Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Predtrgovina, 09:35, ne vidim ništa sumnjivo na dionicama koje pratim. Tek jedan, dva malo panična naloga na prodaju, ali ništa spektakularno. Nadam se da će tako ostati do otvaranja.

Australija danas u plusu 1%, ako mogu oni možemo i mi.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Nakon zatvaranja marketa u US u petak analizirao se onaj izvještaj o novim nezaposlenima i zaključilo se da je uzrok tolikog rasta nezaposlenosti mladi koji su izašli iz škola i fakulteta i prijavili se kao nezaposleni.

Evo puna vijest……… Ovi amerikanci sami sebi izmišljaju krize

više na

http://www.bls.gov/news.release/empsit.nr0.htm

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

Američki futersi u plusu


da, i naglo rastu tj. sve se više zelene!
vraća se danas amerika za pola pada od petka, garant!

dan je pametniji od noći

Nakon zatvaranja marketa u US u petak analiziralo se onaj izvještaj o novim nezaposlenima i zaključilo se da je uzrok tolikog rasta nezaposlenosti mladi koji su izašli iz škola i fakulteta i prijavili se kao nezaposleni.

Evo puna vijest……… Ovi amerikanci sami sebi izmišljaju krize

više na

http://www.bls.gov/news.release/empsit.nr0.htm

Koliko puta trebaš postati izvještaj?????????????
Inače vijesti o nezaposlenosti su bile u svim najvećim javnim medijima.
Report za inflaciju stiže. Misliš li da će i on biti pogrešan?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Mogo bi bit odbijanac preko bare danas, pa ce i EU potegnut posle 15.30. Nema potrebe po rasprodaji, rekcije u petak su ipak bile pretjerane, taj tjedan ce bit i dobrih vijesti.Katasroficari su bili hiperaktivni na forumu citav vikend, ali uzalud..Pamet u glavu, vec za par dana bice sve OK, a hijene ce ostati gladne… [proud]

Dolar pod udarima sa svih strana
Business.hr/Hina
09.06.2008 08:26

Američka valuta mogla bi se i ovoga tjedna naći pod pritiskom, jer je skok stope nezaposlenosti u SAD-u na najvišu razinu u tri i pol godine izazvao zabrinutost u vezi gospodarstva, tim više što jačaju i inflacijski pritisci.
Vaš link

Nije sve baš tako bajno u Americi kako mnogi misle. [bye]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ovi nestajući i pojavljujući nalozi na TISKu su mi totalna ludnica. Prvo se pojavi nalog na kupnji na 1050 150 komada, a potom se pojavi na prodaji na 1050 150 komada. Valjda se netko ne može odlučiti kupiti ili prodati tih 150 komada…

[lol]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Danas CROBEX 1% u plusu

Hr – AUS 1:0

pratite prvenstveno tu je caka [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mogo bi bit odbijanac preko bare danas, pa ce i EU potegnut posle 15.30. Nema potrebe po rasprodaji, rekcije u petak su ipak bile pretjerane, taj tjedan ce bit i dobrih vijesti.Katasroficari su bili hiperaktivni na forumu citav vikend, ali uzalud..Pamet u glavu, vec za par dana bice sve OK, a hijene ce ostati gladne… [proud]

Tako je vratiti će se amerika pola izgubljenog od petka, ali kolega još uvijek fali 4% pada od prošlog tjedna.
A to da će ameri u plus jako jako teško.
No što god mi tu napisali fondovi vode glavnu igru, a ako netko ima info kaj će fondovi raditi onda zna kaj treba.
Pozdrav.

Danas pad od 3% promet od 70 milja

Odbijanac u euro, sve je gotovo, mogu odahnit svi osim mog prijatelja barona i ostalih koji vole crni rižot

Bome, jutros potop!

Nije sve tako sivo.....

Kataklizma….

na 4300 sve prodajem...

Po transakcijama, fondovi lupaju po bidu…. [embarass]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

istovar ukratko. [cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Danas je dan blokada…

Nije sve tako sivo.....

New Report

Close