KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije sve tako jednostrano, pitanje je sta ce se dogodit i sa cijenama vanka jer s ovim se utjece i na globalnu ponudu i potraznju lima, znaci da ce i vanjskim proizvodjacima isto past profitabilnost, veca je vjerovatnost da ce povisit cijenu da zadrze profitabilnost.

Ignore : renči

Evo informacija sa skupštine:
Očekuju vrlo dobru godinu i ostvarenje plana prodaje
ulaganje u laboratorij se pokazalo dobrim
Carine na lim ih kratkoročno pogađaju, ali dugoročno ne jer izbacuju slabe i visoko zadužene proizvođače. Otprilike pola lima koji kupuju su iz zemalja koje se carine, a pripremili su se za carine tako što su unaprijed kupili lim.
Dividenda za 2014 isplaćuje se onima koji su dioničari 15 dana iza dana skupštine. To isto pokazuje i da vijest o tarifima ne ugrožava poduzeće jer ne bi isplatili dividendu
Plaćaju Končaru 4.7 milijun kuna godišnje za žig, neki dioničari su se usprotivili tome

Hvala Setac na vrlo korisnim informacijama za dionicare koji nisu bili na skupstini.

netko misli da je danas ex dividend pa prodaje po 1000

kad je isplata dividende

15 dana nakon skupštine

najkasnije do 24.06.

da li je nekome sjela dividenda ?


da li je nekome sjela dividenda ?

još ne

sutra, uvijek su bili točni.

Dividenda isplaćena na račun u Zabi!

LP

Zanimljivo… i ja sam u zabi ali jos uvijek nista od isplate…

Manufacturer Koncar launches transformer bushing monitoring system

http://www.powertransformernews.com/2015/06/25/manufacturer-koncar-launches-transformer-bushing-monitoring-system/

Čudi me ovaj pad cijene, ali vidim AZ OMF lagano dokuplluje već tjednima (PA)

i mene pogotovo nakon odličnog 1H!![emo_palacg]

New Report

Close