KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zaboravio sam napisat – od čelnih ljudi iz kodta!

btw skupština kodt je jako zabavna i klopa je dobra tako da to dioničari nebi trebali propuštat! [wink]


lynx ima pohvale i simpatije za svoja pisanje stoga neka nastavi tako i dalje…

Zahvaljujem na pohvalama, a našim dragim prijateljima iz Končar D&ST želim da nastave tako čestito i uspješno raditi!

Ja sam još vrlo mlad, a tako "razočaran" svijetom kojeg vidim oko sebe u ovoj Državi da sam na rubu da odlučim odseliti u inozemstvo, ili barem u Istru, premda ne znam kako bih tamo u manjem mjestu kad sam naučio u "velegradu" 😀

No ovakvi ljudi, koji ovako čestito i kvalitetno rade, daju mi tračak nade da je i u našoj Državi "sve moguće" (da se i ovdje može živjeti 🙂 ), da i kod nas ima dovoljno pravih ljudi koji mogu ovo društvo voditi prema naprijed, svojim radom i svojim uspjesima pokazati i drugima da se to može.

Kao dionica, KODT je dio mog portfelja (od kad se pojavila po zgodnoj cijeni ne burzi pa sam iskoristio priliku ;)) jer znam da je to firma sa ljudima s kojima dijelim zajedničke vrijednosti, i kojima želim da uspiju u svome životu i radu – i vjerujem da to hoće!, a zajedno s njima i barem kao mali dioničar njihovog divnog "malog" (a i nije baš tako malo – sve veće i veće 😉 ) poduzeća i ja očekujem solidan povrat na svoje ulaganje.

Pošten rad, racionalna potrošnja – mudra ulaganja viškova, to je ono što nam svima treba u ovoj Državi.

Kamo sreće da je više firmi poput Končar D&ST… ah tako je to, dragulji su rijetki.


zaboravio sam napisat – od čelnih ljudi iz kodta!

btw skupština kodt je jako zabavna i klopa je dobra tako da to dioničari nebi trebali propuštat! [wink]


A sta ne salju dionicarima koji nisu bili na skupstini doma lunch pakete? [smiley]

Gospon sudac, mene su navukli!

pošalji upit – mislim da je ostalo! [smiley]

žemlja, 29.05.2009. u 09:31
Ad11. Na temelju članka 269. Zakona o trgovačkim društvima i članka 36. Statuta društva Končar – D&ST d.d. Glavna skupština donijela je sljedeću odluku:
Članovima Nadzornog odbora Društva isplatit će se jednokratna nagrada za ostvareni poslovni rezultat za 2008. god. u visini 1/10 iznosa nagrade predsjednika Uprave Društva u neto-iznosu na koji će Društvo platiti poreze, prireze i doprinose.

Nije baš jasno. Kolika je nagrada predsjednika uprave, a da li će 1/10 dobiti svaki član NO, ili svi zajedno?
Naruđbe povećane 50%, nova hala, a planirani godišnji prihodi manji?

Nagrada za članove NO je oko 13000 kuna.
Rečeno je da se plan radi konzervativno, uvijek naprave takav plan ( vidi prošlu godinu)

dobro majke vam ga jel može neko par dionica meni za dušu po asku opalit!

živcira me ispod 2000 što cijena stoji! [lol]

hvala kupcu, vjerojatno bu s vremenom bio zahvalan…

pozdrav, idem!

hvala i na kolčevima…

ah, znam da nema niš količine na prodaji, pa nisam ja kriv! [lol]

nema na čem, malo podebljao danas, bio sam dobre volje [wink]

ooo, pa nema kodta ispod 2000 više nijednog! [thumbsup]

čestitke kupcima!

hvala

Yeee – evo me na nuli s ovom dionicom, izašo iz minusa [thumbsup]


Deca, bajke pričajte klincima, a ja bum vam pričala priče iz stvarnoga života.
Nemaju za isplatit plaće neg dijele bonove za Konzum.
A vi sam pričajte o rekordnim prihodima

jel’ rizoto na skupstini bio od zvijezde, kako je kolega rekao?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Yeee – evo me na nuli s ovom dionicom, izašo iz minusa [thumbsup]

A ja u plusu masnom [wink]

Ma neka si, nadam se da ćeš bit i u puno većem [thumbsup]

New Report

Close