Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma baron samo provocira ne brinite… ja sam više puta rekao da kad on počne kupovat ja prodajem, pa evo sadnas pokušava na foru okrenut :). uzdaj se u se i u svoje kljuse…

Konačno i HT krenuo, bolje reći – pokrenuli ga.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Baron je dugo bio u cashu očekujući DNO!
Sada je u dionicama pa druka, vjerojatno do 4.600,00!
A onda opet u cash pa u stari medvjeđi brlog!

crobex 4100 oliti 1.60%

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

šta je ovo na Hateju[thumbsup][proud]

koje čišćenje na HTeu………………….jednostavno je bio prepovoljan na cijeni od 280kn ( a i još je )[shocked][shocked]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Idemo danas preko 100 milja prometa i 2% u plus…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

kupnja izgleda odlično[thumbsup]
Čemu pripisati ovaj skok,ko je povuka okidač?

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

opsssa, ode ULPL u nebo….

nisam ni sumnjao![cool]

samo što nije...


crobex 4100 oliti 1.60%

[thumbsup][thumbsup][thumbsup] ovo je definitivno probijeno prije ocekivanja!!! sutra lagana stabilizacija na 41XX… i mozemo pocet otvarat šampanjce [cool] [wink]

Glory, glory, Man United!!

TNPL poludi. Jesam rekao da TNPL i ULPL stižu ostale brodare.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Dobri rezultati EADS-a podigli europske indekse
Business.hr/Hina
14.05.2008 09:54

Vodeći europski indeksi porasli su na početku današnjeg trgovanja, a najviše je porasla cijena dionica vojne i zrakoplovne kompanije EADS zahvaljujući njezinim dobrim poslovnim rezultatima.
Vaš link

zanimljivo kako vise uopce nema loših vijesti?? sad su samo [thumbsup] smajlici dosli na red. Ponekad se pitam da li neki ljudi uopce ulazu pravu lovu na burzi ili se doma igraju investitora! [proud]

Glory, glory, Man United!!


wiking: ” izaslo izvjesce ATPL-a[rolleyes] a ne radi investor odjednom,daj mi napisite kolki je ” Dosao prvo kvartal mundusa. 19 tisuca kuna dobiti. na 10 milja salesa Ko ono druka na ovakva s..nja

beholder[lol] [lol]

two bad....milosh dead

isplatom dividende od HT-a BF moći će isplatiti one koje zatražili da njihov ulog bude unovčen……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Baron:

[color=green]Europa dere dalje u zelenom….[/color] Vaš link “Raste trava zelenaaaaaa”[thumbsup]

Ne mogu vjerovati…ova evolucija od mrkog međeda prema toledo biku je fascinantna……..[lol]


Samo nije sinhroniziran sa tržištem. U raskoraku su. Ako je kupovao brodare mora da sam mu nešto uvaljao.
[lol]

Ja lijepo iskrcao oba margina, odradio godišnju kvotu i sada se mogu spremati za more. [thumbsup]

Neko je rekao da će Crobex do 4300 ali evo meni je dosta i na 4100.

Društvo, sretno do slijedećeg pada! [bye]

New Report

Close