Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sorry sta sam offtopic, ali zanima me moze li se dobit magrin na portfelj od 40 000 kn i kome se obratit
thnx
[rolleyes]

...nije u šoldima sve...

ako ovo i bude slučajno početak rasta, siguran sam da neće biti nagli pravocrtni rast, već da će se svako malo formirati novi vrh pa dno itd. samo s pozitivnim trendom. I to zbog toga što puno njih čeka iskrcaj, pa čim se dogodi veći vrh, odmah će lupati po bidu i bježati vani…


plavi: ” Jučer sam promijenio potpis, nadam se da sam bio u pravu.[wink]” zašto LJ nisi razmakao?

Neću ti reći.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vidim da je gužva na ATPL i ADRS .. [thumbsup] .. sad jel to trap ili ne .. tko zna ali , malo je kasno za trap

Cookie Monster

ZSE: Analitičari očekuju blage oscilacije cijena dionica i smanjenu likvidnost

pripremite se za velike oscilacije s ogromnim prometima

&


Vidim da je gužva na ATPL i ADRS .. [thumbsup] .. sad jel to trap ili ne .. tko zna ali , malo je kasno za trap

Kod nas nazalost nikad nije kasno

Glory, glory, Man United!!


ako ovo i bude slučajno početak rasta, siguran sam da neće biti nagli pravocrtni rast, već da će se svako malo formirati novi vrh pa dno itd. samo s pozitivnim trendom. I to zbog toga što puno njih čeka iskrcaj, pa čim se dogodi veći vrh, odmah će lupati po bidu i bježati vani…

yap 4067-4068 je sada trenutno iskrcaj

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ako ovo i bude slučajno početak rasta, siguran sam da neće biti nagli pravocrtni rast, već da će se svako malo formirati novi vrh pa dno itd. samo s pozitivnim trendom. I to zbog toga što puno njih čeka iskrcaj, pa čim se dogodi veći vrh, odmah će lupati po bidu i bježati vani…

Tako nekako i ja razmišljam. Put natrag na iznad 5000 će biti duuuug

Mislim da će vrlo brzo morati netko lupiti po asku Ingre, gužva na bidu je velika, a na asku malo toga za kupiti.[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


fazan: ” plavi: ” Jučer sam promijenio potpis, nadam se da sam bio u pravu.[wink]” zašto LJ nisi razmakao? ” LJ je jedan glas i tretira se kao jedno slovo, pa se ne rastavlja u hrvatskom

Tako je.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da će vrlo brzo morati netko lupiti po asku Ingre, gužva na bidu je velika, a na asku malo toga za kupiti.wink

Evo ga!

38 999 kn !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Mislim da će vrlo brzo morati netko lupiti po asku Ingre, gužva na bidu je velika, a na asku malo toga za kupiti.[wink]

Neko te cuo :))


Mislim da će vrlo brzo morati netko lupiti po asku Ingre, gužva na bidu je velika, a na asku malo toga za kupiti.wink Evo ga! 38 999 kn !

Zvučiš kao da je 75 000 a ne 39 000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[lol] OPTE iz -5% u blokadu na 50k kuna prometa

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Mislim da će vrlo brzo morati netko lupiti po asku Ingre, gužva na bidu je velika, a na asku malo toga za kupiti.[wink]

Na INGRi su čini mi se završila iskrcavanja. Ne traju već nekoliko dana..[thumbsup]
Na IGH još traju.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close