KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo wunder 7500, baš bio neki dan u Zdihovu na povratku s mora, još je dobro tamo [thumbsup]


Decki zajebavate ha??

2010 bu kodt 10 somova, al proci ce sodomu i gomoru do tad! Bit ce ovdje još kuknjave i placa, to najiskrenije mislim, al isto tako oni koji budu strpili ce i strpat u djep masne pare!

Da da masne pare Knele brate to si dobro rekao.

A na 10 ima da uvaljujemo onima koji će prgaženi vlakićima tražiti spas u fundamentima.

Ima da ih dobro nagr(a)dimo [lol]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________



target prvi radni dan 2009e i target od 3400 me kolega uopće ne zanima! [tongue]

za to možeš dobit sokić! [kiss]


8100, jos uvijek blago podcijenjeno, znaci s tendencijom blagog rasta, 15-20% godisnje…
ja cu dvije kile janjetine, drugoj dvojci daj 2 sokica [cool]
[/quote]
moje se odnosilo na 1.1. 2009
1.1.2010 +20%, znaci 9800

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ljudi, uozbiljite se i poštujte pravilnik ak oćete gro janjetine il čega već jer uzimam u obzir samo targete s datumom 1.1.2010. (slovima: prvi prvi dvije tisuće i desete)!!!!!!!!!

hvala! [smiley] [cool]

ako ce biti petak, preferiram isti tezinski faktor samo da bude zubonja :o), iza toga zigante, al’ ne tartufi, vec malvazija

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ocemo gro janjetine, moze i unaprijed [thumbsup]

mrklicu, to treba zaradit, tako da pristupi il odstupi! [wink] [tongue]

Pa jesam 1.1.2010 7500

7850 kn 1.1-2010

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Netko je izbrisao moju prognozu a nije mi jasno zašto. Jel zato što je bila prepesimistična? [huh]

2009 = 3.400kn
2010 = 5.350kn

Nitko sretniji od mene ako završi više ali nekako sumnjam u to.

sve prognoze su na sigurnom!

neću ja nikog zakinut za janjetinu/ostalo ko zasluži! [cool]

trenutno prognozirane cijene za 1.1.2010.

zmrklic 7500
knele 10k+
rocky 5350
čaruga 6300
vipy 9800
bare 7850

nadam se da će nam se još drugara pridružit da me oderu za klopu! [thumbsup]

nadam se da će nam se još drugara pridružit da me oderu za klopu! [thumbsup]

Mislim da bi bilo pošteno da onaj koji je sa prognozom najdalje od cijene tebi plati klopu! [wink]

New Report

Close