Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekakva lagana ravnotežica se pokazuje, kratkoročno naravno.
Neizvjesnost prisutna i dalje.

A ti su u plusu?

Jel u plusu znači prodati s 30% minusa, pa ponovno kupiti i biti u plusu 3%? Fresh start?[lol]

Ne, nisam, samo sam iznio ono što mislim o toj bezvenoj prepisci i pljuvanju po Iveku.

tima:

Poštovani kolega ne mislite li da smo ispucali gotovo sve loše vijesti koje smo mogli ispucati?
A kao što ste vi vidjeli krizu kad se još nije vidjela golim okom, tako ja sad vidim oporavak koji Vama još nije vidljiv.

Sa štovanjem

PS: pusti ti kolegu Nathana49, nije on baš tako siguran u te svijeće kao što ti misliš

A sto da ti kazem? Evo “gurui” fundamentalne i tehnicke analize na celu sa Master Vladom su me ispljuvali na tu temu pa cu je preskociti i reci da ja svoje poteze donosim na temelju kristalne kugle. A ona mi kaze da prije Grobexa na 3200 ne ulazim nego da tada revidiram stanje.

Gurui su mislili da necemo ispod 5000 pa onda ispod 4800 pa ispod 4500 pa ispod 4000. Sada pak misle da je ovo dno. [lol] [lol] [lol]

“Guru” Vladu su glavni postovi bili sprdanje sa mojom malenkosti i mojim postovima unazad 3 mjeseca a nekako mi se cini da je kao i Von Braun unazad tjedan dva presao u cash!!!! [lol] [lol] [lol] Sada su pak i njemu NEKE DIONICE PRECJENJENE a i dalje tvrdi da sam ja sa “fundametom na VI a sa tehnickom se jos nisam niti sreo”. [lol] [lol] [lol] Pa neka i dalje misli @ebe mi se sto tko misli ili smatra. Bilo mi zao nekih ljudi ali moram priznati sve manje.

Sto se Nathana tice – on je samo izrekao ono sto sam ja mislio a mislim i dalje. Tko je u longu unutra ostati ce u longu….. Trejdanje po kanalima na odredjenim dionicama sa limitiranim sredstvima je jedan od izvora zarade u ovim vremenima.

Sve si OK rekao, samo moraš znati ( ono što je većina Vas zaboravila ) da je Crobex doživio nekoliko promjena u sastavu i na neki način ne daje sliku usporedivu sa stanjem na početku prošle godine, 2007.

Dakle imajte svi na umu da je Crobex ( kad bi računali stari sastav kakav je bio prije 24.09.2007. godine ) sada bio oko 3.350-3.400 ( prema mojoj procjeni ).
Prema tome pad je puno dublji nego što to trenutni Crobex pokazuje, a to itekako treba imati na umu pri donošenju zaključaka oko mogućeg potonuća na niži teritorij.

Ja sam izraziti optimist!!

Sa štovanjem

PS: a to sa Crobexom na 3.200 sam ja rekao Nathanu ( moja najpesimističnija procjena ), znači ne možeš me plašiti sa mojim vlastitim procjenama.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Došlo je pravo vrijeme za prekrcavanje iz Leda koji tone[bye] u INU koja je stabilna.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Točno, ušao je HT od većih, puno izašlih…

isto vrijedi i za svjetske indekse, teško je uspoređivati Japan 1980 i 2007 godine.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Što smo naučili u zadnjih pola godine?

Da je dozvola mirovincima da nastupaju direktno na ZSE bila najveća greška u povijesti RH.

Hell is Empty and all the Devils are Here

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3b97ca5d-919f-4d5d-a050-872f66492c14&ref=investor

toliko o tome da pratimo EU i svijet.
Nama izadju GFI ne fantasticni nego bi cijeli svijet trebao biti posramljen na takve rezultate i sto dobijemo,samarcinu [bye]
Po svim pravilima trgovanja u ovakvom slucaju gdje trziste ne reagira na izvrsne vijesti treba bjezat glavom bez obzira.Ipak nada umire zadnja,znam da su nasi F. menageri malo zaostali pa dok se lampica upali[undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Sad će naš Crobex ispod 3500…

http://www.cnbc.com/id/23817975

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Opet u Evropi divljaju dionice. Mislim da ću jedan dan popizditi i razbiti u najmanju ruku zube nekom analitičaru koji će srati o globanom trendu.

Nemoj zaboraviti na onu ZOVI SAMO ZOVI!

Jeste li vidjeli malo prije bio postavljen nalog od pola miliuna kuna na kupnji IGH. Uspio je kupiti dionice. Bio je to malo veći igrač. Ukrcao se na IGH. Mora da je neka insajderska informacija, dok se ukrcao s tako velikom lovom.


Što smo naučili u zadnjih pola godine? Da je dozvola mirovincima da nastupaju direktno na ZSE bila najveća greška u povijesti RH.

nemoj tako snažno.
povijest RH bilježi brojne bisere.
sva sreća da se pri tome nije nitko okoristio.

u povijesti burze, vjerojatno da.
činjenica je da su mirovinci izvukli više od 2mlrd keša iz oif-ova.
samo to je više od 20 dana rasprodaje po 100 milja kuna.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nije problem što su izvukli nego što ne vraćaju…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Dobro ljudi, OMF je isto kao i neko od vas, ako stavi lovu u fond, ima je pravi izvuči.
OIF su krivi što se nisu zaštitili, nego pohlepno uzimali pare i lupali po asku.


budd: ” Što smo naučili u zadnjih pola godine? Da je dozvola mirovincima da nastupaju direktno na ZSE bila najveća greška u povijesti RH. ” nemoj tako snažno. povijest RH bilježi brojne bisere. sva sreća da se pri tome nije nitko okoristio. u povijesti burze, vjerojatno da. činjenica je da su mirovinci izvukli više od 2mlrd keša iz oif-ova. samo to je više od 20 dana rasprodaje po 100 milja kuna.

daj ti vlad nabaci koji stih[smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Bečarac neki.[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close