Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo vidite kad velečasni počne psovati onda znate da ga je dobro ošišalo.
Ali ne brinite velečasni narast će to opet pa ćete imati za slijedeću rundu

Ošišalo me, ali i dalje kosa je tu, nemam ježeka, niti želim. No, ne mora cijeli forum znati frizuru koju nosiš. Inače, slažem se s tobom, pa sam i sam počeo brojiti en ten ti ni(s), sava raka ti ni(s), sava raka tika taka bija baja buf, baba peče crni kruh, kruh je friški baba piški.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


sjedim jucer na zelenoj magistrali, gledam u grad i razmisljam:

ima li na ovoj nasoj burzi, osim mene, itko tko misli da slijedi oporavak?

nevjerojatno, ali pozitivnih postova gotovo da i nema.
svi su nesto u komi…
ali razum nalaze da slijedi oporavak.
to se jednostavno mora dogoditi.


je i ja tako razmišljam
istina je da sam prije godišnjeg skoro sve rasprodao jer bi GO bi za ku… opet bi buljio u monitor
sad se ponovo nakrco i čmrljim pa kud krenemo neka krenemo :))
a šta bi mi radili da nema burze ?

mi smo ipak zemlja slučaj


Dioki još malo pa u blokadu.
Ovaj puta negativnu.
Sve ovce na broju, samo ovaj puta su ošišane

Limit je na 465,89kn
Zadnja je 470,00kn
Top bid
CIJENA KOLIČINA
455,01 20
455,00 50
Top ask
CIJENA KOLIČINA
470,00 74
478,00 35

Vrlo izgledna neg.blokada

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.



sjedim jucer na zelenoj magistrali, gledam u grad i razmisljam:

ima li na ovoj nasoj burzi, osim mene, itko tko misli da slijedi oporavak?

nevjerojatno, ali pozitivnih postova gotovo da i nema.
svi su nesto u komi…
ali razum nalaze da slijedi oporavak.
to se jednostavno mora dogoditi.

Kolega, previše gledate "Dadilju" i "Svi vole Raymonda".
Sad vam je najpopularnija serija "Uvod u anatomiju"

[lol]
[/quote]

o cemu ti pricas?
o serijama na TVu.?
svasta…

idem nesto delati, ovdje mi je dosadno…
danas ce opet biti glupi dan…

A gdje nam je Ivek 123?
Volio bi njega poslušati kako on komentira situaciju na tržištu.

Možemo ustvrdit za daljnji dugački period da je normalna likvidnost 20 milja a mala likvidnost
bude oko 10 milja…….samo ako se bude tražila veća likvidnost nažalost to bude moguće
samo niže..



@tigrus

Bez vrijeđanja kolega.

ok, povlacim da su glupani,
ali ostavljam da su glupo pisali.

kako drugacije nazvati to?


[ivek1234, nathan, beholder i slicni likovi su i napravili ovaj cirkus sa svojim glupim pisanjem.
sad se skrivaju…
ajde, di su sad?
nek vrate povjerenje ulagaca u burzu…
najveci je stos sto nisu nista ni zaradili jer se kod nas ne moze zaraditi na padu.
a ulagace su rastjerali.
koji glupani…

evo ja sam jedan od prozvanih glupana, pa da ti odgovorim:
tu sam, ali za razliku od tebe nemam puno slobodnog vremena za pisanje jer za razliku od tebe imam puno slobodnog keša pa se sada mogu baviti trejdanjem…da te podsjetim, to ti je ono kad kupiš prošli tjedan inu po 2750 i ovaj tjedan je uvališ 100 kn skuplje…ali ti ne znaš puno o tome jer si full u dijonicama [lol]
uglavnom sada prilika koliko hoćeš….ali i rizika koliko hoćeš…

da ti vratim vjeru u tržište??
a kako kad ni ja ne vjerujem da je ovo dno…
biti će još dva velika pada (fire sell) jedan možeš očekivati krajem godine…ina će spasiti malo stvar (išla po 2800 ili više to je sada nebitno) ali bojim se da će efekt sljevanja love na burzu jako razočarati vas s PD-a [lol]
ak se trećina te love vrati na burzu, svi kolektivno možete vikati trst je naš!!

evo meni je drago što ti još uvijek ovako divno bikovski razmišljaš….i društveno si koristan jer time što ne opterećuješ prodaju sa svojim dijonicama, omogućavaš nekome tko imam malo više soli u glavi da se još iskrca po principu bolje ikad nego nikad…ti i ovi koji popuše tvoje pisanje još uvijek držite vrata odškrinuta za one kojima je trebalo preko godinu dana da im dođe iz dupeta u glavu…

pozdrav!

Ovdje upišite svoj komentar…


Možemo ustvrdit za daljnji dugački period da je normalna likvidnost 20 milja a mala likvidnost
bude oko 10 milja…….samo ako se bude tražila veća likvidnost nažalost to bude moguće
samo niže..

Na TNPL dogovorena transakcija 200 kom.Došao na prodaju i za desetak sekundi pometeno.
Vjerovatno izlazi ZB Aktiv pritisut nestašicom gotovine,ali ipak dionica ostaje u kući,jer vjerovatno ulazi ZABA mirovinac.Prije desetak dana su protrgovali preko 4.500 kom na sličan način.
Ili je možda počeo djelovati trezor sa kupnjom od 36 mil kuna?
U svakom slučaju dogovorena razmjena.



[ivek1234, nathan, beholder i slicni likovi su i napravili ovaj cirkus sa svojim glupim pisanjem.
sad se skrivaju…
ajde, di su sad?
nek vrate povjerenje ulagaca u burzu…
najveci je stos sto nisu nista ni zaradili jer se kod nas ne moze zaraditi na padu.
a ulagace su rastjerali.
koji glupani…

evo ja sam jedan od prozvanih glupana, pa da ti odgovorim:
tu sam, ali za razliku od tebe nemam puno slobodnog vremena za pisanje jer za razliku od tebe imam puno slobodnog keša pa se sada mogu baviti trejdanjem…da te podsjetim, to ti je ono kad kupiš prošli tjedan inu po 2750 i ovaj tjedan je uvališ 100 kn skuplje…ali ti ne znaš puno o tome jer si full u dijonicama [lol]
uglavnom sada prilika koliko hoćeš….ali i rizika koliko hoćeš…

da ti vratim vjeru u tržište??
a kako kad ni ja ne vjerujem da je ovo dno…
biti će još dva velika pada (fire sell) jedan možeš očekivati krajem godine…ina će spasiti malo stvar (išla po 2800 ili više to je sada nebitno) ali bojim se da će efekt sljevanja love na burzu jako razočarati vas s PD-a [lol]
ak se trećina te love vrati na burzu, svi kolektivno možete vikati trst je naš!!

evo meni je drago što ti još uvijek ovako divno bikovski razmišljaš….i društveno si koristan jer time što ne opterećuješ prodaju sa svojim dijonicama, omogućavaš nekome tko imam malo više soli u glavi da se još iskrca po principu bolje ikad nego nikad…ti i ovi koji popuše tvoje pisanje još uvijek držite vrata odškrinuta za one kojima je trebalo preko godinu dana da im dođe iz dupeta u glavu…

pozdrav!

[/quote]

Čovjek sa iskustvom. Evo 100%

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Gospon Beholder, kolko ste zaradili na trejdanju jučer…fala na odgovoru..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



[ivek1234, nathan, beholder i slicni likovi su i napravili ovaj cirkus sa svojim glupim pisanjem.
sad se skrivaju…
ajde, di su sad?
nek vrate povjerenje ulagaca u burzu…
najveci je stos sto nisu nista ni zaradili jer se kod nas ne moze zaraditi na padu.
a ulagace su rastjerali.
koji glupani…

evo ja sam jedan od prozvanih glupana, pa da ti odgovorim:
tu sam, ali za razliku od tebe nemam puno slobodnog vremena za pisanje jer za razliku od tebe imam puno slobodnog keša pa se sada mogu baviti trejdanjem…da te podsjetim, to ti je ono kad kupiš prošli tjedan inu po 2750 i ovaj tjedan je uvališ 100 kn skuplje…ali ti ne znaš puno o tome jer si full u dijonicama [lol]
uglavnom sada prilika koliko hoćeš….ali i rizika koliko hoćeš…

da ti vratim vjeru u tržište??
a kako kad ni ja ne vjerujem da je ovo dno…
biti će još dva velika pada (fire sell) jedan možeš očekivati krajem godine…ina će spasiti malo stvar (išla po 2800 ili više to je sada nebitno) ali bojim se da će efekt sljevanja love na burzu jako razočarati vas s PD-a [lol]
ak se trećina te love vrati na burzu, svi kolektivno možete vikati trst je naš!!

evo meni je drago što ti još uvijek ovako divno bikovski razmišljaš….i društveno si koristan jer time što ne opterećuješ prodaju sa svojim dijonicama, omogućavaš nekome tko imam malo više soli u glavi da se još iskrca po principu bolje ikad nego nikad…ti i ovi koji popuše tvoje pisanje još uvijek držite vrata odškrinuta za one kojima je trebalo preko godinu dana da im dođe iz dupeta u glavu…

pozdrav!

[/quote]

samo ti trejdaj.
ali to ti nije bila tema mog posta.
tema je bila:
"kako su glupani rastjerali male ulagace sa ZSE"

ako si tako pametan (a to dokazujes kupnjom ine na 2750 i prodajom za 2800) onda ponudi rjesenje za povratak povjerenja svekolikog pucanstva u fondove.

diže se tnpl

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kakvo čisščenje na tanakerskoj, WAP [thumbsup]
Dobro da sam onomade prodo ATPL, suhi im teret nabijem.

Hvala Vlaho na info što si mni ga poslo [pray]

New Report

Close