Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Onaj tko prodaje dionice s 30% gubitka da bi ušao u THT zapravo ih prodaje sa 60% gubitka ako će se paket rezati npr. na pola. Stradat će svi oni koji neznaju elementarnu matematiku a to su svi ovi koji prodaju ne samo danas nego proteklih mjesec dana . A ovi danas, da ne govorim, propali slučajevi, bolje da se primu motike.

Stvarno te ljute, a?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pridruži im se bit će ti lakše[smiley2]

tenkista:

Onaj tko prodaje dionice s 30% gubitka da bi ušao u THT zapravo ih prodaje sa 60% gubitka ako će se paket rezati npr. na pola. Stradat će svi oni koji neznaju elementarnu matematiku a to su svi ovi koji prodaju ne samo danas nego proteklih mjesec dana . A ovi danas, da ne govorim, propali slučajevi, bolje da se primu motike.

Kipiš lagano? [smiley11]

Bijes, 3 faza [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


SLK:

tenkista:

Onaj tko prodaje dionice s 30% gubitka da bi ušao u THT zapravo ih prodaje sa 60% gubitka ako će se paket rezati npr. na pola. Stradat će svi oni koji neznaju elementarnu matematiku a to su svi ovi koji prodaju ne samo danas nego proteklih mjesec dana . A ovi danas, da ne govorim, propali slučajevi, bolje da se primu motike.

Kipiš lagano? [smiley11]

Bijes, 3 faza [smiley1]

Ne znam jel uspio “usvojit punoljetnu osobu” zbog IPO paketa. Sinoć se raspitivao po Forumu.

NHF, tenkisto.[smiley11]

No respect



Ne znam jel uspio “usvojit punoljetnu osobu”. Sinoć se raspitivao po Forumu.

NHF, tenkisto.[smiley11]

NHF tenkisto isto… Moramo se malo salit.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jedan od dosadnijih dana na burzi. Vjerojatno zatisje pred buru odo ja pozdrav [smiley13]


Može li mi netko ekonomski potkovaniji, koji uz to još ima volje i par minuta vremena za odvojiti, da mi detaljno i precizno objasni srednjoročni (3-5 god) utjecaj rastućeg hrv. inozemnog duga na cijene dionica? Barem u kratkim crtama. Što kupovati sad, a prodavati onda i obrnuto? Cijene dionica po sektorima – gdje će bit najveća šteta i sl.?

Short na one koji puno uvoze, long na one koji puno izvoze [smiley2]. Netrebas biti ekonomista za to.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pruzam psihijatrijske usluge ako ne pomogne picicemo tarot.[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

CROBEX zasad -0,82 vidjecemo moze li se popraviti st au zadnjih pola sata trgovanja na burzi


CROBEX zasad -0,82 vidjecemo moze li se popraviti st au zadnjih pola sata trgovanja na burzi

Teško[smiley10]

gle, netko kupio 2 kom MLNR-B po 1560… Jel ima neke razlike izmedju A i B serije?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


gle, netko kupio 2 kom MLNR-B po 1560… Jel ima neke razlike izmedju A i B serije?

Nominala je druga. B veća.

No respect


gle, netko kupio 2 kom MLNR-B po 1560… Jel ima neke razlike izmedju A i B serije?

Ima, B je skuplja

Hell is Empty and all the Devils are Here

deimos:

gle, netko kupio 2 kom MLNR-B po 1560… Jel ima neke razlike izmedju A i B serije?

Nominala je druga. B veća.

Dobro nominala, ali prava? Isti glasovi, dividenda? Ili?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tenkista:

Onaj tko prodaje dionice s 30% gubitka da bi ušao u THT zapravo ih prodaje sa 60% gubitka ako će se paket rezati npr. na pola. Stradat će svi oni koji neznaju elementarnu matematiku a to su svi ovi koji prodaju ne samo danas nego proteklih mjesec dana . A ovi danas, da ne govorim, propali slučajevi, bolje da se primu motike.

Kipiš lagano? [smiley11]

Zašto bi kipio. Bolje da me netko razuvjeri da nije ovo točno što sam napisao. Naravno treba tu dodati još da će tek po 30% skuplje ponovo ući ovi koji sad prodaju.
I zašto bi prešao na stranu prodavača. Ja sam na pravoj strani i sasvim sam zadovoljan a za mjesec dana ćemo i vidjeti da sam bio u pravu.[smiley1]

New Report

Close