Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako jos….

SBI20 -4,08%

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

plavi:

INGR , izgleda pokupljeni svi margin call-ovi, sada praktički aska nedostaje. Očekujem blokadu trgovanja.

Kuzimo se ne..
Hebiga niti kune za dokup, nema veze.
Ja to drzim do 2025.

Ma jeb…nisam niti ja imao kune, a imat ću sutra dosta kuna vjerojatno, samo pitanje koje će tada cijene biti.
Jel sad da drukam na dolje?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dragi narode hrvatski, proljeće je, Vi u šumi. čuvajte se međeda.

plavi:

Sad bi INGR mogla i u blokadu, ali nagore?[thumbsup]

Ako bude pozitivnih blokada, eto nje tamo među prvima danas.[smiley]

I zaslužila je , jer ovo nije više imalo veze niti sa čim.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

atpl vlizu blokade u +

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

ako ode i INA u plus crobex će ići visoko danas[smiley]

dan je pametniji od noći


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a66cb762-a16f-44d2-922e-70c0d8d4e2e6 konacno da netko utjecajan odgovori onom napuhanom Samo dolu

da vidimo sta ce sad mr.bin reci
[thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Stade euforija na ingri, izgleda plavi da ništa od blokade danas, ali nek ostane u malo većem plusu i svi zadovoljni [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!

Papala maca 200 kom VDKT po 1500,00. Netko je mislio da je dobra cijena pa je prodao.. sretnom kupcu

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

ponestalo municije na ingri?
ja jos uvijek cekam ispod 25


avax10 Na nama je da izaberemo, hoćemo li priznati poraz, spakirati kofere i pognute glave napustiti burzu za sva vremena ili ćemo stisnuti zube i izdići se opet kao feniks iz pepela!
Stisnuo sam zube toliko da se bojim da će mi blombe popucat ali definitivno ja sam za FENIKSA !

Tako treba, drži se prijatelju! [thumbsup]
Evo crobex na +2% i 62 mil.kn prometa!!!! [thumbsup]
Jel sada jasno onima kojima jučer nije bilo jasno zašto je odlična stvar u ovome padu da su bili veliki prometi? [wink]

Ignore: KressoM, delux


Stade euforija na ingri, izgleda plavi da ništa od blokade danas, ali nek ostane u malo većem plusu i svi zadovoljni [thumbsup].

SAmo neka se trguje, bida ima trenutno puno jači od aska, 7. ask je već na 29 000, 8. a 31 000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Lejzer:

Ce biti suza danas?

suza je vec bilo i previse, oci mi se suhe svako malo ispirem u kamilici pa sam stavio i naocale [cool].
sumlajm da kupuju OIF , izgleda da su mirovinci u akciji , samo je pitanej dali kupuju dobrovoljno ili im je netko nakon jucerasnjeg dana dao par instrukcija sa vise razine [angry]

Ja mislim da kupuju veći igrači/špekulanti plus mali poput mene, dovoljno dugo su izvlačili margine i OIF. Možda su se malo i MIF-ovci uključili pa bilo je već i vrijeme, 3200-3300 su svi očekivali kao prekretnicu.

ono tvoje jutrošnje pisanje kolega treba da zaokružimo ako ovo bude prelomni trenutak.
sada sam bija u Erste i fini i nigdje nikoga da prodaje udjele[thumbsup]

dan je pametniji od noći

JOs je to klimavo…
vidjet cemo do kraja dana..
Promet ohrabruje
I nacin kako se trguje

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close