Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




europa pomalo smanjiva minus(dax -0,03) a nafta je 112 $ [proud]

Drago mi je da je tako a isto tako tako znam da je nafta bila i 147$ pa šta se promjenilo nama na bolje ništa samo manje piše kako je visoka cjena nafte uzrok svemu to je smo jedna lažljiva banda koja hoće da nam otme što imamo zato nemojte prodavat svoje a oni nek krepaju
[/quote]

Zato i je burza u hrvata takva kakva je. Nitko ne trguje jer čeka da drugi krepa.
Mi Hrvati se uvijek radujemo kad susjedu krepa krava, makar je i naša krepala.
Ameri bi se već davno iskrcali i počeli ponovni krug ulaganja, zato je kod njih uvijek živo i nema
dosade.
[/quote]

Pa to ti je baš jednostavno ti svoje prodaj i trguj kod AMERA ja svoje neću pa taman da mi vrijednost portfelja bude 1 kn

Izgleda da polako prolazi panika i da bi do kraja dana mogli u plus.

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


Izgleda da polako prolazi panika i da bi do kraja dana mogli u plus.

pa meni se cini da panike nije niti bilo….
fondovi su si malo isprebacivali dionice i to je to…
ajde dobro, neki manji su naletili na minu i prodali.

Ovo mi ne miriše na dobro ,na svim likvidnim dionicama je istovar


Izgleda da polako prolazi panika i da bi do kraja dana mogli u plus.


Ovo mi ne miriše na dobro ,na svim likvidnim dionicama je istovar

nije ni bilo panike…..spremni smo za jaci pad…mnogi prizeljkuju…kes spreman…da vidimo dokle moze…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ovo mi ne miriše na dobro ,na svim likvidnim dionicama je istovar

a ja ne znam gdje ti gledaš, istovar je stao, kupnja se gomila, a ovo je drugi put da se odbijamo od 3500. sutra bi mogao biti jedan jači bullrun, ako ameri danas otvore dobro. Europa također ide prema gore, nafta jenjava. Treba to sutra znati iskoristiti.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Puno ovisimo o INI. INA je povezala dva dana rasta možda poveže i sutra treći al dalje
ne vidim nego vjerojatnu stagnaciju pa preokret prema dole, ni meni se ovo niš ne sviđa.
Moje mišljenje…. po meni velika vjerojatnost ostvarenja…


Ovo mi ne miriše na dobro ,na svim likvidnim dionicama je istovar

Jesi li ti na ZSE ili na PALAMA o kakvom ti istovaru pričaš mora da bi ti to odgovaralo

mgma se lipari….jel dotakla dno?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ps.
gdije nestade Baron?

Javio mu se Dinko, pa je uzeo neke dionice i novi nick. [lol]
[/quote]kad smo kod Dinkosaura, jel tržio šta na "razvijenijim i podcijenjenijim" tržištima?

Uskroro će već fondovi javljat rodjacima kad se treba na bid stavit, tako da te jeftine dionice neće završit u rukama neiskusnih drukera prema dolje, oni će ostat praznih ruku. [cool]

Evo završio mi godišnji pa ne moram po cijeli dan gledati ova mučenja i liparenja, vidim na TK ništa nova, jad i bijeda ali valjda kada dođu novci od INE da ćemo odraditi jedan pošten rast jer će hartija biti puno manje a podcjenjenih dionica je stvarno na pretek tako da čovjek ne zna šta bi prije kupio.

lijep pozdrav svim istinskim forumašima.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Promet se povećava:

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.502,47 -0.27% 201.815.806,16 kn 38.261.797,05 kn 89.180.302,30 kn 74.373.706,81 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Nema se više što rušiti pa su se majstori bacili na ERNT !?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

nafta stalno pada…
evo opet:
Crude Oil Oct 08 114.61 8:37AM ET 0.50 (-0.43%)

cini se da su predvidanja za oporavak u jesen tocna…
mislim da se investitori koji drze dionice dobrih kompanije ne trebaju niti malo zabrinjavati.
[thumbsup]

New Report

Close