Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..ček malo da pogledam u kristalnu kuglu….
rastemo do srijede a ondak ronimo al samo do 3500…
Barone…postavi se na THNK al nemoj nudit više od 4900..
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

moja prognoza 3800 pa mali pad a onda idemo laganini gore[cool]

moje vidjenje, fondovima je vec voda u usima do grla i morat ce neko vrijeme drzatati rast ali samo je pitanje trenutka kad ce koji kihnuti i krenuti u rasprodaju, a isto tako mozda ce sad rasti, a pred ljeto kad ljudi izlaze iz fondova ce spustiti sve u dan dva da ne daju preskupo udjele, po meni ako sam do sada izdrzao u fondu pa ostat cu i dalje dok je pozitivan trend

Kad pročitam ove sve gluposti koje iznosite onda mi je jasno zašto su fondovi želili izbaciti puno ljudi sa TK.
Pa zar Vi nemate nešto pametnije nego pod…..? Takve procijene o padu ili kupovini na cijeni x…
Pa smiješni ste svima .TK će ići svojim putem koji su zacrtali veliki investitori i fondovi.
Toliko skrivenih likova nije bilo ni u ratu.


febo: ” dugoročno rastemo, kratkoročno moglo bi vrlo brzo doći do ponovnog pada.. to je samo moje mišljenje ” Možda, ali tko znam što nam Novoselci spremaju.

Stari moj taj igra je vec odigrana, nece probati isto dodavanje tako brzo.
Samo se zamisli nad cinjenicom kada je onaj hrabar momak Kosor prozvao sve za finacijski inzinjering kako se cudom desio drugi dan oporavak burze. Vidi ti slucajnosti……
[tongue][tongue][tongue]

AZ? Hvala, ne.


Kad pročitam ove sve gluposti koje iznosite onda mi je jasno zašto su fondovi želili izbaciti puno ljudi sa TK.
Pa zar Vi nemate nešto pametnije nego pod…..? Takve procijene o padu ili kupovini na cijeni x…
Pa smiješni ste svima .TK će ići svojim putem koji su zacrtali veliki investitori i fondovi.
Toliko skrivenih likova nije bilo ni u ratu.

nemogu vjerovati da netko febu shvaća za ozbiljno [lol]

Heaven or Las Vegas

Baron:

Kolega febo, kad bi po vašem skromnom iskrenom mišljenju mogli zaroniti?

Meni je jako zanimljivo da to pita osoba, koja je još prije par dana djelila savjete…

Toliko o njegovim savjetima, ali kao da ga itko uzima za ozbiljno. Kupuje, prodaje, kao zarađuje
a zapravo gubi. Svaki dan druga priča. Malo gore, malo dolje. Jadno.


evo odgovora medama na njihove postove …

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/04/21/0635006.html

i sta ima veze ako udjemo u eu, pa gleda se samo koja dionica ima nabolje fundamente, mozemo uci u centar svemira ako ti je dionica preskupa mos se slikat ista stvar kao i sa hr u nato-u, a starnger ce doci tek kad pojeftinimo dobrih i sigurnih 40 posto


Kad pročitam ove sve gluposti koje iznosite onda mi je jasno zašto su fondovi želili izbaciti puno ljudi sa TK. Pa zar Vi nemate nešto pametnije nego pod…..? Takve procijene o padu ili kupovini na cijeni x… Pa smiješni ste svima .TK će ići svojim putem koji su zacrtali veliki investitori i fondovi. Toliko skrivenih likova nije bilo ni u ratu.

Ne znam ali ti nisi sa ovim postom rekao ništa pametnog. Samo si jedan u nizu.
Ajde molim te pokaži kako se treba razgovarati.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


fazan: ” evo odgovora medama na njihove postove … http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/04/21/0635006.html ” i sta ima veze ako udjemo u eu, pa gleda se samo koja dionica ima nabolje fundamente, mozemo uci u centar svemira ako ti je dionica preskupa mos se slikat ista stvar kao i sa hr u nato-u, a starnger ce doci tek kad pojeftinimo dobrih i sigurnih 40 posto

što bi vipy rekao: G

I love the Smell of Profits in the Morning

i sta ima veze ako udjemo u eu, pa gleda se samo koja dionica ima nabolje fundamente, mozemo uci u centar svemira ako ti je dionica preskupa mos se slikat ista stvar kao i sa hr u nato-u, a starnger ce doci tek kad pojeftinimo dobrih i sigurnih 40 posto


Jel se slažeš da ulaskom u EU dobivamo na sigurnosti, usklađenjem zakonske regulative i provođenjem u praksi dobivamo na ekonomskoj i javnoj efikasnosti. Time se smanjuju rizici za investitore kojih sada nema kod nas.
A na svaki rizik se plaća premija. Prema tome…ne treba nam centar svemira….dosta nam je EU.[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


evo odgovora medama na njihove postove …
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/04/21/0635006.html

kolega, znate da uvijek moraju biti dvije strane, inače ništa ne bi imalo smisla[rolleyes]
evo druge strane medalje:
U skupini od 12 zemalja, zajedno s Albanijom, Bjelorusijom, BiH, Makedonijom, Moldavijom, Crnom Gorom, Rusijom, Srbijom, Turskom i Ukrajinom, Hrvatska ima previđenu najmanju ukupnu stopu rasta u razdoblju 2008./09. godina.

…uključujući velik deficit bilance plaćanja i visoke razine vanjskog duga, čime se povećava opasnost od “naglog prizemljenja”, navodi se u priopćenju MMF-a.
Vaš link

investitori će doć kad se prizemljimo, kao i uvijek do sada.

@asko

Ali to je vec uracunato u cijenu… [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



@asko

Ali to je vec uracunato u cijenu… [thumbsup]


Promjena sigurnosnih uvjeta nije nika unaprijed uračunata u cijenu. Osim toga to na što ti misliš je teorija o efikasnom tržištu, a mi smo od njega miljama daleko…pročitaj sa razumijevanjem.[smiley]

Na kraju krajeva, što god ti i ja mislili, to neće biti isto za nekog stranog investitora. Naše procjene su daleko od toga.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Evo na otvorenom govore o stagflaciji i najvišoj stopi inflacije u zadnjih 15 godina [lol] [lol] [lol]… zanima me zna li taj novinar značenje pojma “stagflacija” i kolika je stopa inflacije bila 2000. [rolleyes]. Čisto sumnjam da zna…

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close