Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


je li rano reći da se vratilo povjerenje u građevinare? [huh]

Mislim da nije.[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

promet milja kuna po minuti…….[kiss][kiss][rolleyes]

KOEI napadnut. On je jedan od glavnih u poslu u rusiji.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Duser: ” je li rano reći da se vratilo povjerenje u građevinare? [huh] ” Mislim da nije.[wink]

kasno?
[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Opako razrjeđeni neprijateljski redovi …. jel to slijedi preuzimanje novog reda rovova il mi se samo čini [rolleyes]

DDJH prodaja:

173,45 130
173,48 140
173,49 256
173,50 300
174,00 650
174,93 47
175,00 120
179,00 5
180,00 109
182,00 70

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


plavi: ” Duser: ” je li rano reći da se vratilo povjerenje u građevinare? [huh] ” Mislim da nije.[wink]” kasno? [smiley]

meni nije kasno, do grla sam u kupskoj [thumbsup]

Heaven or Las Vegas


fazan: ” plavi: ” Duser: ” je li rano reći da se vratilo povjerenje u građevinare? [huh] ” Mislim da nije.[wink]” kasno? [smiley] ” meni nije kasno, do grla sam u kupskoj [thumbsup]

odletio mi IGH još čekam MMTZ pa će bit super
[thumbsup]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

hrana je budučnost rekao je netko neznam tko…[cool]

živjeli!!!

Dosegli smo danas 4200 grobi i šta sad dalje. Jel neko kupuje ili hold?

Obožavam ove euforije.
– evo pola sata pišem prodajne naloge.
– prodajem sve i svašta, ali po malo, pretežno one manje vrijedne dionice.
– udice sam bacila, možda što i upecam, uvijek to lakše ide kada su euforije.

– a cijene nekih dionica će i pasti, samo treba pričekati izlazak deytrejdera,
– ipak i oni su jako korisni na tržištu.
Pozdrav i ugodno trgovanje, i dobro gledajte što kupujete i po kojim cijenama, kako ne bi kasnije bilo …..


Obožavam ove euforije. – evo pola sata pišem prodajne naloge. – prodajem sve i svašta, ali po malo, pretežno one manje vrijedne dionice. – udice sam bacila, možda što i upecam, uvijek to lakše ide kada su euforije. – a cijene nekih dionica će i pasti, samo treba pričekati izlazak deytrejdera, – ipak i oni su jako korisni na tržištu. Pozdrav i ugodno trgovanje, i dobro gledajte što kupujete i po kojim cijenama, kako ne bi kasnije bilo …..

Samo ti prodavaj, ja ću možda idući tjedan

izgleda da se malo smirili. kojim smjerom dalje?
Još malo pa sam u + nakon 6 mjeseci…[thumbsup]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Evo sad ide i na KOEI tobogan, ipak i njemu su smanjeni prihodi, što je potpuno nebitno.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Odbijanac

Crobex 4.193,15 2%

Prvo je išao Radić, onda njegova fotka kako se smije, kao fol nešto potpisuje, euforija, sada ide tobogan, jaki prema dolje, pogledajte izvješće IGH, stavka ostali troškovi – to su troškovi tzv. šminjkanja, dolazak TV u studio, kemijske za potpisivanje blanco papira, troškovi plaćenih ljudi koji glume da su supotpisnici itd.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close