Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo za Von Brauna i Lukija

Eto decki, vidite da nisam sanjao kad sam reko da ce vam ingre opet bit ispod 40k kolko oces…. istina, trebalo je duze neg sto sam mislio.

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


samo za Von Brauna i Lukija Eto decki, vidite da nisam sanjao kad sam reko da ce vam ingre opet bit ispod 40k kolko oces…. istina, trebalo je duze neg sto sam mislio.

Ma daj , jesi Nostradamus !

Sad ću ti ja reći da bu Ingra opet iznad 60 K !!


samo za Von Brauna i Lukija Eto decki, vidite da nisam sanjao kad sam reko da ce vam ingre opet bit ispod 40k kolko oces…. istina, trebalo je duze neg sto sam mislio.

los je znak kad se nathan i ivek pocnu javljati…
pratim ovo svaki dan i kad se Vas dvojica pocnete javljati onda nije dobro.
i sto je vise vasih postova veci je pad…

sta ste vi neki interni signal medu fondovima ili kaj?

HT,spustila se cijena 10 kn za 10 min[cry]

znaci i ovaj novi mjesec krecemo sa crobexom od -2 ,-3% pa do kraja mjeseca ce biti +1%.I popuniti onaj gap na HT sto fali[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


samo za Von Brauna i Lukija Eto decki, vidite da nisam sanjao kad sam reko da ce vam ingre opet bit ispod 40k kolko oces…. istina, trebalo je duze neg sto sam mislio.

Evo promolili medvjedići glave.[thumbsup]
Prodao dio, pa sad čekam kamikaze da mi udjele dar za Uskrs.[thumbsup]
Vidi se iz aviona da je rušenje cijena prije dobrih izvješća. Pogotovo INGR-a

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


los je znak kad se nathan i ivek pocnu javljati…
pratim ovo svaki dan i kad se Vas dvojica pocnete javljati onda nije dobro.
i sto je vise vasih postova veci je pad…
sta ste vi neki interni signal medu fondovima ili kaj?

Ja se vise ne mislim javljati. Cujemo se na ljeto. Mozda. Misli sto god hoces. [bye][bye][bye]

skype - ivek1234


HT,spustila se cijena 10 kn za 10 min[cry]

a valjda ne vredi vise, sretno kupcima, prodavacima paketica poruka iz potpisa

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


los je znak kad se nathan i ivek pocnu javljati…
pratim ovo svaki dan i kad se Vas dvojica pocnete javljati onda nije dobro.
i sto je vise vasih postova veci je pad…

sta ste vi neki interni signal medu fondovima ili kaj?

bas porucio ekipi iz fime da drzi gace jer sam poceo pisati po forumu… lepi, nisam ti se javljo sad neko vrijeme a i ne namjeravam jer je ovo tracenje vremena… samo sam htio podsjetiti vas vodeci dvojac optimista na moju konstataciju da ce INGR opet biti ispod 40k ko salate dok su je oni vec vidjeli na iznad 50k [thumbsup]

ajte zbogom, zivi i lipi bili

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Evo promolili medvjedići glave.[thumbsup]
Prodao dio, pa sad čekam kamikaze da mi udjele dar za Uskrs.[thumbsup]
Vidi se iz aviona da je rušenje cijena prije dobrih izvješća. Pogotovo INGR-a

Samo jos jedan napis

ja sam medvjedic i dezurni krivac, a istovremeno ti navlacis ekipu napisima da ingr ide do 50k kako bi je prodao na 43-45k?! E moj Von Braune, lose, lose…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

neka mi netko objasni zašto je nastala opća panika???

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Von Braun: ” Evo promolili medvjedići glave.[thumbsup] Prodao dio, pa sad čekam kamikaze da mi udjele dar za Uskrs.[thumbsup] Vidi se iz aviona da je rušenje cijena prije dobrih izvješća. Pogotovo INGR-a ” Samo jos jedan napis ja sam medvjedic i dezurni krivac, a istovremeno ti navlacis ekipu napisima da ingr ide do 50k kako bi je prodao na 43-45k?! E moj Von Braune, lose, lose…

Ja navlačim sa grafovima, fundamentima i izvješćem koje će biti fenomenalno, a ti pretpostavkama, špekulacijama i argumentima na razini djeteta. I uvijek se pojaviš kad krene dole, što i nije baš ozbiljno.
Opet se istresaju kamikaze i drhtavci, vidljivo je.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Von Braun: ” Evo promolili medvjedići glave.[thumbsup] Prodao dio, pa sad čekam kamikaze da mi udjele dar za Uskrs.[thumbsup] Vidi se iz aviona da je rušenje cijena prije dobrih izvješća. Pogotovo INGR-a ” Samo jos jedan napis ja sam medvjedic i dezurni krivac, a istovremeno ti navlacis ekipu napisima da ingr ide do 50k kako bi je prodao na 43-45k?! E moj Von Braune, lose, lose…

Sto ces Nathane, neki bi i rodjenu majku prodali za saku kuna….to radi od prvog posta, nadam se samo da nema vise niti jednog naivca koji bi mu povjerovao….[bye]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Prodao dio, pa sad čekam kamikaze da mi udjele dar za Uskrs.[thumbsup]

Neka ovo bude moj zadnji post. Mislim da je sada jasno tko su drukeri na forumu a neka se nitko ne ljuti sa takvima bas nemam namjeru puno polemizirati. Jadno! [angry] [angry] [angry]

skype - ivek1234

Ovo danas je toliko isforsirano i točno se cilja da minus bude kao i kod DAX-a , jer mi smo cool ekipa pratimo trendove.[lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close