Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vlad ne želim proturječiti ali moram napomenuti da je taj promet ostvaren u samo jednom satu prije zatvaranja – što sasvim mijenja dojam !

Vrlo mudro bi bilo kad bi se narednih nekoliko dana skupljalo
na ovim razinama.

http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

Svaki djelic mozaika je bitan[proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


vlad ne želim proturječiti ali moram napomenuti da je taj promet ostvaren u samo jednom satu prije zatvaranja – što uvelike mijenja dojam !

u pravu si.
mijenja dojam, ali je to još uvijek samo 50 milja.
ako danas potegnemo u rast s još 100 milja, to je to.
a prvi bi trebali potegnuti veliki…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


tigrus: ” @IVEK ako moja zadnja analiza iz predhodnog posta nije tocna, ja se ispricavam jer sam te onda nepravedno optuzio za nedjela… ” čovjek je ovo predvidio dok još ti nisi ni pisao na forumu, daj se malo skuliraj tigriću

zasto bi se skulirao?
kako netko bez povlastenih inforamcija moze predvidjeti da ce “veliki igrac” rasprodati svoj potrfelj?

Tko je jamio ,jamio je……….

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

…mogle bi danas pljuštat blokade…al’ u pravom smjeru…[proud]

baskija:

Mislim da se danas nebi trebalo zaletavat, još uvijek bi trebalo testirat prodaju.

i ja preporučujem oprez.
jučer jesmo rasli, prema teoriji “otvoriti niže od prethodnog dana, zatvoriti više uz povećan volumen=točka (dan)preokreta”.

no, ja pušem i na hladno. od 150 milja red. prometa cca 100 je bilo na padu do cca 2,3%, a s 50-ak je napravljen preokret od ukupno 3,6%.
oprez.

samo vi pušite, ovaj put u prazno…..

šta se događa sa europom krenuli sa +1% sada u – 0,5%


samo vi pušite, ovaj put u prazno…..

hvala, nikad nisam pušio.
mislim da i neću.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vrijeme je da pocne, kao sto je jedan kolega jucer rekao, ”Šamaranje po asku!!” [lol] [cool]

Glory, glory, Man United!!

atpl, blje hdel blokada[cool]

živjeli!!!

Već tri blokade u plusu.

Ispravak, već osam blokada u pozitivi!

Sa štovanjem[thumbsup]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Blokade na otvaranju!!!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

oho u startu brdo blokada

New Report

Close