Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


asdfgh123: ” grgica: ” Upravo gledam CNN live. Euforija na zatvaranju burze [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” oni uvijek plješću ” I kad pada?

vidio sam da su i jučer pljeskali, a jučer su padali

Jesmo jesmo i još treba vidjeti Tokio oko 2 iza ponoći i nakon toga smo svi spremni za VRAPČE ..ovo danas je bio pravi pokolj od “refreshanja” stanja….ja sam imao 12 sitova otvorenih i cijeli ured je čamio oko mene i navijao (svi imaju neku kunu ili u fondu ili u dionici).

Zato volim ovaj sport zbog dana kao što je ovaj …bilancu vam javim u utorak …[pray][pray][pray][pray] imam spiku za zaradu ako mi se poklope neke stvari može biti super ali je sve u rukama Hrvata pa bolje da [sealed]

pozdrav vaš u strahu i veselju za prijatelje Pils [bye]


Kako su ovi Ameri luuudi, jel tko gledao CNBC…al festaju kao da su u Moskvu usli![lol] [lol] [lol] [lol]

Kako ćemo mi tek sutra feštati[thumbsup]

Ako je istina da crobex prati S&P sutra idemo u plus minimalno 2%.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Ako je istina da crobex prati S&P sutra idemo u plus minimalno 2%.

a da crobex uvrstimo u S&P


Ako je istina da crobex prati S&P sutra idemo u plus minimalno 2%.

Jesi skroman.
PA mi stalno u minusima završavamo, ostatak svijeta je barem povremeno završavao u plusu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako je istina da crobex prati S&P sutra idemo u plus minimalno 2%.

Bem ti 2 % ak nije pet preksutra u 10 sve prodajem.
laku noć![bye]

tobi otprilike ovako izgledalo[proud]http://finance.yahoo.com/intlindices?e=americas[cool]

Gleda Bloomberg TV malo večeras, i mogu vam reći da su me ohrabrili malo! Dobro su potegle financijske dionice u SAD-u, također i sva tri indeksa.. Vaš link
[thumbsup][thumbsup]


Gleda Bloomberg TV malo večeras, i mogu vam reći da su me ohrabrili malo! Dobro su potegle financijske dionice u SAD-u, također i sva tri indeksa.. Vaš link
[thumbsup][thumbsup]

Ma mislis? Uopce ne pratimo… [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ukupno gostiju: 31119
vidim da je gledanost na 90%[lol] [lol] [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

grgica:

Ako je istina da crobex prati S&P sutra idemo u plus minimalno 2%.

a da crobex uvrstimo u S&P


Samo sam se nadovezao na članak koji sam danas pročitao na seebizu ili businessu. Nisam ja to izmislio nego samo prenio. Nemoj ubiti glasnika [huh]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Kada Azija otvara?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Japan u 1h po našem vremenu.


Kada Azija otvara?

odi spavat

New Report

Close