Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da u ovom trenutku ništa ne vrijedi osim INE


Izgleda da u ovom trenutku ništa ne vrijedi osim INE

.. mislim da svi čekaju da ostanemo bez INE .. onda će se valjda znat kamo krenuti

*** *****

Da nema Ine mi bi već na ovim cijenama bili na 3200 crobija.

nekaj se desava , ili su zavrsni udarci ovo na pojedinim dionicama mozda jos sutra zakucavanje bas do dna ako im bas budemo dali , ali mislim da je ovo ipak kraj padanjja i popikavanja i ronjenja [thumbsup]

pepe7


Da nema Ine mi bi već na ovim cijenama bili na 3200 crobija.

a sta bi tek bilo da nema HTa i INE???
ne zelim niti pomisljati…

stvarnost: imamo INU.

Jel s Ivicom sve u redu ? Jazovka mu je na svim dionicama osim Mlinara i Belja [sealed]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

nesto je procurilo u vezi ine….vracamo se na 3000?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jamnica misteriozno izasla iz blokade u roku 5 minuta..

TRANSAKCIJE – JMNC-R-ABroj Vrijeme Cijena Količina Ukupno
1889 15:58:15 91.997,90 1 91.997,90
1888 15:58:15 91.500,00 1 91.500,00
1849 15:54:33 80.000,00 1 80.000,00

sa -13 % na 0.. [tongue]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

naredba viših?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Je li moguće da je nešto procurilo oko Ine pa su druge dionice to platile?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Ljudi, pa o čemu vi pričate?! Ja da sam mirovinac ili bilo koji bankarski fond ja bi zalijepio cijene na 2000 crobexa i tako zaradio još više jer bi i oni koji inače nisu paničari prodavali ko mutavi kad bi crobex bio 2xxx! Nije valjda da se očekuje neki oporavak od bankarske bagre u vlasništvu stranaca.Mnogi ovdje lamentiraju o burzi kao da je Caritas. Treba cijene još spustit da bogati imaju više a oni ostali još manje, po mogućnosti da izgube sve. Bilo bi lako dizati index sa 2000 na recimo 2638,23 i tada bi svi bili sretni kako se brzo oporavlja a ne da ovako padamo kat po kat na stokatnici. Sad smo na 95.katu ! Mi smo kao i u svemu ostalom najpametniji narod, tako da mi imamo svoja pravila na burzi . U redu, balon je bio previše napuhan prošle godine, ali da mora puknut i kad je ispuhan to je već malo previše…Izgleda da ipak padamo na 2xxx, ovo nije TA nego želja bogatih kojima nikad nije dosta podcijenjenih dionica tako da kod nas trebaju padati sve dionice bez obzira na poslovanje i ostalih 5,6 bitnih parametara


Ljudi, pa o čemu vi pričate?! Ja da sam mirovinac ili bilo koji bankarski fond ja bi zalijepio cijene na 2000 crobexa i tako zaradio još više jer bi i oni koji inače nisu paničari prodavali ko mutavi kad bi crobex bio 2xxx! Nije valjda da se očekuje neki oporavak od bankarske bagre u vlasništvu stranaca.Mnogi ovdje lamentiraju o burzi kao da je Caritas. Treba cijene još spustit da bogati imaju više a oni ostali još manje, po mogućnosti da izgube sve. Bilo bi lako dizati index sa 2000 na recimo 2638,23 i tada bi svi bili sretni kako se brzo oporavlja a ne da ovako padamo kat po kat na stokatnici. Sad smo na 95.katu ! Mi smo kao i u svemu ostalom najpametniji narod, tako da mi imamo svoja pravila na burzi . U redu, balon je bio previše napuhan prošle godine, ali da mora puknut i kad je ispuhan to je već malo previše…Izgleda da ipak padamo na 2xxx, ovo nije TA nego želja bogatih kojima nikad nije dosta podcijenjenih dionica tako da kod nas trebaju padati sve dionice bez obzira na poslovanje i ostalih 5,6 bitnih parametara

krivo.
tko je htio kupovati dionice jeftno napravio je to u zadnjih 6 mjeseci.
kad se ide u kradu nikad se ne vracas po ostatak koji nisi pokupio u prvom naletu…
jer obicno te tada uhvate.
tako je i ovdje, taj "ostatak" bi bio rusenje burze znatno ispod 3500.
apeliram na male ulagace da ne panicare i ne rasprodaju svoje dionice.
ako smo prezivjeli naftu na 147 $, onda cemo prezivjeti i naftu na 115 $.
oporavak slijedi u jesen.

Nema im tko prodavati ispod ovih razina – pa su opet valjda u lovu na marginaše i lombarde – jer gamad bankarska znaju ko ima što pod marginom i lombardom, prvo uvale skupe kredite, onda ruše tržište.


Nema im tko prodavati ispod ovih razina – pa su opet valjda u lovu na marginaše i lombarde – jer gamad bankarska znaju ko ima što pod marginom i lombardom, prvo uvale skupe kredite, onda ruše tržište.

vec smo bili na ovim razinama a i nize…
i nije doslo do nekih pucanja margina, etc…
dakle, nema straha od margina.
nastavlja se mrcvarenje…

@tigrus – neke dionice su bile neke nisu, neki su ponovo digli margine nakon odbijanca, al dao bog da je si u pravu, činjenica je da 3500 nije probijeno od 4 mjeseca i od onog istresanja margina.

New Report

Close