Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne brini, već tjednima trgujem samo iz interneta cafea. i svaki dan iz drugoga [cool]

Budi oprezan, konobari im sve dojavljuju…[lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Dečki strašni ste. Nadam se gorgija i vipy još nisu uništili svoje krevete jer im to neće ni malo pomoći pa bi bilo glupo napraviti si štetu. Treba galamaitiiiiiiiiiiiiiiii, a ne bojati se bilo kogaaaaaaaaa pogotovo onih koji se smatraju moćnima pozivajući se na zakon koji neprestano i sami krše i pomažu drugima u tom kršenju

VENDETTA:

Kolega Mrzljak čemu mijenjanje fontova, boja i sl.? Niste skužili pravila foruma?

poradi diferencijacije .. misli i promišljanja .. [cool]

Pa što nije to lakše postići avatarom ili potpisom?
Ovo što radite ima konta efekt-barem kod mene!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Interna kladionica za sutra… Ja stavljam sto kuna da idemo prema gora preko 2%. Taktika im je jednostavna…dići će tržište dok si reko keks do 4000-4500 tako da mogu reći…što nas napadate pa oporavili smo se[wink]

Po meni je sutra dan D. Ukoliko i sutra zavrsimo u plusu moguc je privremeni izlazak iz krize. Ukoliko ne, down trade. Volio bih i ja da ide gore kao i svi ali skepticizam je i trebao bi i dalje biti prisutan.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

avax10:

Uf, muka mi je od svih njih. Ne sviđa mi se poruka večerašnje emisije, a ni kako se danas situacija razvijala na burzi, pa ću preostali keš do daljnjega ostaviti u kešu.”

koja poruka ti se ne sviđa? motušić je skoro sretan uzviknuo da se trend okreće. pa se suzdržao ipak. samodol rekao daje ovo korekcija cijena i nikakve krize nema.


..pa normalno da će izjaviti da je ovo korekcija cijena i nikakve krize nema , kad TOČNO ZNA ŠTA SE DOGAĐA……….
…ufffff, popio sam praxiten ali ga uopće ne ćutin…..

Ivan 123:Prijatelju moj, a što misliš tko je naredio zatvaranje SVIH margina u ovom tjednu, tj do kraja ovog tjedna?
Vjerojatno gospođa na šalteru informacija Venetto banke??

Jao, možda sam rekao nešto što nije trebalo………

veki:
” Jel ono u emisiji netko spomenuo i da se u uređenim državama oglasi i guverner centralne banke kad su
krize ovakvih razmjera.BTW jel netko vidio i čuo ovog našeg zadnjih mjeseci osim kad plaši narod s inflacijom.
Jel to isti onaj koji je omogućio bankama veće kamate i pridonio povlačenju love u banke a privredu i sve fizičke osobe u kreditima ostavio u k..[lol]


_Mrzljak_: ” VENDETTA: ” Kolega Mrzljak čemu mijenjanje fontova, boja i sl.? Niste skužili pravila foruma? ” poradi diferencijacije .. misli i promišljanja .. [cool] ” Pa što nije to lakše postići avatarom ili potpisom? Ovo što radite ima konta efekt-barem kod mene!

ajde dobro .. mene je to na trenutak veselilo .. i bilo mi izazov za napraviti ..
ali obzirom da sam to postigao više mi nije izazov ..

nego kolega jel vi mislite da će burza biti ljepše i bolje mjesto nakon ove emisije ?
ili će trebati napraviti još neke promjene burzovnih “igrača” ; čak i kadrovske promjene ?

ne lupetajte. On je jedini pametan covjek u drzavi.

Vi kakvi jeste digli biste kredit i opet kupovali npr LEDO na 20 K, Ingru na 60 K i slicno….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ja imam margin i nije mi ga nitko zatvorio. Valjda što je u plusu.

No respect


Vi kakvi jeste digli biste kredit i opet kupovali npr LEDO na 20 K, Ingru na 60 K i slicno….

Htjeli ne htjeli te dionice na tim razinama su kupovane i za tvoje i moje novce [bye][bye]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


ne lupetajte. On je jedini pametan covjek u drzavi. Vi kakvi jeste digli biste kredit i opet kupovali npr LEDO na 20 K, Ingru na 60 K i slicno….

🙂 a ima li negdje podatak koliko je bilo tih kredita ..
i koliko su krediti uopće uzrok ovom lančanom padu .. ovoj kaskadi ??

a Novoselac nije kupovao pakete Ingre na 55 k i 60 k ?? ok nije na kredu nego za tuđi novac.. to je malo bolje po njega ..

Ma ja sam objasni mišljenje na temi Bez cenzure-nekako mi je tamo bilo prikladnije.
Da iskren budem emisija me je samo naživcirala.
Ocijena 0 – 5 = 1
Mislim da je za promjene po ovim pitanjima kasno!
Kad su bili izbori sami smo odlučili da hoćemo “mutnije” (jer je i druga solucija mutna) pa to sad i imamo!
Nema nama spasa bez kapitala u dionicama!
To je lijek za sve!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

meni jedna stvar nije jasna.

u emisiji su žalili paničare koji su kao ispali žrtve mirovinaca jer su vdijeli da ovi prodaju pa krenuli i oni prodavati.

i nitko nije rekao da su baš ti koji su panici prodali na 4400 i sada mogu kupovati najbolje prošli, napravili ekstra profit od 20%.

sakai: ne lupetajte. On je jedini pametan covjek u drzavi.

Vi kakvi jeste digli biste kredit i opet kupovali npr LEDO na 20 K, Ingru na 60 K i slicno….

Zar ti misliš da investicijski ciklus i privredni zamah možeš započeti koristeći solarnu energiju.
[lol]

ne lupetajte. On je jedini pametan covjek u drzavi.

Vi kakvi jeste digli biste kredit i opet kupovali npr LEDO na 20 K, Ingru na 60 K i slicno….


Sakai,
Kakvih drukera ima vise veceras?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close