n am podršku!
dobro nam došla mala djevojčice sa pjeskom u kosi!

dan je pametniji od noći


kupuj INU i daješ n am podršku!
dobro nam došla mala djevojčice sa pjeskom u kosi!

Šta ima u kosi ?

i

dan je pametniji od noći

a jesmo burza
svaka nam dala !

mi smo ipak zemlja slučaj

127.045.401,72 kn institucionalnog prometa. Prodaju se obveznice i sprema se keš…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Ivana 7, ti najbolje znaš oko fondova.Ima li kakvih vrućih novosti ????

– nemam pojma.
– kad je odmor onda je odmor.
– ali kako vidim nisam ništa interesantnog propustila.
Pozdrav !

što se to na eri sprema?

mi smo ipak zemlja slučaj


127.045.401,72 kn institucionalnog prometa. Prodaju se obveznice i sprema se keš…

To traje mjesecima.
Pa ništa.

New Report

Close