Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kako su futuresi okrenuli u plus, a i EU okrenuo skoro kompletno u zeleno, možda je procurilo o Bernankeu i njegovom izvješću danas, da bi moglo biti pozitivno?

Svaka čast Benu ali kako će to nama pomoći? Ja bi rađe da se pojavi Sanader i kaže: "HEP neće povisiti cijenu struje niti za lipu a gorivo vraćamo na 5 kn". Meni bi to bilo puno optimističnije a sve ovo ostalo je samo bacanje prašine u oči.
[/quote]

Pa Sanader je jučer odlučno odbio zahtjev HEP-a o pivišenju struje od 54%,i nama na sreću uspio za "samo" 20% dogovoriti poskupljenje.Nije li to "čovjek od naroda"? Mislim da moj glas ima i za slijedeće izbore.
[angry]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Kako su futuresi okrenuli u plus, a i EU okrenuo skoro kompletno u zeleno, možda je procurilo o Bernankeu i njegovom izvješću danas, da bi moglo biti pozitivno?

Svaka čast Benu ali kako će to nama pomoći? Ja bi rađe da se pojavi Sanader i kaže: "HEP neće povisiti cijenu struje niti za lipu a gorivo vraćamo na 5 kn". Meni bi to bilo puno optimističnije a sve ovo ostalo je samo bacanje prašine u oči.
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup]

Hm, sve neke lose vijesti oko nas. Te hipotekarne krize u SAD-u, te rast cijena nafte i sirovina, te globalno zatopljenje, te vlada zeli zajebat dionicare i Inu dati Molu, te je poslovni redizajnirao stranice… kako crobex i ne bi bio u minusu da mi je znati

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Evo medvjedi došli ste na svoje burza pada a i dalje nikakav promet.


Hm, sve neke lose vijesti oko nas. Te hipotekarne krize u SAD-u, te rast cijena nafte i sirovina, te globalno zatopljenje, te vlada zeli zajebat dionicare i Inu dati Molu, te je poslovni redizajnirao stranice… kako crobex i ne bi bio u minusu da mi je znati

Tebe sam čekao. Sada sam siguran da to ide dolje. Fučkaš MACD i TA. [bye]

Ne bi me začudilo da ako se u americi ovaj tjedan zareda par lpši vijesti da se mi opet vratimo nazad na crobex na 3800. Ja sam optimist ali bojim se da je previše pesimista na našoj burzi.

Investiranje i humanost na djelu…ajmo svi biti humani i dati po postu 1lipu, pa da ovaj PD zaposli još nekog osim Vjeke. Ovaj ili ne stigne čitati, ili je umro od Baronovih postova [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Hm, sve neke lose vijesti oko nas. Te hipotekarne krize u SAD-u, te rast cijena nafte i sirovina, te globalno zatopljenje, te vlada zeli zajebat dionicare i Inu dati Molu, te je poslovni redizajnirao stranice… kako crobex i ne bi bio u minusu da mi je znati

Nathane47, fulo si temu. Tvoja tema je INGR.
A meni bezrazložni optimisti govore, ide to gore. Navedi razlog?
Molimo da obratite pozornost na promete. Usporedio sam ih sa prošlim padom.
Sve će vam biti jasno.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Dosadnog li dana…. [bye]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Evo ja ću govoriti u ime Barona i Crnog Ive.
Pošto ne možete pročitati šta su rekli.
Baron je rekao da očekuje oporavak Crobexa do 15h i da TA pokazuje klinove koji upućuju na rast,
a Crni Ivo se s tim složio.
I jedan i drugi su optimisti i očekuju da se ovaj pozitivan trend i nastavi.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

…evo bravo uvodimo glasnogovornike forumaša koji su na moderiranju…ententinis ti si začetnik… [smiley]


Evo medvjedi došli ste na svoje burza pada a i dalje nikakav promet.

Daleko smo mi od svojega. Stalno ponavljam da na ovim prometima +10% ili -10% ne znači ništa. Bolje da zatvore burzu jer ovo je čisti gubitak vremena za sve sudionike.

Nisu sve vijesti tako crne, Europska ekonomija rasla u 1. kvartalu iznad očekivanja:

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601068&sid=acNX0n4c8jHM&refer=economy

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo ja ću govoriti u ime Barona i Crnog Ive.
Pošto ne možete pročitati šta su rekli.
Baron je rekao da očekuje oporavak Crobexa do 15h i da TA pokazuje klinove koji upućuju na rast,
a Crni Ivo se s tim složio.
I jedan i drugi su optimisti i očekuju da se ovaj pozitivan trend i nastavi.

To je i za povjerovat jer su Baron i C.Ivo uvijek bili veliki OPTIMISTI samo smo ih Mi krivo shvacali. [cool]

Molim kolegu Barona da mi ne šalje glupe privatne poruke poput ove zadnje, gdje me pita zašto Ingra pada, i da li ju može očekivati na 25 000 kuna. Koliko ja vidim po odnosu kupnje i prodaje kao i zadnjoj cijeni, Ingra ne pada , a trenutno je kupnja jača.
Samo ti čekaj. Tko ćeka , taj i dočeka, a može i tko čeka , taj nikad ne dočeka. Bitno je tko je taj " TKO "
Inaće danas zbilja dosadan dan, ništa zanimljivo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close