Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovim komentarima o odnosu k/p mislim da treba dodati jednu sitnicu: Ne vide se skriveni nalozi niti se pribrajaju u ukupni omjer. Po onomu što ja pratim ipak na kupnji ima dosta skrivenih naloga, tako da bi to malo popravilo ukupan omjer kupnje prema prodaji.

Svaki put kada dodem u ured vidim da je gore i gore, tako da danas vise necu dolaziti! Vidim da se opet svi hvataju za slamke i copy paste-aju sve moguce i stavljaju omjere kupnje i prodaje a nitko ne izlaze vlastito misljenje zasto je danas takav pad ??? S obzirom da Europa nije dozivjela neki kaos od izvjesca i nema nigdje panike za neki novi strah (osim unaprijed poznatih) od ne znam vise cega, da cujemo misljenja danasnjeg pada?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Činjenica je da je naša burza u zadnje dvije godine, a pogotovo od IPO-a HT-a postala mjesto potpune šprdancije. Evo vidimo da na Splitskoj TV je napravljen i show, ovo više stvarno nema veze s ičim…

@ castro
već danima se osobito na topicu TA govori o očekivanom padu koji je ponajprije posljedica ovako naglog rasta (oporavka). Mislim da je to osnovni razlog

@ castro
već danima se osobito na topicu TA govori o očekivanom padu koji je ponajprije posljedica ovako naglog rasta (oporavka). Mislim da je to osnovni razlog, čisto psihološki (kapitaliziranje dobiti, …)


… da cujemo misljenja danasnjeg pada?

Tako su prorekle (urekle) svijeće za Crobex i Crox u petak 🙂


Svaki put kada dodem u ured vidim da je gore i gore, tako da danas vise necu dolaziti! Vidim da se opet svi hvataju za slamke i copy paste-aju sve moguce i stavljaju omjere kupnje i prodaje a nitko ne izlaze vlastito misljenje zasto je danas takav pad ??? S obzirom da Europa nije dozivjela neki kaos od izvjesca i nema nigdje panike za neki novi strah (osim unaprijed poznatih) od ne znam vise cega, da cujemo misljenja danasnjeg pada?

Kolega,
prošli tjedan je recimo dj zaronio sa 13150 (gdje ste svi vikalo bravo bravo , gotovo je gotovo idemo up up up i samo up) na 12497.
Pad amerike od 1% je ekvivalent pada crobexa od 2.5-3% barem ako se mene pita.
A izgleda da će i danas ameri dolje.
Teška su vremena i lakše je prodati dionice jer svi vidimo da padaju nego ih držat i pit apaurine

Gradjevina u rasulu…

http://www.eportfelj.com



Svaki put kada dodem u ured vidim da je gore i gore, tako da danas vise necu dolaziti! Vidim da se opet svi hvataju za slamke i copy paste-aju sve moguce i stavljaju omjere kupnje i prodaje a nitko ne izlaze vlastito misljenje zasto je danas takav pad ??? S obzirom da Europa nije dozivjela neki kaos od izvjesca i nema nigdje panike za neki novi strah (osim unaprijed poznatih) od ne znam vise cega, da cujemo misljenja danasnjeg pada?

Kolega,
prošli tjedan je recimo dj zaronio sa 13150 (gdje ste svi vikalo bravo bravo , gotovo je gotovo idemo up up up i samo up) na 12497.
Pad amerike od 1% je ekvivalent pada crobexa od 2.5-3% barem ako se mene pita.
A izgleda da će i danas ameri dolje.
Teška su vremena i lakše je prodati dionice jer svi vidimo da padaju nego ih držat i pit apaurine

[/quote] ameri danas ne rade



ovim komentarima o odnosu k/p mislim da treba dodati jednu sitnicu: Ne vide se skriveni nalozi niti se pribrajaju u ukupni omjer. Po onomu što ja pratim ipak na kupnji ima dosta skrivenih naloga, tako da bi to malo popravilo ukupan omjer kupnje prema prodaji.

– istine radi moram dodati da ste zaboravili na broj kojim se ”lupa” po bidu a koje se ne vidi u tom omjeru
– i btw. iako nije za zanemariti za procjenu trenda – kratkoroćno – dnevno, ne brinem za omjer !
on se vrlo brzo mijenja.
[/quote]

Logike radi, nema nikakvog smisla govoriti o budućim nalozima niti na kupnji niti na prodaji, valjda je to jasno… Riječ je samo o trenutnim činjenicama.

Zanimljivo. Ponavlja se po n-ti put da nema blokada…
Npr. IGH bi se mogao zblokirati s 20-tak komada.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Gradjevina u rasulu…


Gradjevina u rasulu…

brodari također

atpl, čak -5,03% !

završiti će danas vjeroj. ispod 2650kn

katastrofa




Svaki put kada dodem u ured vidim da je gore i gore, tako da danas vise necu dolaziti! Vidim da se opet svi hvataju za slamke i copy paste-aju sve moguce i stavljaju omjere kupnje i prodaje a nitko ne izlaze vlastito misljenje zasto je danas takav pad ??? S obzirom da Europa nije dozivjela neki kaos od izvjesca i nema nigdje panike za neki novi strah (osim unaprijed poznatih) od ne znam vise cega, da cujemo misljenja danasnjeg pada?

Kolega,
prošli tjedan je recimo dj zaronio sa 13150 (gdje ste svi vikalo bravo bravo , gotovo je gotovo idemo up up up i samo up) na 12497.
Pad amerike od 1% je ekvivalent pada crobexa od 2.5-3% barem ako se mene pita.
A izgleda da će i danas ameri dolje.
Teška su vremena i lakše je prodati dionice jer svi vidimo da padaju nego ih držat i pit apaurine

[/quote] ameri danas ne rade

[/quote]

to nam je možda sreća

da su radili i zaronili, naš zaron bi bio još gori

ali ima vremena , sutra ćemo vidjeti, kome opanci…

Nikako nije dobro.
Sve mi se čini da idemo prema dvostrukom dnu.
Dali može pasti ispod 3200?

Treba ubiti naftu na 100$ i onda je mir a do tada drž gaće.
[cool]


A izgleda da će i danas ameri dolje.

Briga tebe dali oni rade, glavno da se druka.

[lol]

New Report

Close