Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Strašno, pa gdje je logika dobiti dividendu 30 kn i onda prodati 30 kn ispod cijene prije dividende.

Očekuju daljnji pad cijene.

10 min….. i 10 milja prometa….[cool]


ht u blokadi [huh]

zadnja 283,50


S P R D A Č I N A ! K O M P R O M I T A C I J A ! S R A M O T A !

Tko je kriv ? Nitko. Mali obični ljudi što su kupili dionicu kad je Vladi odgovaralo !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

INGR..[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


primus: ” Strašno, pa gdje je logika dobiti dividendu 30 kn i onda prodati 30 kn ispod cijene prije dividende. ”

Očekuju daljnji pad cijene.

zasto?
pa jucer su mogli prodati bez ovog cirkusa.

ako dalje bude padalo onda je to financijski inzenjering i manipulacija trzistem.

sve je manje dionica s kojima se trguje…..sve u blokadi…za deset minuta će ostati samo još INA[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Danas na ht-u šaljivi kućni video.

sad mi zao sto nisam jucer prodao ht, a tocno sam znao da ce ljudi ovako reagirati i rusiti cijenu jer samo slusaju kvazi emisije na nasim kvazi medijima i ne razmisljaju kako i zasto pada cijena (da su oni glavni krivci) e pa ljudi nedajte dionice ispod 300!! – ali drago mi je zbog dlkv i diokija – ja sam +20 na svakoj 😉

eh sad ce polako fondovi u kapitalizaciju

Koji su to prevaranti u PBZ investoru, blokirali sve funkcije od 9:53 do 10:09, a mi uredno placamo sve sto traze od nas. BTW telefonski mi odgovaraju da im je zao sto se to dogodilo i da trebam imati razumijevanja za njihove tehnicke probleme. Bas me zanima da li bi oni imali razumijevanje za mene da im ne platim koju ratu kredita?[sad]

Odluku donosim sam, ali pazljivo slusam ostale.


INGR..[thumbsup]

opet si počeo?[rolleyes]tako si mahao i na 60 000[lol] [lol] [lol]

Prometi su OK, koliko je redovni?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Cccc… kakva euforija, koliko blokada… koja je ovo Bull trapČINA…

Čestitke opakim day-trejderima koji će se i ovaj put izvući, a ostalima preporučujem radije kockarnicu.

[cool]

[b]The bigger the smile, the sharper the knife. [/b]["Rules of Acquisition"]


sve je manje dionica s kojima se trguje…..sve u blokadi…za deset minuta će ostati samo još INA[thumbsup]

da a investor kad je najbolje ne radi,nema sanse da vise trgujem preko njih P im M da im bar dionica ostane ispod 1000 kuna[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Sve ih je manje.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close