Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Napokon dobre vijesti:

Swoboda: Sanader suočen s prvom velikom krizom u pregovorima s EU

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mi moramo još jedan korak unazad za evropom pa da se stabilizira jer ovi koji su se ovih dana iskrcavali mogu kupovati na što nižim razinama[undecid]


Ovo je još jedan dokaz da rade što žele…..da li je Dow ili Dax gore ili dole to je njima isto.Oni uzimaju koliko žele i rade budale od svih nas.Sramota. Dax +4,50% Ftse +2,70 % Koje smo im mi ovce za šišanje, ovo se već zove iživljavanje..…..kad se samo sjetim ša su napravili od HT-a a sve zbog svoje koristi, sramota !

ISKONSKA POHLEPA BALKANSKOG COVJEKA[bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


fazan: ” vipy: ” niti toliko dionicara koji su zamijenili kladionicu burzom [bye][bye][bye][bye][bye][bye]” nego, nađoh ja jučer onaj svoj upis sa streljanjem … a koliko se sjećam obećao si nešto … pa da te čujem … ” ne znam kak staviti u drugi red… da ti dam svoju sifru, pa da napises par posteva odmah[lol] [lol]

Obećanje je bilo da češ reći par tipova.

Što se tiče potpisa to je blueman zenio sa oni svojim A4 potpisom. Sada možeš upisati samo 70 znakova.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajmo ljudi dalje, treba sad čekat da mirovinci reagiraju, da vidimo gdje je njima povoljan ulaz, jer će oni mislim diktirat naše tržište, zbog neprekidnog dotoka novca, a svi ostali će biti sporedni, t.j. samo će vući tržište dolje (starnci zbog izlaza, A OIF zbog građana koji će mislim povlačit novce van)

dobro je netko rekao da ćemo mi i danas naći negdje u zemljanom kutku nekog ko je u minusu i ravnati se prema njemu. A cijeli svijet u euforiji. koje smo mi ovce za šišanje. Naravno trebaju sad fondovi čim više jeftinih Agrokorovih dionica je r je objavljeno u Biznisu da je Agrokor 100 % siguran kao kupac Migrosa.[undecid]

na ZVZD 4. kupnja na 10 000kn[lol] [lol],a 5. niti nema

CIJENA KOLIČINA
16.001,00 2
16.000,00 1
15.550,00 1
10.000,00 5 [lol]

inače šta kažete na to da je toda podigao neosnovano cijene ulja 25% ? sve dobio tvrtke po kunu i nije mu dosta,bunari i diže cijene u ova teška vremena- šta je pohlepa[rolleyes]
eto ti toda sad tvojih balona fijuuuuuuuuuu[lol] [lol]

Nebi se čudio da nas hebu s ovom korekcijom i cijelu ovu godinu, tj poruka je ta da onaj tko ima puno da će imati još više, a onaj ko ima malo i to malo će izgubiti na burzi !

A nas male dioničare treba maknut s burze i treba nas radovat kad nam vrate cijenu ulja sa 15 na 14 kn i kad ukinu participaciju od 10 kn u zdravstvu, dok se oni šminkaju u najnovijim jahtama…..ma nabijem ih ja sve g.mad pohlepna !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

dajte ljudi nemojte biti smiješni

fond manageri su razumni ljudi

što bi platili više kad mogu sa malo panike “natjerat” more “investitora” da prodaju za niže

osim toga sigurno ima i koji stranac kod nas koji se istresa

izgledat će to malo bolje do kraja dana [wink]

fond manageri su razumni ljudi

da, razumni su za sebe i svoj portfelj !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ja sam ovdje pocetnik i nemam pojma. Ali mi nije jasno. Bush doje poticiaj da ne dodje do recesije i ko zna vec cega i umjesto da se dogodi uzlet sve ide dole. Onda se nakon 2 dana na istoku, a i u evropi sve oporavi, a kod nas, kako sad stoje stvari, nece gore sve dok se ne nakesaju veliki. A jadan narod prodaje u panici. Mislim da sam dosao u pravom trenutku i da cu kupovat svaki dan ono sto najvise padne bez obzira o kome je rijec i bez obzira na poslovanje neke firme. U konacnici sve ce biti dobro za mene. A ovi sto prodaju sad po nista nakon 100tinjak dana ce tuc glavom u zid. Eto toliko, a ako ima neko suprotno misljenje molio bi da me razuvijeri i sprijeci ako grijesim.
Hvala!


vipy: ” fazan: ” vipy: ” niti toliko dionicara koji su zamijenili kladionicu burzom [bye][bye][bye][bye][bye][bye]” nego, nađoh ja jučer onaj svoj upis sa streljanjem … a koliko se sjećam obećao si nešto … pa da te čujem … ” ne znam kak staviti u drugi red… da ti dam svoju sifru, pa da napises par posteva odmah[lol] [lol] ” Obećanje je bilo da češ reći par tipova. Što se tiče potpisa to je blueman zenio sa oni svojim A4 potpisom. Sada možeš upisati samo 70 znakova.

evo ti prvi tip
stavi se na ask i vici Up, up ,up. Nadji neki izvjestaj na eng, koji puca od pozitive
kad prodas, otvori novi nick, stavi se na bid
vici sve je crno, recesija i opert nadjes neki izvjestaj na eng, koji puca od negative
kad kupis, ponovo na prvi nick i sve ispocetka
das otkaz i posve se posvetis day tradingu i drukanju po forumima,
manje je bitno koji je ticker [bye][bye][bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ma Vipy, ne treba cak ni mijenjati nick. Dovoljno je samo mudro dozirati….[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Fondovi se iskrcavaju i iskorištavaju euforiju, jer im treba para.
Na ovim razinama će se stvoriti obrana, barem tjedan dana, i onda UP….[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ode Ingra u ponor ponovo, svaki komentar je ovdje suvišan !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close