Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-4,22
33,8 M


doodd: ” popljuvali me kada sem upozoravao na ogroman pad, a sada ne stignu ni pisati koliko brzo nastoje sve prodati.[thumbsup] ” Ma kolega nitko Vas ne napada samo ljudi od Vas traze objasnjenja tih tvrdnji a Vi neznate odgovor. Ja sam se danas lijepo nakupovao i to sve malo iznad razina od blokada. Da nema ovih koji prodaju po ovim cijenama nebi ni mi mogli kupovati po istim. [thumbsup] Poznata je ona : Kad svi prodaju kupuj – i kad svi kupuju prodaj [thumbsup] Buducnost ce pokazati tko je u pravu.

Jesi siguran da neće niže sutra?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

kolki je trenutno crobex

Već se neke stvari skidaju i s prodaje, istina stidljivo, ali ipak! [smiley]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

doodd:

popljuvali me kada sem upozoravao na ogroman pad, a sada ne stignu ni pisati koliko brzo nastoje sve prodati.[thumbsup]

Ma kolega nitko Vas ne napada samo ljudi od Vas traze objasnjenja tih tvrdnji a Vi neznate odgovor.

Ja sam se danas lijepo nakupovao i to sve malo iznad razina od blokada.

Da nema ovih koji prodaju po ovim cijenama nebi ni mi mogli kupovati po istim. [thumbsup]

Poznata je ona : Kad svi prodaju kupuj – i kad svi kupuju prodaj [thumbsup]

Buducnost ce pokazati tko je u pravu.

ovako objašnjenja za ono što govorim su činjenice a to je da se to upravo i dešava što navodim.
to što ste vi odlučili ovdje se raspaljivati da ste nešto kupili ili ne to mene doista ne iteresira, jer ste kupili skupo, ali to nije moja stavr.

malo bolje pročitajte postove, pa ćete vidjeti da sam na mnogima i argumentirao šta sam naveo , luzeri ste od formata nema šta

CROBEX 3.307,27 -4,67%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Već se neke stvari skidaju i s prodaje, istina stidljivo, ali ipak! [smiley]

opet drukanje [angry] kolega sram vas bilo!!!
koliko se toga skida govori samo činjenica da je crobex sada -4,67%
[bye]

A ti ne drukaš

tango:

Već se neke stvari skidaju i s prodaje, istina stidljivo, ali ipak! [smiley]

opet drukanje [angry] kolega sram vas bilo!!!
koliko se toga skida govori samo činjenica da je crobex sada -4,67%
[bye]

To su oni koji ce kroz koji dan te iste dionice prodavati sa gubitkom. [lol] [lol]

skype - ivek1234

Mali fondovi prodaju veliki kupuju,valika riba jede malu….[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


crobex na -4,28%, a bogme i vjeko danas rasprodaje pa nema vremena odmoderirati postove…[yawn]

zna se tko danas prodaje- onaj tko mora, i eventualno onaj koji ne zna, sumnjam da je Vijeko u bilo koje od ove dvije kategorije

Scio me nihil scire

I opet se odbijamo od cjelog broja 3300 bodova.[thumbsup][thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close