Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gospodo , ako netko ima volje pa da napravi nekakvu tablicu 10 najvećih padova u zadnjih mjesec dana !!!

pa da vidimo gdje se nalazimo u ovom potopu !!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

ionako se ta tablica mijenja iz dana u dan, ja sam je radio za svoje dionice
sa cca 20% u zadnjih mjesec dana prednjace igh kodt i lvcv, sto su zapravo vrlo solidna pREduzeca

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Moje dionice ne padaju, na sreću ili ne ovisi s koje strane gledam.
Izgleda da neću dokupiti , ostat će puno za HT.ALi vidim da su mnogima dionice poprilično pale zadnjih par tjedana, nažalost.

Kod mene Ingra čak izgleda kao da će gore, ULPL stabilan, TOZ stabilan i tako već tjednima.[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


gospodo , ako netko ima volje pa da napravi nekakvu tablicu 10 najvećih padova u zadnjih mjesec dana !!!

pa da vidimo gdje se nalazimo u ovom potopu !!![smiley7][smiley7][smiley7]


mislim da je jedan od favorita EIG

najvrednije stvari u životu su besplatne

Kako su bodovi i % na crobexu?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

vidim da su i dlkv odradili…ma to je čisto neznanje…ljudi su ušli u dioničarstvo a nemaju nikakve osnove..načine financijranja i ostalo…pa lupaju po burzi pa kud puklo da puklo…

misle ak danas popušim 3-5% pa kaj mi je to sigurno ću na ht zaradit 100%…ne mogu vjerovat…

pozdrav kupcima

crobex -1,33 4585

Obožavam današnji dan!
Obožavam očekivani pad CROBEXA!
Obožavam naše mudre investitore!
Obožavam svoje božanstvo koje je spremilo cash za rasprodaju!
Obožavam HT!

OBOŽAVAM!!!!!!!!!!!!!!!!

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

ma sve je ovo vrijedilo samo da vidimo Posejdona ovako sretnog [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

kolega tako zbore špekulanti a ne investitori..ako vjerujem u svoj portfelj prodavat ću ga samo u slučaju.. rata . sankcija i takvih priča..

ovo sve ostalo se može radit s jako malom lovom…iskeno nekad više zaj….. nego profita..

ali pošto nismo svi isti investitori…tak da i ne tražim neku preveliku mudrost….

sad testiramo donje granice..i od toga niže ne može… a onda po nove izvore financiranja i u kupovinu…

Meni je ovo sve super.

K O R E K C I J A ( ali ne sugdje ).

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

vjerovatno je več netko ovo rekao , ali mota mi se sve više u glavi da nešto novaca što sam namjenio za T-HT preusmjerim u ovo stratište na burzi !!!
bude li trajalo barem još 2,3 dana vjerovatno idem!!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

New Report

Close