Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Private Sector Shows Unexpected Job Growth
joj kaj ce danas u sad biti

ne znam kak vi al ja sam se nakrko i ode spat jer vise ce biti uzbudjenja kak hropcem dok spavam neg ovdje na ZSE-u[yawn]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

pa hoče li oni odblokirati sonic ili………[undecid]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


ne znam kak vi al ja sam se nakrko i ode spat jer vise ce biti uzbudjenja kak hropcem dok spavam neg ovdje na ZSE-u[yawn]

Ja sam se odlučio za manje radikalno rješenje, kava

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Al se kupi ovaj puta sa aska na LKPC

Da mi je znati zašto

hahahahahahahahaha

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Treba produljiti moratorij na prodaju udjela u BF na godinu dana ………to bi bila prava stvar
[/quote]

Pa moratorij je trajao tri godine i … ništa. U našim glavama opet isto.
Treba BF pretvoriti u otvoreni BF i bacit ga na burzu pa će sve biti obrnuto.[thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Šta kaže Kostolany, jel ovo dobro kad je mali promet????[yawn] Jelda da je[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Uz svo gađenje mogu samo konstatirati da me u ovoj žabokrečini hrvatske burze drži još jedino moj idiotski ego koji ne može podnijeti da sam popušio, premda sam svjestan da će još puno,puno vode proteći Savom dok ja dođem na zelenu granu.Gledam indekse vani i plačem…[cry][cry][cry]

http://whycroatia.blogspot.com/


Al se kupi ovaj puta sa aska na LKPC Da mi je znati zašto hahahahahahahahaha

LKPC 376.359,50 -1,10%
pa ne znam da se bas tako jakoo kupi…[wink]

Koma. U prvih sat vremena skoro 15 milja kuna prometa, i do sada, znači slijedeća 4 sata još toliko… Prestrašno.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Al se kupi ovaj puta sa aska na LKPC Da mi je znati zašto hahahahahahahahaha

Stvarno su kratkih živaca i lupaju ko ludi po asku.[sad]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Evo kolege jedna mala šala kao utjeha svima koji misle da gore ne može biti.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Bice krvavo preko bare, prodajte sve i to odmah…[proud]

FRANKFURT, April 2 (Reuters) – European stocks extended their gains in early afternoon trading on Wednesday after the U.S. ADP March employment reports showed an increase of 8,000 jobs compared with expectations of a 48,000 loss. At 1223 GMT, the FTSEurofirst 300 index of top European shares was up 1.1 percent at 1,316.99 points.

U.S. stock index futures DJc1 SPc1 NDc1 also rose on the back of the ADP data. (Reporting by Peter Starck)

Moj jedini danasnji komentar: “Da Vatikan ima burzu mislim da bi bilo vise prometa i uzbudenja nego danas kod nas”.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Svaki dan urednoInaiHt po – 0,80%.
Danas ima ponude na prodaji ali ekipa taktizira.
Na dnevniku je prikazano kako govori US President o nasem ulasku u Nato.
Iz EU smo dobili zeleno za otvaranje poglavlja…..
Sve burze napreduju i smanjuju padove od 01.01.2008.god,Us burza je i za danas u laganom porastu(futures )…
Šta se to kod nas još čeka….

New Report

Close