Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na koliko je crobex završio?


na koliko je crobex završio?

Koga briga. 60% prenisko.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Gužva na INGR.[thumbsup]
A prodaje tako malo.

Legendo,vratio si se[thumbsup][thumbsup][thumbsup] Mislim da sam ovu tvoju misao cuo i na 45,50,55[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ante Samodol treba pod hitno dobiti otkaz. Odnosno morao bih sam odstupiti.To bi napravio svak inormalni građanin EU. Njegova pozicija je da štiti tržište kapitala:

[color=Magenta]
A ona press konferencija od petka je katastrofa i komedija ; Hrvojka ima na prezentacijskom screenu/platnu graf crobexa i objašnjava pojmove; da je to formacija klina i da index ne bi trebao ispod 3000 – 3100 bodova (!??) svaka čast to je analiza .. i to fundamentalna ..
a Hrvojka ima odlične analize npr. INGR-a na 70.000 fer vrijednost (inače taj članak od Tomislava Petrova u kojme je bila target cijena Stojića je Dopunjen ovih dana i izbrisana je ta cijena do 70.000 kuna ; znači neko se zabrinuo uplašio)
i svaki puta kad je hypo izašao sa nekom analizom uz savjet buy ili hold dogodio se njihov masivni iskrcaj na istoj dionici ; ali svaki puta ; i to nije “navlakuša” po Hanfi ; tu je sve regularno ?..

toliko o analitikantima i analitičarima

A onaj neki drugi lik objašnjava da dioničari trebaju “prestati gubiti” tj, neka prodaju svoje dionice (!?)

Mislim ta presica je bila nagovor za prodaju onih preostali ljudi koji vjeruju u svoje dionice a ne stabilizacija tržišta .

Inače u jučerašnjoj Latinici se opet spominjala HypoBanka i uvjek u nekim mutnim poslovima, kriminalu vezanih za političare ; taj Hypo je samo instrument krimaliteta najviših razina vlasti političara.

[/color]

Ma nebi meni krivo bilo da su mirovinci za sebe pripremili teren,bar bi ima normalnu mirovinu ali u neko dogledno vrijeme opet će kupovati po ATH pa rušit cijenu za niži ulaz.Mirovinski fondovi nisu servis za građane nego za malo
jače igrače a to opet sve preko naših kostiju.
A što se tiče tužbe pa i trebalo bi ih tužit jer ako kupuju INGR-u po 50000 a ta ista im je skupa po 35000 onda ih treba pozvat na odgovornost

plavi:

Gužva na INGR.[thumbsup]
A prodaje tako malo.

Legendo,vratio si se[thumbsup][thumbsup][thumbsup] Mislim da sam ovu tvoju misao cuo i na 45,50,55[lol]

A i na 60 000. Pa kad je tako bilo.
Odakle sad svi ovi prodavatelji ne znam.
Ustvari znam, većina margin call-ovi+ realizacija profita od prošle godine.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Navodno će u četvrtak nakon dividende biti prodaje HT-a, di će te pare ?
Nadam se u druge dionice [pray]


zgubidan10: ” plavi: ” Gužva na INGR.[thumbsup] A prodaje tako malo. ” Legendo,vratio si se[thumbsup][thumbsup][thumbsup] Mislim da sam ovu tvoju misao cuo i na 45,50,55[lol] ” A i na 60 000. Pa kad je tako bilo. Odakle sad svi ovi prodavatelji ne znam. Ustvari znam, većina margin call-ovi+ realizacija profita od prošle godine.

margini, mali fondovi i oni koji misle da u narednom vremenu nece vrijediti više, a i mnogi se sele u IGH

IDEMO AP AP

ludlum:

Ante Samodol treba pod hitno dobiti otkaz. Odnosno morao bih sam odstupiti.To bi napravio svak inormalni građanin EU. Njegova pozicija je da štiti tržište kapitala:

[color=Magenta]
A ona press konferencija od petka je katastrofa i komedija ; Hrvojka ima na prezentacijskom screenu/platnu graf crobexa i objašnjava pojmove; da je to formacija klina i da index ne bi trebao ispod 3000 – 3100 bodova (!??) svaka čast to je analiza .. i to fundamentalna ..
a Hrvojka ima odlične analize npr. INGR-a na 70.000 fer vrijednost (inače taj članak od Tomislava Petrova u kojme je bila target cijena Stojića je Dopunjen ovih dana i izbrisana je ta cijena do 70.000 kuna ; znači neko se zabrinuo uplašio)
i svaki puta kad je hypo izašao sa nekom analizom uz savjet buy ili hold dogodio se njihov masivni iskrcaj na istoj dionici ; ali svaki puta ; i to nije “navlakuša” po Hanfi ; tu je sve regularno ?..

toliko o analitikantima i analitičarima

A onaj neki drugi lik objašnjava da dioničari trebaju “prestati gubiti” tj, neka prodaju svoje dionice (!?)

Mislim ta presica je bila nagovor za prodaju onih preostali ljudi koji vjeruju u svoje dionice a ne stabilizacija tržišta .

Inače u jučerašnjoj Latinici se opet spominjala HypoBanka i uvjek u nekim mutnim poslovima, kriminalu vezanih za političare ; taj Hypo je samo instrument krimaliteta najviših razina vlasti političara.

[/color]

Jedino što mogu nadodati, iako nisam u zadnje vrijeme bio u SDA Hypo je stvarno podebljavao pozicije u INGR, u to vrijeme.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Navodno će u četvrtak nakon dividende biti prodaje HT-a, di će te pare ? Nadam se u druge dionice [pray]

IVEK kaze da ce u zlatnike!![thumbsup]

IDEMO AP AP


Navodno će u četvrtak nakon dividende biti prodaje HT-a, di će te pare ? Nadam se u druge dionice [pray]

A ljudima nije jedna skola dosta… treba ih ponovo osisat ko ovce…


Ma nebi meni krivo bilo da su mirovinci za sebe pripremili teren,bar bi ima normalnu mirovinu ali u neko dogledno vrijeme opet će kupovati po ATH pa rušit cijenu za niži ulaz.Mirovinski fondovi nisu servis za građane nego za malo
jače igrače a to opet sve preko naših kostiju.
A što se tiče tužbe pa i trebalo bi ih tužit jer ako kupuju INGR-u po 50000 a ta ista im je skupa po 35000 onda ih treba pozvat na odgovornost

Ma ne da su kupovali INGR na 50 000 , već na 60 000 i to ne male količine, a od koga?
Od članova uprave. Za njih imam opravdanje , jer ipak su oni sudjelovali u dokapu INGR redom svi, dio pod kreditima, i logički da su dio profita realizirali. Niti na koji naćin nisu utjecali na ciejnu na burzi osim psihološki zbog dnevnih izlaska obavijesti o tim prodajama na ZSE.

Ista stvar se dogodila i na ATPL i na ZABI sve djelo mirovinaca , a cijene tih dionica na kojima su one danas su jednostavno smiješne.
Treba li reći od koga su kupovali tada dionice?

AZ je kupovao INGR na 60 000, a ostali mirovinski fondovi od 50 -60 000.
Neka to objasne javnosti.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kakav dan za trejdanje…

http://www.eportfelj.com

plavi:

zgubidan10: ” plavi: ” Gužva na INGR.[thumbsup] A prodaje tako malo. ” Legendo,vratio si se[thumbsup][thumbsup][thumbsup] Mislim da sam ovu tvoju misao cuo i na 45,50,55[lol] ” A i na 60 000. Pa kad je tako bilo. Odakle sad svi ovi prodavatelji ne znam. Ustvari znam, većina margin call-ovi+ realizacija profita od prošle godine.

margini, mali fondovi i oni koji misle da u narednom vremenu nece vrijediti više, a i mnogi se sele u IGH

Joj daj ne trkeljaj gluposti, uspoređivao si listu dioničara INGR i IGH, ili što?
Meni je frendica prodala IGH i ušla u INGR recimo.
I kaj sad?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izvlačenju love od “neukih” hrvatskih građana ne nazire se kraj. U stvari i jesmo glupe naivčine, i to po ko zna koji puta. Povijest nas nije ničemu naučila. Sve dok ne shvatimo da živimo u državi prepunoj lopova,koji samo postaju sofisticiraniji, stvari će biti upravo ovakve kakve jesu…
btw. čitam danima ovaj forum. Umjesto da se pokušavaju prokazati pravi krivci ove pljačke forumaši se prepucavaju ko je pametniji, ko je pročitao više literature, ko će bolje pogoditi,ko će bolje navući,pa i izvrijeđati i ismijati… E moji Hrvati i ini….
Zapamtite; lova nije isparila. Iz vaših je džepova otišla u tuđe. Po meni je to bit stvari.
A kad to netko, poput ovog Kosora, izjavi, počinju sprdačine i ismijavanja.

http://whycroatia.blogspot.com/

New Report

Close