Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Azija raste poprilično danas, Europa također otvorila u zelenilu. Slijedom toga i izbornih rezultata , mogli bi i mi danas malo jače porasti.[smiley2]

danas kupuju oni što su prodavali u utorak

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Amerikaci u petak u oporavku, Europa isto ne stoji loše, izbori završli….IDEMO DALJE…prognoza Crobex danas 1-2 % gore.

ako ide gore ići će više

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Evo upravo sada se na dosta dionica vidi da je kupnja dosta jača od prodaje, a najzanimljivije je to da je kupnja iznad prodaje i to značajno.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Molim prve ponude-nalogr za HT,EIG,BLJE,ATLS ….
Hvala

Jel se možete spojiti na PBZ Investor?

Opet nešto nije u redu.

"Ako ne možete promjeniti smjer vjetra, promjenite položaj svojeg jedra."

Opa, počeli EU indexi i preko 2 % u zeleno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne mogu se ni ja spojit na investor…..očito imaju problema[smiley3]


Opa, počeli EU indexi i preko 2 % u zeleno.

Svi su izgleda čekali izbore u RH [smiley1]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

ma nek ide investor u PM,stvarno cu se prebacit u neku 2. pametniju i ozbiljniju kucu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

CROBEX +2,32% u 10 minuta 🙂


Opa, počeli EU indexi i preko 2 % u zeleno.

Čekali rezltate izbora kod nas…..

Krenulo je: HT povlaći i bid i ask prema gore, ako sada krene euforija, mali bi mogli sada krenuti lupati po HTu…a veliki bi se mogli malo maknuti u stranu…

Opće netnam kaj se događa. PBZ Investor u k…u ko i obično a internet spor ko nikad.


CROBEX +2,32% u 10 minuta 🙂


CROBEX +2,32% u 10 minuta 🙂

a što sam vam ja rekao još jučer a i danas ujutro.he-he..[smiley2]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

indg sa 5 transakcija i promet od 70000 kuna ima veci rast od dlkv, a dlkv sa prometom preko 2 mil ima

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close