Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Barbosa

Ma to su samo moje želje kolega a znam ja da je stvarnost potpuno drugačija.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


nekretnine u HR su bolesno precijenjene.. točka..

kad neki dedo iz svete klare za oranicu kaj je do prije godinu dana vredila 1 euro po kvadratu prodaje po 150 eura sad kad je građevisnko onda je sve jasno..

to može funkcionirati jedino dok ima budala koje će se zaduživati na čitav život da kupe nešto po 3x većoj cijeni od realne..

da ne spomijnjem demografsku slike Hr za sljedeće desetljeće.. bit će još i emigracije ako uđemo u EU a kuća i stanova za kikiriki..

bit će i imigracije i to sve više…ima dovoljno drugih naroda, npr. masivna imigracija Kineza u cijeloj Europi…samo Budimpesta (oko 2 mil stanovnika ima ih 200.000 dakle 10%)…unatrag godinu sam bio u Beču, Barceloni, nešto prije u Pragu i Budimpešti…to je sad jedna zamjetna, vidljiva i bitna populacija…Ako ste prolazili kroz Sarajevo onda ste imali priliku vidjeti Kinesku četvrt…e sad, zašto mi imamo negativan natalitet? po meni je odgovor: egoizam…npr. donedavno je bilo podjednako prekida trudnoće (možda čak i nešto više) i poroda u RH… kakvo smo mi to društvo?

In spe...



Friško iz dinkecove pekare…

Dinko Novoselec: Treba dati odštetu novim umirovljenicima

Vaš link


Vjerovatno će on svojima dati tako što će prodati INGRU koju je kupio po 60 000, VIRO po 1300 i da ne nabrajam dalje, pa će to prodati a onu razliku će podjeliti novim umirovljenicima. [lol] [thumbsup]
[/quote]
Nemremo mi toliko izdvojiti u mirovine koliko on može skupo platiti dionice kupujući iste od rođa i ostalih povlaštenih. Nek mu Samodol uplaćuje razliku, meni je i ovo previše. Kad bi se ikako moglo ne bih ništa, ni kune uplaćivao. Mirovina će ionako biti smiješna kad ovakvi likovi upravljaju OMF.[bye]



nekretnine u HR su bolesno precijenjene.. točka..

kad neki dedo iz svete klare za oranicu kaj je do prije godinu dana vredila 1 euro po kvadratu prodaje po 150 eura sad kad je građevisnko onda je sve jasno..

to može funkcionirati jedino dok ima budala koje će se zaduživati na čitav život da kupe nešto po 3x većoj cijeni od realne..

da ne spomijnjem demografsku slike Hr za sljedeće desetljeće.. bit će još i emigracije ako uđemo u EU a kuća i stanova za kikiriki..

bit će i imigracije i to sve više…ima dovoljno drugih naroda, npr. masivna imigracija Kineza u cijeloj Europi…samo Budimpesta (oko 2 mil stanovnika ima ih 200.000 dakle 10%)…unatrag godinu sam bio u Beču, Barceloni, nešto prije u Pragu i Budimpešti…to je sad jedna zamjetna, vidljiva i bitna populacija…Ako ste prolazili kroz Sarajevo onda ste imali priliku vidjeti Kinesku četvrt…e sad, zašto mi imamo negativan natalitet? po meni je odgovor: egoizam…npr. donedavno je bilo podjednako prekida trudnoće (možda čak i nešto više) i poroda u RH… kakvo smo mi to društvo?
[/quote]
[thumbsup]

bravo kolega! hebeno dobar post! [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Nemremo mi toliko izdvojiti u mirovine koliko on može skupo platiti dionice kupujući iste od rođa i ostalih povlaštenih. Nek mu Samodol uplaćuje razliku, meni je i ovo previše. Kad bi se ikako moglo ne bih ništa, ni kune uplaćivao. Mirovina će ionako biti smiješna kad ovakvi likovi upravljaju OMF.[bye]

…a zamisli da imaš obavezu cijeli radni vijek…umjesto u OMF, ista sredstva iz plaće ulagati u dionice po izboru…što potom možeš koristiti umjesto mirovine nakon umirovljenja…

…penzići bi bili najbogatija populacija…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Idućih dana odluka o lokaciji LNG terminala

Ministar Polančec najavio je da će se tijekom sljedećih nekoliko dana odrediti točna lokacija LNG terminala koji bi se trebao graditi na Kvarneru. U igri su dvije lokacije – Plomin (za koji poznavatelji cijele situacije kažu da je nesiguran) te Omišalj na Krku (koji će vjerojatno biti odabrana lokacija). [thumbsup]
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/iducih-dana-odluka-o-lokaciji-lng-terminala,23970.html
[thumbsup] [kiss]

INA se ne otvara na početku.
Crobex se otvorio na 0,10%.
Oprez je na tržištu zbog Gustava.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Gustav prošao!

dan je pametniji od noći


Gustav prošao!

Ima li štete???

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Gustav prošao!

Štrumfeta dosla!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Zanim me da li današnji početak školske godine ima nekakve veze sa smanjenjem broja postova na ovoj temi? Biti će da je puno investitora u prijepodnevnoj smjeni na nastavi.

who dares, wins

Ma sad će veliki odmor pa će krenut i postovi

Crobex -0,21%
Šta korekcija nije gotova?

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

malo off topic
ima netko da je radio sa momentum brokerima i trgovanjem vani?
Iskustva?

No pain no Game


Gustav prošao!

Tko je prošao? Štrumfeta je prošla, ali Gustav tek dolazi.
Ja vidim da sad ima najveću brzinu, kako ulazi u Mexican Bay. To si propustio?
Vaš link

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

New Report

Close