Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako je moguće da “Vijesti” rtl-a prođu nekažnjeno sa objavom netočnih podataka o dnevnom kretanju tržišta kapitala u RH.

Izmeđuostalog za JDPL kažu da je potonuo za 6%, za CROS potop od 14%……itd.

Mislim da time utječu na investitore koje ne prate burzu na dnevnoj bazi i pokreću još veću paniku među ulagačima.

Ajmo ih tužit…[wink]

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa

jao AMERIKA poludilaaaaaaaaaaaaaaaaa http://finance.yahoo.com/


jao AMERIKA poludilaaaaaaaaaaaaaaaaa http://finance.yahoo.com/

ma ameri nisu normalni cim se malo intenzivira prica o recesiji FED reze kam. stope ko da je sudnji dan… oni su valjda najmanje osjetili svu tu pompu oko recesije… dolar pada, recesija pred vratima, ali boli ih k., sam da je plus[angry]

Glory, glory, Man United!!

Baron:

Kao što sam govorio o ukupnoj K/P na dionicama od jučer koji je bio više nego prevelik, eto ga danas nazad na razine 1:2- 1:4 na već evo pola dionica. Zanimljivo je da su neke dionice dotakle dno danas i time su fondovi stavili na kupnju enormnu količinu. Ovo su prvi znaci oporavka tržišta. Sutra očekujem jači odaziv nego danas, jer je manje margin callova, makar je rizik za callove danas bio puno veći nego će biti sutra, i zaključna cijena je jako nisko, tako da sutra očekujem u nekim trenucima, Crobex čak i do +4%. Vidjeli smo kako se to kod Belexa odigravalo. Kod nas če slično.

ima ona dobra da ga nije kocka ubila zato što je izgubio ulog,nego zato što se išao vaditi da pokrije minus…eto što ja mislim o crobexu za sutra…
[bye][bye]

o tome ja razmišljam kad se sjetim margina[wink]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

a pogledajte excel,objavio 4Q i ode 18%.Kod nas ce biti obrnuto[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Danas je Lehman otisao gore 38,00% a objavili su losije rezultate nego prosle godine.Ali bolje nego sto su skeptici ocekivali.Takoder i G S isto slabiji rezultati ali gore 14,00%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Fed smanjio kamatnu stopu za 0,75% [undecid]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


Fed smanjio kamatnu stopu za 0,75% [undecid]

Ma krasno, onda će biti stvarno gadno ako toliko moraju spuštati.

Kad je bila “bubble” recesija nikad nisu skidali odjednom 0.75%.
Valjda misle ako čim prije skinu nisko da će lakše proći recesija.

http://money.cnn.com/2004/06/16/news/economy/fed_one_hike/fed_rate_moves_may04_1.0.gif

No respect


@ Pick vidis kak nam se graf smijesi[smiley] neznam kak vi al moj ukupni portfelj je u minusu -8,94% iliti cca 35k kuna.Kak ste vi uspjeli tak velike minuse napraviti 20-30,tenkista i 50%[huh]

dodji u nasu vecernju skolu.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije[thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


ja danas u odnosu na jučer 0,9 % u plusu – a vi ?
hajde da se malo opustimo i proveselimo jer rijetki su takvi dani. [smiley]

U plusu sam u odnosu na jučer od 3,7 % i to ne računajući dionice KOEIja koje sam danas nadokupio [cool].

You either do it right or you get eliminated!

haha nisu normalni http://finance.yahoo.com/

Ameri totalno poludili [thumbsup]

tenkista:

Ja u minusu u odnosu na jučer najviše zbog Kabe. U stvarnom portfelju od 11 mjeseca u minusu možda i 50 %. Najviše zbog DLKV, Jdos-a, Atln, Eiga, Hpdg, PBZ…Da me onda netko pitao da li su veće šanse da me pogazi auto ili da će mi se dionice u prosjeku prepoloviti tipovao bi za ono prvo.
Dakle cca 11 mj.:
DLKV 1950 kn sada 1000 kn
Atln 170 kn sada 59 kn
Hpdg 170 kn sada 82 kn
Eig 152 kn sada 79 kn
Pbz 2000 kn sada 1180 kn
Jdos ccca 8000 sada 5000( prodao po 5850 nedavno)
Nadam se porastu ovih dionica 100 % ove godine.
Tu su još Đuro, belje….kaba

UUU.. ovo je stvarno grdo, jos ti samo LRH fali…ma bude to brzo gore kolega, bez brige[thumbsup]

Da bi bilo potpuno pošteno moram vam reći da sam tokom prošle godine prodao neke dionice sa lijepim dobitkom a ostavio spomenute u portfelju koje mi nisu narasle. Jednu čak sa 400 % plusa, istina ne velike količine. A tu je bilo i par paketića HT-a a jedan još uvijek imam. Tako da sam otprilike koliko sad gubim prošle godine zaradio. Znači oko nule sam a 12 sati na dan na internetu. Zasad loše ali sutra očekujem konačno veliki rast Crobexa. Vidite kako ludi Amerika a i futuresi u Evropi su već oko +4 koliko su i danas završili.
Nešto se šuška da su danas pred kraj dana ušli stranci a ako je to istina sutra će morati krenuti naši da ne ostanu bez dionica i posla.[thumbsup]

je li netko gledao dnevnik RTL u 18.30? Koliko sam ja čuo, podaci s burze kasne ima barem 6-7 sati! Govore kako su sve dionice u minusu, crobex da je završio u minusu nešto manjem nego jučer i sl. bedastoće! Stvarno, stvarno… Šteta da ovdje nema onaj znak kako se čovjek tuče čekićem u glavu, jer ovakvo novinarstvo… Bijedno! Nemam riječi[shocked]

A joj, sad vidim da se ANTE-R-A već osvrnuo na to…


ŠPANCIR: ” Vaš link Čovjek piše tako uvjerljivo da suze same cure….. ” Ledo i Tisak, zna Šprajo[thumbsup]

Mislim da su u pitanju IGH i DLKV al misli da nije ni bitno, dobar članak [thumbsup]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

New Report

Close