KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Končar D&S- najbolji izvoznik

Tijekom obilježavanja dana izvoznika, dodijeljen je niz nagrada među kojima je prestižni ‘Zlatni ključ’ za najboljeg izvoznika u kategoriji velikih kompanija odnijela tvrtka Končar- distributivni i specijalni transformatori. Tvrtka je regionalni lider u ovom proizvodnom segmentu, s prošlogodišnjih 428 milijuna kuna ostvarenog izvoza.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/sanader-naziru-se-znaci-oporavka,46226.html

A je ti novost [lol]

Ne moramo dobivati nikakve zlatne ključeve, zlatne kune i sl. "gluposti" da bismo znali tu realnu činjenicu – Končar D&ST je najbolji izvoznik, to je činjenica već duže vrijeme !! :D, a nagrade to mogu ili ne moraju potvrditi (mogu za promjenu dati i nekom drugom a ne da sve nagrade svake godine pokupi jedna te ista firma :D).

Da, ali na burzi je tjednima nitko ne želi kupiti. Dok recimo mnogi gubitaši lete….

Kaže danas WB u Poslovnom da "ako ste u mojem poslu, onda ne želite tržište koje funkcionira savršeno"

Mnogi se bune na takve nelogičnosti, a zapravo ne primjećuju prednost toga što su tržišta nesavršena.

Nije rijetkost da i nobelovci, uključujući našeg g. Jurčića i mnoge druge velike face,a da ne govorim o silnim analitičarima-pristalice teorije o savršenom tržištu -po kojoj tržište u svakom trenutku realno i točno određuje cijenu dionice- ne uviđaju tu nesavršenost.

a od koga ćeš po ovim cijenama kupit neku ozbiljniju količinu, jesi se to ikad zapitao na ovoj dionici? [smiley]

rocky prodao i vise nema k’o prodavati…[lol]

ako cemo po teoriji, sto je trziste nesavrsenije (precijenjeno ili potcijenjeno) isplati se vise ulagati (kada bi postojala mogucnost otvaranja i kratkih pozicija). sto je trziste savrsenije, manje se treba ulagati…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Istina wunderkind mjesecima to skupljam i nikako da skupim neku značajniju količinu.

najbolji izvoznik u RH , a nitko ni komentara, o cijeni na tržištu da i ne govorim [thumbsup]

uf, ko bu više kodt ulovio sad, ha!? [wink] [smiley] [tongue]

a koliko nam je rekao znalac, pardon napametniji covjek na forumu i okolici, da je target 600?
[lol] [shocked] [wink]

ja bi rekao da si je zahebao jednu 0 – 6000[kiss]

kako je ovo za 6000 ociti druk s moje strane, molim da se eventualna odluka o kupnji/prodaji donese na temelju vlastite procjene i analize [smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ekipa vidimo se sutra , ne ?

Ovo zelenilo je milina za oči, trenutno je ovo dionica sa najboljim performansama u mom portfelju :P, u plusu kapitalno (jer sam si lijeepo spustio ulaz mic po mic :D), pa još kad sjedne ta lijeepa dividenda… Ovo je jedna od onih dionica gdje je očekivani kapitalni i dividendni prinos tako "lijepo uravnotežen", imaš sve, i dividednu i kapitalni, ne zna se koje od to dvoje sigurnije, doslovno! Nije svaku dionicu rizik kupiti – neke je rizik ne kupiti 😉

Evo bili na skupštini, ja udario po rižotu s kozicama, dok je wunder počeo s sirom i pršutom, te nastavio sa izborom iz raznih rajngli [cool]

Najavljen dobar drugi kvartal, narudžbe povećane za 50% u odnosu na prošlu godinu ….

Nova hala lijepo izgleda ….


Evo bili na skupštini, ja udario po rižotu s kozicama, dok je wunder počeo s sirom i pršutom, te nastavio sa izborom iz raznih rajngli [cool]

Najavljen dobar drugi kvartal, narudžbe povećane za 50% u odnosu na prošlu godinu ….

Nova hala lijepo izgleda ….

A piće, nija valjda Wunder bio bez toga?

Bez brige, i vino bilo u igri [thumbsup]

lynx ima pohvale i simpatije za svoja pisanje stoga neka nastavi tako i dalje…

New Report

Close