Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex pada…otpor na 3950 bodova.[undecid]
Nema benzina? Promet 4 milje kuna.
Belex se pumpa na malim prometima, kao i Crobex prije par tjedana.[thumbsup]

Stala trgovina na ZSE. Šta sad? Kavica, cigara i čekanje dolaska Spasitelja?!

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


blueman: ” U hebote, pogledajte belex ” Još malo pa u blokadu.

Može neki link gdje ga pratite??

Ode lova u belex[angry]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Belex još malo pa 10%


slabo nešto taj vlak ide… ne izgleda mi koda će se baš zahuktati… prije da će mu ponestati ugljena čim uhvati zaleta…

Istina, samo 1% rast. Idem brzo sve prodati..[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ode lova u belex[angry]

trenutno loše, dugoročno dobro

Cookie Monster

belex+9,25
crobex+0,80[cry]


belex+9,25
crobex+0,80[cry]

Pa vi navijajte za Tadica![lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Koja je ovo žalost na ZABI. Trenutno na kupnji 617 dionica. Ako podijelimo sa 19, da nije bilo stock splita danas bi na kupnji bilo samo 32 dionice.

asdfgh123:

blueman: ” U hebote, pogledajte belex ” Još malo pa u blokadu.

Može neki link gdje ga pratite??


Vaš link

Nije sve tako sivo.....

*ebo ovu drzavu….. da su pobijedili radikali, ne bi bilo dobro-nestabilna regija bla bla! Pobijedio Tadic i opet za nas nije dobro. Uz sva sranja belex je manje pao i brze se oporavio nego crobex. Ma dajte, ljudi…. pa srbi ce nas za par godina presisat u industrijskoj proizvodnji samo tako. Znam da je malo izvan teme topica, ali nisam mogao izdrzat da ne napisem ovaj komentar, pa bih molio moderatora da me ne cenzurira.

Belex na Vaš link

idealna prilika za izvuć pare iz srbije.Nebi se iznenadio da naši fondovi to i naprave.

sijem žito raste grahorica


Simone: ” Ode lova u belex[angry] ” trenutno loše, dugoročno dobro

Dobro za koga?

crobi ide gore

trebao bi valjda i ht gore

mala prodaja, dizati će valjda ponude za kupnju, inače se neće nakupovati ispod 282 kn[thumbsup]

New Report

Close