Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neka, što dublje padne , prije će se vratiti. [smiley]

potpisujem, što naglije i dublje padne prije ce se i vratiti…


markoc5: ” ovo pada, pa gotovo savršeno….sve po 7, 8 posto a nigdje blokade…i tako iz dana u dan…… ” baš sam htio komentriati. “Mali panično prodaju”, moš mislit… sve dok nema blokada na velikim prometima prodaju veliki. Kad se i posljednji drhtavac istrese, onda možemo polako gore. Pa bio crobi i na 3500… Izgleda da će nam trebati godina dana za oporavak,najmanje. [sad]

Ma čovjeće oporaviti ćemo se da nečeš ni primjetiti.

toka:

“ja još u devetom, desetom, jedanaestom mjesecu prošle godine pisao što nas čeka s ovom i ovakom Vladom, nitko me nije čuo.

Imas ti pravo. Da je Zoki ovdje sa Ljubom bio bi Grobex na 2000 nebi bilo kupnje niti prodaje i sve OK. Prodavali bi dionice preko plavog oglasnika. Ma super.

[lol] [lol] [lol] … ma bila bi ista stvar… naša politika je da ne velim di i glavni problem se javlja kad što iz neznanja, a što iz suprotnih političkih interesa se radi sve na štetu gospodarstva [sad]…

You either do it right or you get eliminated!

ovi nozevi su mi se zabili duboko u srce,jos samo fali da vidim Roma vani i da sapce “nozevi….nozevi”

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A vidi kako je vani lijepi dan..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Gle sada paničare na INGR nema više 50-tke pa sad pošto poto prodaj.

najbolje branjene imaju i najveci promet, pa tko bi to izdrzao…

Ja lagano cekam na 35xxx Ingru pasta bude ,ATPL -2300,KOEI 750-800 jebiga barem da smanjim prosjek

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Kako je krenulo, ode INGR ispod dokap cijene

Hell is Empty and all the Devils are Here

Index skoro -3%[shocked] strašno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jednostavno ne shvačam, ne razumijem ,gdje je Upravama bar Blue chip dionica, lampica za paljenje na uzbunu kada bi trebali uć u obranu otkupom u interesu obrane cijene,
Za ne vjerovat , dakle stvarno su na ” NIVOU LIćINKE”


A vidi kako je vani lijepi dan..

ma bio vec dva dana i evo nisam izdrzao da ne pratim,isti kurki ti je bio vani pa ti u glavi samo kak je na ZSE.Vozim auto automatski ni ne razmisljam gdje vozim,samo misli u glavi,sto ,ko ,kako,gdje….fuj

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Poslije crnog pondjeljka, utorka, srijede, četvrtka sad iimamo i crni petak sva sreća nije 13, inače bi neki vikali da padamo i zbog toga[thumbsup]

New Report

Close