Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Današnju situaciju bih slikovito nazvao “hrana za fondove”. [smiley2]

Danas moje sve lijepo gore, osim PBZ-a a Crobex u minusu. Kao i uvijek, ja kontra Crobexa.

CROBEX -0,37%

73 milijuna kuna prometa

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Danas moje sve lijepo gore, osim PBZ-a a Crobex u minusu. Kao i uvijek, ja kontra Crobexa.

Upravo ode i PBZ![smiley1]

Eksplozija na VART-u. 270 [smiley2]

ANASTASIA JE OTISLA!

Moj portfelj

VART
INGR
JDPL
TNPL
ATPL

moze li bolje u ova zadnja 2 dana??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

tenkista:

Danas moje sve lijepo gore, osim PBZ-a a Crobex u minusu. Kao i uvijek, ja kontra Crobexa.

Upravo ode i PBZ![smiley1]

Još smo daleko od 2k …. uf što me trne taj PBZ …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Evo stanje na burzama:

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]

AD Plastik

Sutra više nema uvaljivanja u zadnjoj minuti za HT. Kao što je bilo danas.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

da .. hvala prodavatelju Miv-a u zadnjim trenutcima …
podebljao sam svoj račun na toj dionici … [smiley2][smiley2]


Sutra više nema uvaljivanja u zadnjoj minuti za HT. Kao što je bilo danas.

To i ja mislim, pogotovo na DLKV i PBZ. Sva sreća da su to takve dionice kojima to ništa ne znači pa sutra očekujem jači porast.

MIV bi mogao biti dobra kupnja s obzirom na ovaj diskont. Nego, htio sam se osvrnuti na odbjegle HSPovce. S obzirom da je to težak udar za HSP pred izbore, kome najvise koriste njihovi izgubljeni glasaci?
….
Taaaako je…
a koja je dionica u koju H*Z ovci najvise vjeruju?

🙂 🙂

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

hm evo da se nastavim na tebe .. Miv; ovo je predobra kupnja; od danas sigurno raste barem kao i HT … ono koji prodaju ne znaju što prodaju i što kupuju (HT) …

dionica za hadezetovce ? recimo IGH … direktno ovisi o poslovima države , ima i drugih projektantskih biroa u Hr osim njih , ali hdz je njima povjerio neke kapitalne ove godine … a i neki istaknuti hdz-eovci imaju značajne količine te dionice …

znam da je to sve veliki sukob interesa .. ali još neko vrijeme će tako funkcionirati gospodarstvo u lijepoj našoj kiflici …

Hm, nitko ne komentira ZABA-R-A? Vise nego solidno danas.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close