Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matan nu: ” Burza moze imati pad prema dolje ” SVaka čast, burza može imati pad prema dolje. Slušajući tebe puno toga mogu iščitati. Hvala ti.[thumbsup]

I po nicku se puno toga vidi. Jel to malo ruka zatitrala, ili je to baš iz govornog “nu ” područja.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Evo malo strateških slikica. Hrvatska je najdalje od Kosova, čak je i Mađarska tu negdje.
Čak su Grčka i Italija bliže.


je bilo bi dobro da te dugometražne kosovske rakete opale po italiji i grčkoj pa da njihov kapital pobjegne u stabilnu hrvatsku..[shocked]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Evo malo strateških slikica. Hrvatska je najdalje od Kosova, čak je i Mađarska tu negdje.
Čak su Grčka i Italija bliže.

jedino što je dubrovnik nešto bliže [lol]


matan nu: ” Burza moze imati pad prema dolje ” SVaka čast, burza može imati pad prema dolje. Slušajući tebe puno toga mogu iščitati. Hvala ti.[thumbsup]

Moj prijedlog za tebe, malo manje moliti, malo vise nauciti iscitati iz teksta. Dakle ponavljam samo radi tebe i dodatno ti objasnjavam. Burza bi uslijed Kosova isla prema dolje sigurno, ali zbog vec pomenutog pada ne moze se ocekivati znacajniji pad, a i ako se desi vratiti ce se zbog toga jer Srbi nece ratovati. OK?


Von Braun: ” Evo malo strateških slikica. Hrvatska je najdalje od Kosova, čak je i Mađarska tu negdje. Čak su Grčka i Italija bliže. ” je bilo bi dobro da te dugometražne kosovske rakete opale po italiji i grčkoj pa da njihov kapital pobjegne u stabilnu hrvatsku..[shocked]

Hehehe, dugometražne rakete za kratkometražne dokumentarce.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Petrov mijenja ploču……kad spomeneš HANFU odma pune gaće….

ZSE uživo: Smiraj domaćeg tržištaDopunjeno!
Tomislav Petrov

Nakon nešto manje od dva sata trgovanja na Zagrebačkoj burzi, trgovanje se prema očekivanjima analitičara odvija vrlo suzdržano, a sa samo četiri dionice ostvaren je milijunski promet. Cijena 9 dionica u sastavu Crobexa porasla je, dok je cijena 13 dionica pala. Uz relativno malen burzovni promet Crobex je na vrijednosti izgubio 0,01 posto. Čini se da ulagači mudro čekaju dotok novih podataka koji bi trebali odrediti njihov sentiment.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Evo malo strateških slikica. Hrvatska je najdalje od Kosova, čak je i Mađarska tu negdje.
Čak su Grčka i Italija bliže.

A Dubrovnik i Prevlaka nisu Hrvatska?

Osim toga. Bitan je povijesni odnos medu drzavama i sto se sve moze dogoditi u slucaju rata. Ne vjerujem da ce ga biti. Ali u slucaju sranja dolazi i BiH pod upitnik a to nas se debelo tice. Cak i da ne bude rata vec nekih manjih sukoba to moze utjecati na turisticku sezonu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


matan nu: ” Burza moze imati pad prema dolje ” SVaka čast, burza može imati pad prema dolje. Slušajući tebe puno toga mogu iščitati. Hvala ti.[thumbsup]

Dodatno kvantiteta pisanja, ne znaci kvalitetu. Sa 15 postova po danu ne mislim da su svi bili duboko umni ili se mozda varam…


Vedran Duvnjak novi šef HFP-a
Zadaća kao šefu HFP-a, kojeg preuzima u potpunom rasulu nakon akcije Maestro, bit će transformirati HFP i dovršiti privatizaciju preostalih društava iz portfelja.

http://www.poslovni.hr/Content/Article.aspx?id=70583


bilo je i vrijeme…što mislite što će prvo u privat…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Dodatno kvantiteta pisanja, ne znaci kvalitetu. Sa 15 postova po danu ne mislim da su svi bili duboko umni ili se mozda varam…

Kao što sam i naveo sve se dade iščitati.[smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Evo malo strateških slikica. Hrvatska je najdalje od Kosova, čak je i Mađarska tu negdje.
Čak su Grčka i Italija bliže.


mnogi su zaboravili na našim prostorima što se događalo ,još od 1 svjetskog rata,pa baš zato podcjenjivati balkan …hm ne znam da li je baš pametno,srbija se nece baš tako odreci kosova , 50 % su radikali , a i ima ona r”rado srbin ide u vojnike” ,ja bi radije pričekao rasplet događaja ,ne kaže se bez veze balkansko “bure” baruta,,,[bye]


Evo i Evropa ide nočašnjim stopama Amera ,Australije i Kine.sve se više prašinja po crvenom nakon jutrošnje neodlučnosti—-da definitivno je ovo banana vrijeme…

svejedno, ovaj tjedan zasada eurostoxx 50 i s trenutnim padom oko +2%, a dow do danas oko +1.6%.


Srbi nece ratovati, biti ce tipicna pat pozicija kao na Cipru ili nekada Zapadna i Istocna Njemacke. Srbi ce to iskoristiti za trgovinu i da uzmu sto vise novaca od EU. Slusao juce na B92 kako nece potpisati ovaj mjesec sporazum sa Eu, vec slijedeci. Dakle… Moja procjena je malo ljuljanje, mala zategnutost, ali nakon 10-ak dana pat pozicija i nove runde pregovora. Burza moze imati pad prema dolje, ali nakon par dana stabilizacija, jer smo vec dovoljno potonuli i to je najveci razlog tbog cega tesko mozemo previse prema dolje, iako je i ovih 20 i nesto % od pocetka godinene spust, vec Planica[thumbsup]

Ne bih ja bas usporedjivao srbe s grcima… grci su papci (bez uvrede) a srbi su potpuno ludi (takodjer bez uvrede) sto su dokazali nebrojeno puta… oni odgovaraju onom profilu da je izmedju hrabrosti i ludosti tanka granica tako da ja bas i ne bih gurao ruku u vatru da do sukoba nece doci… Mozda rata i nece biti, ali par slucajnih eksplozija, puskaranje i nekoliko mrtvih bi moglo biti

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


ne bude li sranja na kosovu

mislim da je ovo nemogući scenarij…

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!


Srbi nece ratovati, biti ce tipicna pat pozicija kao na Cipru ili nekada Zapadna i Istocna Njemacke. Srbi ce to iskoristiti za trgovinu i da uzmu sto vise novaca od EU. Slusao juce na B92 kako nece potpisati ovaj mjesec sporazum sa Eu, vec slijedeci. Dakle… Moja procjena je malo ljuljanje, mala zategnutost, ali nakon 10-ak dana pat pozicija i nove runde pregovora. Burza moze imati pad prema dolje, ali nakon par dana stabilizacija, jer smo vec dovoljno potonuli i to je najveci razlog tbog cega tesko mozemo previse prema dolje, iako je i ovih 20 i nesto % od pocetka godinene spust, vec Planica[thumbsup]

najbolja usporedba je kina i tajvan. šteti li to burzi kod bilo koga od njih? pate li zbog toga možda i susjedne burze?!

New Report

Close