Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A gle procjene INE: http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/analiza-prodati-dionice-ine%3b-ciljana-cijena-samo-1780-kuna,13002.html

Čuj Ivek ja je prodao po 3400 taman….i vidiš ti to…..nafta poskupila 50% a ina pala toliko…
[shocked]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

budd:

Nema koristi od jadikovanja – ali prijatelji ja sam upropašten

a frende nisi jedini kojem portfelj pada slobodnim padom .. ali ipak računice govore da je dosta dionica sad podcijenjeno ..
a u kojim dionicama si ?

HT, DDJH, ZVZD, IGH, LPLH. Strašna pušiona, ali sva sreća pa sam bio siromašan investitor (sad sam doduše mnogo siromašniji)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Pazi INGRu prodaju.[undecid]
Guraju oni to bliže 20k kuna nego prema 30 k kuna

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


krpa: ” Nećeš ti procjena naših analitičara. Bolje procjene (pogađanja) su bila u brlogu. ” Pa, procjene u brlogu su i dalje zapanjujuce tocne….

Znam. Ovo je bila moja pohvala.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

budd:

Nema koristi od jadikovanja – ali prijatelji ja sam upropašten

pa sta je tako strasno?? jel neki mcall ili sta, a da u petak nisi bio upropasten

Nema mcalla, nema nikakvog kredita. Sve dionice sam kupovao kešom sa strane. Ali ne vjerujem da još može padati, to me uništava

Hell is Empty and all the Devils are Here

mozda sam fond manager nekog OMF/OIF-a tko ce ga znati. Pa ako jesam onda sam ti dao korektne informacije nisam li?

Nego reci ti meni prijatelju jesi trzio dioki? Eno ga jako “jeftin”.
Ne brini nista. Biti ce to sve jos jeftinije kako stvari stoje.

bavis se sigurno sa burzom – to ti je posao.
ili novinar ili fond manager.
ja bi rekao novinar ,…

ajde ti reci kak cemo mi okrenuti trend…
ovo je fakat koma.


Nema koristi od jadikovanja – ali prijatelji ja sam upropašten

e, kad mi je sestra govorila još prošle godine da pripazim i kako su u njem. neki ”znalci” krahirali…
ja sam se napuhivao kao ma pobjeći ću na vrijeme…

Ivek ide ina danas ispod 2k po meni prodavča kao u priči,kupnja se povlači ispod te granice…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


ivek123: ” A gle procjene INE: http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/analiza-prodati-dionice-ine%3b-ciljana-cijena-samo-1780-kuna,13002.html ” Čuj Ivek ja je prodao po 3400 taman….i vidiš ti to…..nafta poskupila 50% a ina pala toliko… [shocked]

ja po 2900 ..
ali mislim da je ova analiza navlakuša , rezultati analize , bez analize same , ja u to ne vjerujem ..
netko se želi nakrcati inom na ovim smiješnim razinama ..


Neron: ” budd: ” Nema koristi od jadikovanja – ali prijatelji ja sam upropašten ” pa sta je tako strasno?? jel neki mcall ili sta, a da u petak nisi bio upropasten ” Nema mcalla, nema nikakvog kredita. Sve dionice sam kupovao kešom sa strane. Ali ne vjerujem da još može padati, to me uništava

Izdrži budd. I preporuka….NE GLEDAJ MONITOR

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Ivek ide ina danas ispod 2k po meni prodavča kao u priči,kupnja se povlači ispod te granice…

Nikada me INA nije zanimala. Sto se mene tice moze na 1 kunu…..

skype - ivek1234


davids: ” ivek123: ” A gle procjene INE: http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/analiza-prodati-dionice-ine%3b-ciljana-cijena-samo-1780-kuna,13002.html ” Čuj Ivek ja je prodao po 3400 taman….i vidiš ti to…..nafta poskupila 50% a ina pala toliko… [shocked] ” ja po 2900 .. ali mislim da je ova analiza navlakuša , rezultati analize , bez analize same , ja u to ne vjerujem .. netko se želi nakrcati inom na ovim smiješnim razinama ..

Ja to isto mislim! 2k je granica!

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close