KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet udarac po bidu.

Di ces na planinu bez dinamita, di ce bubašvaba na tigra

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Opet udarac po bidu.

Di ces na planinu bez dinamita, di ce bubašvaba na tigra
[/quote]
I dionica i forum postaju zabavni [thumbsup]


čudo da ti je nisu već oteli koliko je dobra


dao bi ti ja da mi otmeš…dionicu

Ovo je čisto mrtvilo dok se ne uključi HPB e tada će biti veselo a s obzirom ako znamo sa kakvim količinama raspolažu ne da će biti veselo već i urnebes.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Oće itko kupit ove moje 4 dionice na 1194 da se riješim ovog tereta, ja bi bio najsretniji da to kupi delux.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.


Ovo je čisto mrtvilo dok se ne uključi HPB e tada će biti veselo a s obzirom ako znamo sa kakvim količinama raspolažu ne da će biti veselo već i urnebes.

Kolega
Raspolazu s kikiriki kolicinama nazalost..
Ima ovdje nas koji ne mozemo docekati da raspale…
Ne da mi se ovako kupovat po 20-30 komada dnevno…
Ono kad je prolazilo po 150-200 komada tad se moglo nekaj skupit, ovo ostalo pušiona

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Ovo je čisto mrtvilo dok se ne uključi HPB e tada će biti veselo a s obzirom ako znamo sa kakvim količinama raspolažu ne da će biti veselo već i urnebes.

Kolega
Raspolazu s kikiriki kolicinama nazalost..
Ima ovdje nas koji ne mozemo docekati da raspale…
Ne da mi se ovako kupovat po 20-30 komada dnevno…
Ono kad je prolazilo po 150-200 komada tad se moglo nekaj skupit, ovo ostalo pušiona
[/quote]
Ha ha kolega malo ste smiješni pa to su vam 4 i 7 u TOP10 i maju samo oko 6000-r-a.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Ajte još ovih 10 po 1218 i odo ja.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.




Ovo je čisto mrtvilo dok se ne uključi HPB e tada će biti veselo a s obzirom ako znamo sa kakvim količinama raspolažu ne da će biti veselo već i urnebes.

Kolega
Raspolazu s kikiriki kolicinama nazalost..
Ima ovdje nas koji ne mozemo docekati da raspale…
Ne da mi se ovako kupovat po 20-30 komada dnevno…
Ono kad je prolazilo po 150-200 komada tad se moglo nekaj skupit, ovo ostalo pušiona
[/quote]
Ha ha kolega malo ste smiješni pa to su vam 4 i 7 u TOP10 i maju samo oko 6000-r-a.
[/quote]
za mene je to sića, ne znam za vas
Sto vam je smiješno?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ako sada kupim, kome ću prodavati po 1300 ?
A da se ipak pričeka signal na (ako bude) 1300, možda 1500, pa vidjeti u kojem će smjeru i eventualno uzeti.
Hm, strpljen-spašen.


Ako sada kupim, kome ću prodavati po 1300 ?
A da se ipak pričeka signal na (ako bude) 1300, možda 1500, pa vidjeti u kojem će smjeru i eventualno uzeti.
Hm, strpljen-spašen.


Kolega u pravu ste…
vi pricekajte signal, nemojte ni na 1500, na 2k vam je najbolje kupiti…
ovo sad ostavite nama, koji smo kockari, vi ziheraši kupujte kad je sigurno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Gomila se prodaja a ozbiljne kupnje prije 1050 uopće nema.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Ja se ovi putem zahvaljujem kolegi hairiji sto je svojim pisanjem mozda i uspio preplasiti poneke dionicare koji su nam jeftino udjelili svoj kodt…
Kolega hairija, molim vas da sto jace i sto negativnije nastavite pisati, jer nikako da danas netko proda svoje dionice, a bid je vrlo nestrpljiv…

Ovakvo zalaganje dugo nije viđeno…
P.s ..nisam vas zaboravio, onih deset komada sto ste imali i prodali mi po 1050 kn ce isplatiti cca 600 kn dividende…
to vam poklanjam da imate za koju ljutu prije posla [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ako netko ima broj od geronima neka ga upita šta ovo znači.

30.09.2010. g. vrijednost ugovorenih poslova iznosi 355,9 mil.

30.10.2009.g. vrijednost ugovorenih poslova iznosi 538,7 mil.

Očito je da vrijednost ugovorenih poslova manj za nešto malo više od 50%.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.


Ako netko ima broj od geronima neka ga upita šta ovo znači.

30.09.2010. g. vrijednost ugovorenih poslova iznosi 355,9 mil.

30.10.2009.g. vrijednost ugovorenih poslova iznosi 538,7 mil.

Očito je da vrijednost ugovorenih poslova manj za nešto malo više od 50%.


evo ja cu vam odgovoriti
To vam znaci da imaju toliko puno poslova da jednostavno nisu u stanju ugovarati nove poslove, jer jednostavno fizički ne stignu odgovoriti na svi potražnju za transformatorima….
Sada grade novi laboratorij, pa ce testiranja i mnoge druge stvarui ici pun o brže, što znaci da ce i nove poslove moci prihvatiti…
ajme kakva tvrtka, pa oni ne da ne traže, oni odbijaju poslove

[thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close