Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ANRICOM, kad si rasprodao? Što je sa HDEL?

Trans. od pola metra, bome je netko dobro poklopio bid!
Trebao bi nam jedan inverzan smajlić ovome [thumbsup] za ovakve stvari!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Bili smo na +1,10%
Trenutno je +0,48%.
Biti ćemo sretni ako Crobex danas završi na nuli.

Ja, ti, mi, vi, oni….
U čije ime sada govoriš?
[smiley]
[/quote]
ha ha ha
pa koliko sam shvatio gospodin govori o licnim zamjenicama
pofuk

Baron (Prijatelju), mene zanima tvoj portfelj, i kad si ulazio u određene dionice?


Konzum ima najduzi rok placanja. Plate nikad. [lol]
Eventualno mozes dobit banane ili wc skoljke kao kompenzaciju.

od konzuma je bolji samo pevec.dovedem ja kolegu iz novog zelanda na poslovni razgovor u pevec i veli lik (manager) nama doslovno da je on tamo kralj.mi se lagano nasmijemo ali dobro idemo dalje .veli kralj roba je ok uzet ćemo jedan kontejner za početak.ok i krene dogovor oko uvjeta plačanja.veli nama manger koji se prozvao kraljem da je plačanje 90 dana,ali da nam nebu platil nakon 90 dana.?????? veli lik nakon 90 dana budete vi mene nazvali kaj je sa plačanjem jer veli lik ako se vi ne prinete za svoje novce nebudem ni ja .e nakon telefonskog poziva budemo pričekali još 30 dan pa vam platimo.mi samo kaj se ne valjamo ali držimo se ozbiljno ipak je sastanak.veli moj kolega kaj bude nam dal kao garanciju plačanja.veli on mjenicu (s njom možeš guzicu obrisat).veli na to moj kolega da mu budemo dali ne 120 nego 180 dana plačanja.liku su iskočile oči.ali veli moj kolega uvijet je da nam date bankarsku garanciju.veli lik to nam niti jedna banka neželi dati.veli moj kompa liku ako vam ne vjeruje vaša banka zašto bi vam mi vjerovali i mi se lagano pokupimo.jedan drugi frend mi je ipak ušao u buiznis sa njim i mora dati guzice da vidi lovu nakon 180 dana

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ode ATPL opet ispod 2700.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7



Konzum ima najduzi rok placanja. Plate nikad. [lol]
Eventualno mozes dobit banane ili wc skoljke kao kompenzaciju.

od konzuma je bolji samo pevec.dovedem ja kolegu iz novog zelanda na poslovni razgovor u pevec i veli lik (manager) nama doslovno da je on tamo kralj.mi se lagano nasmijemo ali dobro idemo dalje .veli kralj roba je ok uzet ćemo jedan kontejner za početak.ok i krene dogovor oko uvjeta plačanja.veli nama manger koji se prozvao kraljem da je plačanje 90 dana,ali da nam nebu platil nakon 90 dana.?????? veli lik nakon 90 dana budete vi mene nazvali kaj je sa plačanjem jer veli lik ako se vi ne prinete za svoje novce nebudem ni ja .e nakon telefonskog poziva budemo pričekali još 30 dan pa vam platimo.mi samo kaj se ne valjamo ali držimo se ozbiljno ipak je sastanak.veli moj kolega kaj bude nam dal kao garanciju plačanja.veli on mjenicu (s njom možeš guzicu obrisat).veli na to moj kolega da mu budemo dali ne 120 nego 180 dana plačanja.liku su iskočile oči.ali veli moj kolega uvijet je da nam date bankarsku garanciju.veli lik to nam niti jedna banka neželi dati.veli moj kompa liku ako vam ne vjeruje vaša banka zašto bi vam mi vjerovali i mi se lagano pokupimo.jedan drugi frend mi je ipak ušao u buiznis sa njim i mora dati guzice da vidi lovu nakon 180 dana
[/quote]
ah jedino mozemo zakljuciti iz ovoga da se kod peveca najvise guzice cijene

Vaš link




Bili smo na +1,10%
Trenutno je +0,48%.
Biti ćemo sretni ako Crobex danas završi na nuli.

Ja, ti, mi, vi, oni….
U čije ime sada govoriš?
[smiley]
[/quote]
ha ha ha
pa koliko sam shvatio gospodin govori o licnim zamjenicama
pofuk
[/quote]
Ja mislim da ćemo završiti na ovoj razini iz jednostavnog razloga što uiopće nema trgovine. Ovih zadnjih nekoliko sati su predosadni


Ode ATPL opet ispod 2700.

Pa to je odlično.
Opet smo na bidu 265x kn.
Isto kao i na VIRO i IGH.
Polako se vračamo odakle smo krenuli jutros.
Možda danas još bude nekakvih transakcija. [lol]
Nikako da iskočimo iz tog kanala bollingera.
Pitam se zašto?
Možda kolega Baron ima neku ideju?

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words





Bili smo na +1,10%
Trenutno je +0,48%.
Biti ćemo sretni ako Crobex danas završi na nuli.

Ja, ti, mi, vi, oni….
U čije ime sada govoriš?
[smiley]
[/quote]
ha ha ha
pa koliko sam shvatio gospodin govori o licnim zamjenicama
pofuk
[/quote]
Ja mislim da ćemo završiti na ovoj razini iz jednostavnog razloga što uiopće nema trgovine. Ovih zadnjih nekoliko sati su predosadni
[/quote]
pa daj mi molim te reci kad nismo bili dosadni?

Počelo se lupat po aski INGRE. Valjda je bio plodan sastanak…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Udara se po asku na INGR

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Ode ATPL opet ispod 2700.

Pa to je odlično.
Opet smo na bidu 265x kn.
Isto kao i na VIRO i IGH.
Polako se vračamo odakle smo krenuli jutros.
Možda danas još bude nekakvih transakcija. [lol]
Nikako da iskočimo iz tog kanala bollingera.
Pitam se zašto?
Možda kolega Baron ima neku ideju?
[/quote]

INGRa, ja se natrpo na 35k. [thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Zašto raste INGR?
Svašta. [kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@baron

Biti ćemo sretni ako Crobex danas završi na nuli.

A kaj ti nisi najsretniji kad je krobeks -5 % u jednom danu ???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close