Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dali neko zna koja je vrijednost dionice podravke.na investitoru PBZ pokazuje 406,01 a u portfelju 400 kuna.
Nakon što osvježim ista cijena 4oo kuna.


Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom. Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast. Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti gore. [shocked]

Ali sutra se vozio relli!!![wink]

March 11 (Bloomberg) — U.S. stocks rallied the most in five years after the Federal Reserve said it will pump $200 billion into the financial system to shore up banks battered by mortgage-related losses

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aV6tQ9FsISZI&refer=home


Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom. Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast. Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti gore. [shocked]

Pametno si napravio, ako nisi sve prodao prodaj sutra i onda gledaj i samo čekaj [lol]

14.04.2008.

Ima li kakvih vijesti od AZ mirovinskog?
Da li je Hanfa dala kakva očitovanja Novoselca, ili su on i Samodol negdje na pelinkovcu rasčistili
onako po balkanski[sealed]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Dali neko zna koja je vrijednost dionice podravke.na investitoru PBZ pokazuje 406,01 a u portfelju 400 kuna. Nakon što osvježim ista cijena 4oo kuna.

Simbol ….Zaključna ..Zadnja ….Prom ……Prva …..Najviša ..Najniža …Prosječna ….Količina …..Promet
PODR …..404,62 …..406,00…..+1% …..406,00 ..406,01 ….400,00 …404,62 ……….1.076 ……..435.370,92
PODR ……………………………………….Blok …400,00 ..400,00 ….400,00 …400,00 ……..13.250 ….5.300.000,00

Vaš link

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

vracam se u optimiste…..mislim da je kraj ovih fondovskih igara tko se upeco taj se upecao

Nakon jučerašnjeg super dana na US burzi—Dow +3,55%,Nasdaq+ 3,98%….
Danas su Futures za Evropu jako,jako gore :

Njamačka +1,70 %
Engleska +1,40 %
Francuska + 1,80%

Nadam se da ce i kod nas danas tim putem ali konstantno.Mislim da je bilo dosta dokupa po jeftinim cijenama.


Nakon jučerašnjeg super dana na US burzi—Dow +3,55%,Nasdaq+ 3,98%….
Danas su Futures za Evropu jako,jako gore :

Njamačka +1,70 %
Engleska +1,40 %
Francuska + 1,80%

Nadam se da ce i kod nas danas tim putem ali konstantno.Mislim da je bilo dosta dokupa po jeftinim cijenama.

Shangai -1,71. Padamo danas![lol]
Gdje vidiš futurese za Evropu? Hvala!


Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom. Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast. Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti gore. [shocked]

Pratim ovaj naš cirkus od burze skromnih godinu i pol ali još nisam vidio dionicu koja poraste nakon objave GFI obično sve s dobrim rezultatima procuri ranije…pa i raste ranije…a nakon objave lagani pad zbog akumulacije profita.

Osobno me više zabrinjava neosjetljivost tržišta na dobre vijesti…kojih ima

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

po svim pokazateljima i kod nas bi trebalo biti zeleno danas. Koliko, sve mi se nekako čini da to podosta ovisi o OMF. Tek kada oni opet odluče ulagati u dionice vratiti će optimizam na burzu. Pod uvjetom i da nam okruženje ide u prilog. Nikako mi nije jasna njihova suzdržanost i izjave tipa burza je 30-50% precijenjena jer sami sebi izmiču letvicu pod nogama, oni su najviše kupovali kada su cijene bile već u prosjeku 25% više.
Mislim da je vrijeme za malo optimizma.

domus:

Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom. Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast. Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti gore. [shocked]

Pratim ovaj naš cirkus od burze skromnih godinu i pol ali još nisam vidio dionicu koja poraste nakon objave GFI obično sve s dobrim rezultatima procuri ranije…pa i raste ranije…a nakon objave lagani pad zbog akumulacije profita.

Osobno me više zabrinjava neosjetljivost tržišta na dobre vijesti…kojih ima

To i mene sad zabrinjava, recimo za Tisak. Dobro se drži u ova teška vremena, vjerojatno zbog dobrog GFI-a. A dok izađe GFI, kak ti kažeš moglo bi dolje. Zato razmišljam o dokupu tek nakon GFI-a. Tko će ga znat…[undecid]

Ma nas će danas izbjeći ovi porasti Amerike i Europe zbog odluke o ZERP-u, i tako opet dok mi odlućimo porasti oni će pasti a mi ih nastaviti slijediti u padu.[angry]


Ma nas će danas izbjeći ovi porasti Amerike i Europe zbog odluke o ZERP-u, i tako opet dok mi odlućimo porasti oni će pasti a mi ih nastaviti slijediti u padu.[angry]

Možete objasniti tu odluku o ZERP-u?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sinoć sam gledao yahoo i svi DJ su bili zeleni, i to debelo zeleni.

A sad odjednom samo je DJI debelo zelen, a DJA, DJU, DJT su crveni?

Što se dogodilo?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close