Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi znamo kako CROBEX reagira kad se nesto lose desi u USA i to se opet desava sada…
a po svemu sudeci u USA moglo bi i gore ako se ovaj tjedan nafta ne stabilizira jer ocekivanja inflacije vec popustaju



MOŽDA JOŠ DANAS MALO PADA , ALI SUTRA ĆE SIGURNO UP JER NEMA LOGIKE DA PADA PREKO 4-5 DANA. AKO SE PREOKRET NEDOGODI VEĆ DANAS.

1. pisi malim slovima jer me usi bole od jutra a drugo jel ti imas kakav dokaz za takve tvrdnje.

Evo ja cu ti reci ak danas ostanemo ispod 3900 da cemo vjerojatno putovati do cca3700- 3750 gdje je otpor
Ne mogu priljepiti graf jer ne prima attach da ti to i dokazem [angry]
[/quote]

kolega vlad je prije nekoliko dana vrlo lijepo napisao o razinama otpora , jaka je na 3700-3750.
osobnmo ne vjerujem da ćemo niže od ovoga .
u svakom slučaju lijep momenat za kupiti dobru dionicu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

kolege.imali netko saznanja kamo je ulozio kristijan floricic svoje stotine M. ove godine? kamo li se skriva?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




MOŽDA JOŠ DANAS MALO PADA , ALI SUTRA ĆE SIGURNO UP JER NEMA LOGIKE DA PADA PREKO 4-5 DANA. AKO SE PREOKRET NEDOGODI VEĆ DANAS.

1. pisi malim slovima jer me usi bole od jutra a drugo jel ti imas kakav dokaz za takve tvrdnje.

Evo ja cu ti reci ak danas ostanemo ispod 3900 da cemo vjerojatno putovati do cca3700- 3750 gdje je otpor
Ne mogu priljepiti graf jer ne prima attach da ti to i dokazem [angry]
[/quote]

pardon moja krivica 1. sljedeci otpor je na 3800,krivo sam gore upisao 3800-3750 [embarass]
[/quote]

KAD SI SE UHVATIO GRAFOVA OTPOR TI JE NA 3814, ALI TO MENI U ŽIVOTU NIŠTA NEZNAĆI NITI VJERUJEM U GRAFOVE KAD JE U PITANJU NAŠA BURZA.




MOŽDA JOŠ DANAS MALO PADA , ALI SUTRA ĆE SIGURNO UP JER NEMA LOGIKE DA PADA PREKO 4-5 DANA. AKO SE PREOKRET NEDOGODI VEĆ DANAS.

1. pisi malim slovima jer me usi bole od jutra a drugo jel ti imas kakav dokaz za takve tvrdnje.

Evo ja cu ti reci ak danas ostanemo ispod 3900 da cemo vjerojatno putovati do cca3700- 3750 gdje je otpor
Ne mogu priljepiti graf jer ne prima attach da ti to i dokazem [angry]
[/quote]

kolega vlad je prije nekoliko dana vrlo lijepo napisao o razinama otpora , jaka je na 3700-3750.
osobnmo ne vjerujem da ćemo niže od ovoga .
u svakom slučaju lijep momenat za kupiti dobru dionicu.
[/quote]

da to je 25% po fibbonaciju za 2008. godinu gledajuci jaki otpor ali ima i izmedju otpora

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Ni malo ne žalim ove što su danas prodavali

Mislim da si ti rekao u petak da će ljudima biti žao što su prodavali u petak, dok sam ja rekao da će biti za koji dan sretni.
I za ove danas kažem da neće biti sutra tužni što su prodavali.

European Stocks Fall as Banks Struggle

European shares fell on Monday as a rise in oil and energy stocks was offset by a decline in banks, with UBS under renewed pressure. UK and U.S. markets remained closed for public holidays.
Vaš link

End of Housing Slump Likely to Be Long and Painful
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ljudi nisu svijesni da podliježu manipulaciji medije i fondova te velikih samostalnih investitora. rast koji je ostvaren nakon velikoga pada nije bio utemeljen na realnim činjenicama , no ljudi nisu htijeli slušati rijetka upozorenja koja su kroz gomilu cenzura ipak nekako uspijela prodjeti do javnosti. prava kriza nije gotova, te rast kojib je ostvaren nije mogao niti je smio biti tako veliki , maksimalno 3-5% je crobex smio gore, to je realan rast koji se mogao očekivati nakon velikog pada. trako kažu svi relevantni koji se u nešto razumiju. analitičari koji se pojavljuju na portalima poput ovih iz hypo banke, koji navode npr: kako je odličan trenutak za ulazak u adris trebali bi biti kažnjeni no to se ne dešava. dokazano je da nakon što su pozivali na kupnju određene dionice oni su istu tu dionicu i prodavali. naše tržište klizi iz jednog ekstrema u drugi što je za očekivati budući je još uvijek plitko i lako kontrolirano. posljednji rast ostvaren je na temelju investitora iz rh fondovi i ostali no strani investitori i fondovi se još uvijek nisu vratili na naše tržište a niti to namijeravaju prije jeseni. kreditna kriza nije gotova , ona samo još nije stigla do nas. a kada dođe biti će puno opasnije od onoga što je prouzrokovala na zapadu i jačim ekonomijama.

ljudi nije vrijema za kupnju

OVO GORE NAVEDENO CITAT JE SA BUSINESS.HR-A I MISLIM DA JE DOTIČNI POGODIO BIT PROBLEMA.

Nema baš prodaje.
Ako se danas ne dogodi odbijanac, sutra idemo snažno gore.
Na 5-6 dionica koje gledam na monitoru kupnja je tri puta jača od prodaje.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Nema baš prodaje.
Ako se danas ne dogodi odbijanac, sutra idemo snažno gore.
Na 5-6 dionica koje gledam na monitoru kupnja je tri puta jača od prodaje.

Ja vidim na većini dionica ukupnu kupnju slabiju 5x od prodaje.
Koji program koristiš?
Crobex -2,55%…medvjedi skaču kroz prozor.

ZADNJI UPIT: 26.05. u 11:19
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)
Broj dionica u padu 63 85,14%
Broj dionica u porastu 7 9,46%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ništa ne prodajem,danas sam malo i kupio.Ali ovo što rade naši glavni ljudi na burzi je sramota.
Stvarno se vidi da smo mi najveći lopovi,lažovi na Balkanu.
Svi ostali Bosanci,Srbi,Crnogorci su bebe za naš mentalitet.Lopovski.
Danas smo opet mi predvodnici i to sa 2,40% padom.
Ostali su u plusu Srb +0,60 % ,bih +0,15%,slo -0,14%….
Evropa Dax +0,20%,Fchi +0,25%…
Nemam više šta dodati nego da me je sram što sam Hrvat.Lopovska država,vlada,burza…



Nema baš prodaje.
Ako se danas ne dogodi odbijanac, sutra idemo snažno gore.
Na 5-6 dionica koje gledam na monitoru kupnja je tri puta jača od prodaje.

Ja vidim na većini dionica ukupnu kupnju slabiju 5x od prodaje.
Koji program koristiš?
Crobex -2,55%…medvjedi skaču kroz prozor.

ZADNJI UPIT: 26.05. u 11:19
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)
Broj dionica u padu 63 85,14%
Broj dionica u porastu 7 9,46%
[/quote]

Na DLKV 3:1, IGH 3:1,INA 3:1,
Top 10 naravno

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


ljudi nisu svijesni da podliježu manipulaciji medije i fondova te velikih samostalnih investitora. rast koji je ostvaren nakon velikoga pada nije bio utemeljen na realnim činjenicama , no ljudi nisu htijeli slušati rijetka upozorenja koja su kroz gomilu cenzura ipak nekako uspijela prodjeti do javnosti. prava kriza nije gotova, te rast kojib je ostvaren nije mogao niti je smio biti tako veliki , maksimalno 3-5% je crobex smio gore, to je realan rast koji se mogao očekivati nakon velikog pada. trako kažu svi relevantni koji se u nešto razumiju. analitičari koji se pojavljuju na portalima poput ovih iz hypo banke, koji navode npr: kako je odličan trenutak za ulazak u adris trebali bi biti kažnjeni no to se ne dešava. dokazano je da nakon što su pozivali na kupnju određene dionice oni su istu tu dionicu i prodavali. naše tržište klizi iz jednog ekstrema u drugi što je za očekivati budući je još uvijek plitko i lako kontrolirano. posljednji rast ostvaren je na temelju investitora iz rh fondovi i ostali no strani investitori i fondovi se još uvijek nisu vratili na naše tržište a niti to namijeravaju prije jeseni. kreditna kriza nije gotova , ona samo još nije stigla do nas. a kada dođe biti će puno opasnije od onoga što je prouzrokovala na zapadu i jačim ekonomijama.

ljudi nije vrijema za kupnju

OVO GORE NAVEDENO CITAT JE SA BUSINESS.HR-A I MISLIM DA JE DOTIČNI POGODIO BIT PROBLEMA.

Ne bih se baš složio da je članak pogodio bit više se radi o još jednom uradku s ciljem manipulacije forumašima, naime nitko ne kaže da kod nas nema problema, ali ta famozna hipotekarna kriza u americi nema nikakve veze sa stanjem kod nas. Uostalom u Usa su svi ukljućujući Buffetta počeli navlačiti u onom pravcu u kojem im trenutno paše.
Takav je i ovaj članak u biznisu. Niš koristi. Isti oni koji su vikali upupup u tom biznisu sad viču downdown.
Treba se držati kvalitetnih dionica i ne gledatiu trenutačne promjene cijene na burzi, naravno za to treba biti investitor a ne špekulant.
A burzom drmaju špekulanti to je jasno valjda svakome. Otuda i ove silne oscilacije……..

Pozdrav

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ




Nema baš prodaje.
Ako se danas ne dogodi odbijanac, sutra idemo snažno gore.
Na 5-6 dionica koje gledam na monitoru kupnja je tri puta jača od prodaje.

Ja vidim na većini dionica ukupnu kupnju slabiju 5x od prodaje.
Koji program koristiš?
Crobex -2,55%…medvjedi skaču kroz prozor.

ZADNJI UPIT: 26.05. u 11:19
(Podaci se objavljuju s odgodom 15 minuta ili više)
Broj dionica u padu 63 85,14%
Broj dionica u porastu 7 9,46%
[/quote]

Na DLKV 3:1, IGH 3:1,INA 3:1,
Top 10 naravno

[/quote]

Kakve to ima veze kakav je odnos na kupnji – prodaji?? Ako može netko neka mi odgovori..

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Dark Pools: Burze u vlasti tamne strane

Tragajući za diskrecijom, nižim cijenama i likvidnošću, veliki svjetski igrači okrenuli su se internim burzama, tzv. dark poolovima, na kojima realiziraju svoje najveće poslove.
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Ništa ne prodajem,danas sam malo i kupio.Ali ovo što rade naši glavni ljudi na burzi je sramota.
Stvarno se vidi da smo mi najveći lopovi,lažovi na Balkanu.
Svi ostali Bosanci,Srbi,Crnogorci su bebe za naš mentalitet.Lopovski.
Danas smo opet mi predvodnici i to sa 2,40% padom.
Ostali su u plusu Srb +0,60 % ,bih +0,15%,slo -0,14%….
Evropa Dax +0,20%,Fchi +0,25%…
Nemam više šta dodati nego da me je sram što sam Hrvat.Lopovska država,vlada,burza…

Kolega nemojte tako, svi su Vam krivi.
Pa balon koji se stvarao 5 godina se mora probušiti, i to je sada to.
Dajte budite realni lijepo Vas molim.
Mi rastemo 60% godišnje a drugi 20% i sada nas uspoređujete sa drugima.
Crobex = špekulativna burza
kako je igh , ledo i slični rasli 400% u jednoj godini tako sada i padaju i to je to, vrlo jednostavno ili nije?

Dali bi se trebalo rokat po igh sve do 20k u ovim teškim vremenima?
Ma dajte molim Vas

New Report

Close