Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Ovo kod nas je sustavno rušenje, evo koliko imamo veze s europom.

ina u 14.12 prešla milju kuna prometa.


Vaš link

Ovo kod nas je sustavno rušenje, evo koliko imamo veze s europom.

Bavo. Sjedi pet.

A čak nije niti sustavno, samo nitko od onih u kešu neće potegnuti prvi. Jednostavno, nitko na ovim cijenama ne želi kupiti, već to želi ili puno jeftinije, ili će kupovati kad bude skuplje.

[yawn]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ma ne isplati se više uopće komentirati nego pričekat nekoliko godina, onaj ko kaže da će nešto rasti za 4-5 godina za mene je lud čovjek, dionice su jedna velika prevara mislim da je svima jasno.

Imam fantomske dionice

http://www.reklamacije.net/vijesti-sa-svih-strana/politika/cijene-rastu-a-hrvati-sve-manje-jedu-i-sve-se-manje-peru.html

[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ma ne isplati se više uopće komentirati nego pričekat nekoliko godina, onaj ko kaže da će nešto rasti za 4-5 godina za mene je lud čovjek, dionice su jedna velika prevara mislim da je svima jasno.

za 4-5 godina će mnoge curice porasti i tko tada bude imao novaca.. [cool] [kiss] [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A čak nije niti sustavno, samo nitko od onih u kešu neće potegnuti prvi. Jednostavno, nitko na ovim cijenama ne želi kupiti, već to želi ili puno jeftinije, ili će kupovati kad bude skuplje.

[yawn]

Mislim da nije stvar u tome sa nitko ne želi kupiti, nego smo postali toliko plitki da gazde mogu regulirati crobi kako im puhne!
Evo ti jučerašni dan za primjer, kada su bez ikakvog razloga(bar nama poznatog) srušili index za 100 bodova!
Dok veliki ne promijene trend i samim time privuku odbjegle ovčice natrag na burzu ostati će nam ovako, +- 5% oko 3500!

Zapeli smo i sada treba biti strpljiv i pričekati da se TK pokrene, što se jednostavno mora dogoditi!
Ukoliko neče biti večih svj. sranja vjerujem da banke neće dozvoliti da im fondovi ovu god. završe u minusu, a to je još samo par mjeseci!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

pogledajte prvih 10 naloga na ATPL! strava…

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Ma ne isplati se više uopće komentirati nego pričekat nekoliko godina, onaj ko kaže da će nešto rasti za 4-5 godina za mene je lud čovjek, dionice su jedna velika prevara mislim da je svima jasno.

Ma dionice nisu prijevara, već je većina nas uletila pri vrhu. Nismo ni mi u potpunosti krivi za to, nego je Crobex zaživio u krivom trenutku. U trenutku kad je i svijet dostigao vrhunac, a naše fondove drze stranci, te je sve skupa kliznulo dolje.

Ništa, štedite za dan kada Crobex dotakne dno pa kupujete, a ove dionice koje imate ne prodajte već zaboravite na njih jedno 10 godina, pa utopite sve skupa na vrhuncu novim naivcima zeljnim brze zarade.
Te opet čekajte dno.
Tako to ide.

Ha-ha, pa to je samo da se bedaci prestraše i pobjegnu… i daj Bože da bude tako… pa zamislite kakvih ima – IQ veličine sobne temperature – kad ‘predaju’ PBZ po 870… kao da bu za tjedan dana pala atomska bombetina pa idu još na kratko ljetovanje dok se može. [lol]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Nestalo sa kupnje na IGH 400 kom.
Prije bilo 730 kom, trenutno 340 kom.
Znak?!

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Ovdje upišite svoj komentar…

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

Drustvo bitno je docekati septembar ili rujan a onda ce sve krenuti dok face dodju sa odmora i odluce u sta ce i koliko ulagati.
Ako dotad rusi i ameri ne zaguzvaju.

VDKT -8%.
Nekome se stvarno žuri.

SAMPRAS: "Mogu biti odmoderiran kad hoću, najbolji prika mi radi na Poslovnom"

kak ovi na ATPL misle prodati ove silne 100tice? pa tko će im to pokupit?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close