Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se čini da nam strani investitori dolaze na našu napačenu burzu.
To bi mi bilo drago,tak da prestanu ovi dnevni špekulanti trovati burzu i forum.


Ja stvarno ne znam zašto je u interesu Baronu i nekim drugim likovima da naviju za pad CROBEXA , pa pišu samo crne vijesti. Zar nam nije stalo svima da idemo gore, nisu mi jasni i gotovo!

– pa u kešu su,
– i naravno ruše tržište svim silama,
– ipak njima nije drago kada Ivana puno zarađuje, što ćeš ljubomorni tipovi.
Pozdrav !

….tako je Ivana7 …treba održavati onu jahtu i plaćati onolike skipere…

@Ivana
pa kaj si uopče misliš Ivana, pikneš par hotela i na konju si, neće tam neki umjesto tebe odlučivat oće tvoje novce potrošiti na plavu ili žutu boju za zidove
kupiš sve, dođeš u najveću kancelariju, noge na stol, natočis si whiskey, postrojiš ekipu i onda kreneš sa ovim svojim natuknicama, ti to, a ti to i tak po redu!


Bio bi reda da Ivana počasti janjetinom [thumbsup]

– svoju ekipu uvijek počastim.

– ali ovaj forum ???????
– pa pogledaj što sam sve pisala ovaj vikend,
– i sve točno pogodila,
– napisala i jedan lijepi post za IGH, ocijena jedan, a i ostali su jako mizerno ocijenjeni.
Pozdrav !



Ja stvarno ne znam zašto je u interesu Baronu i nekim drugim likovima da naviju za pad CROBEXA , pa pišu samo crne vijesti. Zar nam nije stalo svima da idemo gore, nisu mi jasni i gotovo!

– pa u kešu su,
– i naravno ruše tržište svim silama,
– ipak njima nije drago kada Ivana puno zarađuje, što ćeš ljubomorni tipovi.
Pozdrav !
[/quote]
Ne navijam za pad, nego želim upozoriti ekipu na mogući veliki pad
dali smo rekli ivana ili plavi ili netko treći da prodate svoje dionice? Nismo,

onda nemojte niti reagirati na naše postove nego ih ignorirajte.

Btw kaj ne radi ignore fuction?
Daj žicajte Vejku i ekipu da to srede i da više ne morate čitati naše "glupe, lažne i uvijek" netočne postove.

Pozdrav
Laku noć


Sutra očekujem brutalan pad većine dionica osim HT

– sutra očekujem brutalno veće pisanje na ovoj temi od naših vjernih forumaša gospode Barona i Crnog Ive.
– nisi napisao prognozu za INU iako je u tekstu spominješ ?
– i što očekuješ u kojemu će smijeru ona nelikvidna koju akumuliram ?
Pozdrav !


Nego, da li si ti ikada prodavala išta i kad planiraš prodati INU na kojim razinama?

– pa već desetak dana intenzivno prodajem i preslagujem portfelj.
– i danas sam prodavala, pravim manju keš poziciju.
– danas mi se baš sve poklopilo, jer sam do sada prodavala većim dijelom likvidne dionice koje su danas pale, pa pisala sam o tome.

– a za INU, poslovna tajna, pa zašto bi odavala informacije a većina me tu zahebava.
Pozdrav !

sto mislite koliko ce pasti ht nakon isplate izvanredne dividende i koliki rast ocekujet nakon plasmana iste na market.kad tolika lova dodje na trziste mozemo samo gore.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


A zašto bi se zabrinjavali? Možda crobi zaista kratkoročno i padne, ali na neki srednji rok nema teorije.
Na koliko očekujete crobi 31.12. možda 3000? [lol] Druga je stvar što ste daytrader…

nema veze ako padne ht dionice cemo spremiti u skrinjicu i svake godine dobivati 4-5 dividendi.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Daj Barone se stišaj.Pa dosadan si.
Stvarnoseponašaškaopubertetlija,sa piknama na licu….
Pa naši fondovi vode burzu,ne ti,ja ili neko drugi.

– stvarno se divim svima koji tokom dnevnog trgovanja uopće mogu pratiti ovu temu.
– ovako navečer mi je zbilja interesantno sve pročitati,
– nekako u svemu tome tražim psihologiju mase.
– a gospodinu Baronu se zahvaljujem na jako korisnim postovima koje tu objavljuje.
Pozdrav !


sto mislite koliko ce pasti ht nakon isplate izvanredne dividende i koliki rast ocekujet nakon plasmana iste na market.kad tolika lova dodje na trziste mozemo samo gore.

Vjerojatno moguće da market potegne gore nakon isplate dividende.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


sto mislite koliko ce pasti ht nakon isplate izvanredne dividende i koliki rast ocekujet nakon plasmana iste na market.kad tolika lova dodje na trziste mozemo samo gore.

kolega moze se krenut u oba smjera a kako ce biti necete vi niti vama slicni odlucit
to je jedino sigurno

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



A zašto bi se zabrinjavali? Možda crobi zaista kratkoročno i padne, ali na neki srednji rok nema teorije.
Na koliko očekujete crobi 31.12. možda 3000? [lol] Druga je stvar što ste daytrader…

nema veze ako padne ht dionice cemo spremiti u skrinjicu i svake godine dobivati 4-5 dividendi.
[/quote]

S ovim oko hta se slažem, ali sa padom tržišta nikako

Surround all arround when it hits the ground


….tako je Ivana7 …treba održavati onu jahtu i plaćati onolike skipere…

– jahta je puno manja nego što mislite,
– a za održavanje je dovoljan Zgubi.
Pozdrav !

New Report

Close