Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako god okreneš, nije dobro !
Jel tako Ivek123 ?

Meni se ne svidja. Iako sam u cashu. Jer se postavlja pitanje kada taj cash poceti koristiti. A vrijeme koje prolazi se ne moze nadoknaditi. Bioloski sat odkucava a ti cekas trenutak za ulaz i jos te polagano jede inflacija. Ovo nije WIN situacija niti za cash niti za dionica. Cash trenutno ima malu prednost ali to nije utjeha. Barem meni.

skype - ivek1234


Hmm vidjet cemo, ako se dobar trend nastavi na brodarima ….. Evo jedna racunica od kolege fazana , JDPL je potpisao novi ugovor za brod 3 puta veci od dosadasnjeg, ispada da ce samo neto dobit od tog broda ove godine biti kao dobit 2 kvartala prosle godine., i vise. Ako je veci dio brodova potpisao nove ugovore, kad pocnu stizati kvartalna izvjesca za brodare, nece to ni medo moc drzat dolje …. [thumbsup]

Ako nas neće dići Toda, onda će brodari. Plus onaj MEGAugovor kojeg je potpisao Radić sa Rusima….
Ivek, a da baciš analizu burza u Poljskoj, Češkoj i Ukrajini[lol] [lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


luki007: ” Nema se tu kaj debatirat! Sutra padamoooooooooooooooo !!! Jel tak Ivek123 ? ” Moram se složiti. Pad će biti popraćen konzumiranjem veće količine kosovske šljivovice…

obično je suprotno od onoga što prognozirate , nadam se da će se tradicija nastavit [proud]

Cookie Monster

Ivek kako objašnjavaš činjenicu da Amerika tone a Dow indeks ne ide ispod 12000 zašto ne ide ispod 12000
već dosta vremena?
I da je Bernake danas danas rekao da Ameri nisu u recesiji

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Pa ljudi i prvi svjetski rat je krenuo iz Srbije pa se Rusi i Ameri pribojavaju sličnog scenarija.


Ivek kako objašnjavaš činjenicu da Amerika tone a Dow indeks ne ide ispod 12000 zašto ne ide ispod 12000
već dosta vremena?
I da je Bernake danas danas rekao da Ameri nisu u recesiji

Ja lijepo postavio link prije svijedocenja. Trajalo vise od 2 sata i bilo vrlo poucno. Puno toga se moglo vidjeti iz ta 2 sata. I moram priznati da ste u jednom u pravu. CNBC i Bloomberg su u priopcenju tijekom svjedocenja vec iznjeli odredjene zakljucke na temelju papira koje su im podijelili. Medjutim najbolji dio je bio unakrsno ispitivanje senatora. Tu je dosta stvari isplivalo van. Zato je market i poceo tonuti. Situacija oko recesije je nejasna. Na direktno pitanje nitko nije htio dati direktan odgovor. Sve nesto “oko kere pa na mala vrata”. Vrijeme ce pokazati.

skype - ivek1234


Pa ljudi i prvi svjetski rat je krenuo iz Srbije pa se Rusi i Ameri pribojavaju sličnog scenarija.

Misliš li kad je ono prije 100 godina neki Gavrilo iz principa koknuo.
Od tad se nije ništa promjenilo,istina.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

meni je putin danas djelovao ko da ga nije briga za kosovo…njega brinu rakete u ukrajini i ceskoj pa iskoristavaju kosovo za politicku trgovinu…..joj koji su to igraci

OBAMA................SPASITELJ

Decki obzirom na sve ja sam sve manje medvjed. Bik nisam sigurno. Sve sam blize da postanem ZEC. Ovo mi se nista ne svidja. Ne mislim samo na market. [sad][sad]

skype - ivek1234

kosovo država, svašta .. još će i u EU pokušat …. da vidiš kad pekare počnu nicat po Berlinu i Parizu …

Cookie Monster


obično je suprotno od onoga što prognozirate , nadam se da će se tradicija nastavit [proud]

Znas da niti to nije nemoguce. Market ima mind of its own.

skype - ivek1234


Decki obzirom na sve ja sam sve manje medvjed. Bik nisam sigurno. Sve sam blize da postanem ZEC. Ovo mi se nista ne svidja. Ne mislim samo na market. [sad][sad]

daj se ivek kontroliraj, pa puno ljudi ovo čita …. još ćeš postat krtica
[cool]

Cookie Monster

New Report

Close