Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam isto sav u dionicama ali znam da dobre dionce se brže oporavljaju nakon korekcije, pa me iskreno nije ni briga…. [thumbsup] Jadna majka onima koji kupuju na margin….

JA NE[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Mi,

Što će se desiti ako crobex padne 10%?

To bi značilo da su sve dionice u Crobexu u blokadi…

You either do it right or you get eliminated!

europa se sve više zeleni


force: ” Ja sam isto sav u dionicama ali znam da dobre dionce se brže oporavljaju nakon korekcije, pa me iskreno nije ni briga…. [thumbsup] Jadna majka onima koji kupuju na margin…. ” JA NE[lol]

Da smo svi bili pametni ko i ti sada bi crobex bio na 2000….

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Evo strucne analize Sve je otislo u p.materinu[angry]

[lol] [lol] [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


LookaBorna: ”
kako komentirate da je u predizbornoj kampanji Sanader svaki predizborni skup otvarao s dionicama HT-a, Ine budućim IPO-ima a sada burza pala cca 35% a vlada niti sanader niti itko od ministara nije se udostojio da o tomu progovori ni riječi. A znamo da su najveći gubitnici glasači i to baš njegovi glasači.[undecid] kad uvedu PKD ocemo ove gubitke moci cemo anulirati za prijavu 2010 kad ce mozda biti zarade? ” izbori su 2011 nema promjene porezne politike do tada[thumbsup]

Pa to je to. Pitajte Sanadera sta se dogadja. Natega se koliko je moga, dobija izbore i sad sve puca po savovoima. On mudro suti[lol]

on im je dao pesme i note.....


Na ERNT puko knock-out na 2600.

Na HT se za sad brani knock-out na 275. Vrlo blizu.

Ima par dobrih blokada do 275… al koliko buju i one izdržale bumo vidli.

You either do it right or you get eliminated!

ako fondovi tokom dana ne krenu u čišćenje mogli bi mi pametni hrvati otvoriti pandorinu kutiju, a onda…
nadam se da još ima trunke razuma

Žao mi je onih koji su zaduženi, većina raje je ošišana do kože, papiri idu kod onih koji ih znaju čuvati, i koji će ih nakon iduće euforije opet dat krilatima, tako i treba, samo treba igrati sa parama koje ti neće trebati u narednih 5 godina …. svi koji su tu radi lake love … pušiona

Cookie Monster

Al će biti suza danas. Opet će se pričati da ih je neko prevario.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ali što ljudi mogu biti paničari to je za nevjerovati.
I

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma da, uvijek je netko drugi kriv.
Evo, ja znam da cu na INGRA zaraditi barem duplo i to za godinu najvise dvije .
To je IRR od neznam, napamet pisem 40%.
Ako je to malo onda nek ide sve u k….

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ima li slučajno blokade burze, ako Crobex ide ispod 10% (što je danas i moguće)?

[cry][cry][cry][cry][cry][bye][bye][bye][bye]

Nema, amerikanci su to napravili jednom..
Ma neka, evo zovu me kolege i pljuju svepo spisku jer nisu zaradili 100% u mjesec dana pa ce sada prodati sa 20% minusa jer je to sve inzenjering.

I inflacija naravno, culi su da je visoko pa je to jako koma za dijonice.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kak ne… pa morate razumijet psihologiju ljudi… svi su ko krda kad ide up, ali još veća su krda kad ide down…

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close